Ψυχαγωγία

Παντρεύτηκε ο πρώην άντρας της Αθηνάς Ωνάση σε μια χλιδάτη τελετή(ΦΩΤΟ)

Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκε  ο πρώην σύζυγος της Αθηνάς Ωνάση, Αλβάρο Ντε Μιράντα Νέτο.

Ο Αλβάρο έδωσε όρκους αιώνιας πίστης με την επί 2 χρόνια αγαπημένη του, Ντενίζ Σεβέρο, σε μια χλιδάτη τελετή στην Πορτογαλία, δίπλα στην θάλασσα σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο.

Ο διεθνής Τύπος κάλυψε το γεγονός στην σκιά του οποίου βρίσκεται η Αθηνά Ωνάση και η άσχημη ψυχολογική κατάσταση μετά τον χωρισμό της.

Δες τις πρώτες φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν από τον γάμο.

ΓΑΜΟΣ

ΓΑΜΟΣ

ΑΛΒΑ

ΑΛΒΑ

ΑΛΒΑ

Επόμενο άρθρο

Ροζ σκάνδαλο για ποδοσφαιριστή της Σπάρτακ Μόσχας...(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γυναίκα του "τον έπιασε στα πράσα" στην σάουνα με την ερωμένη του
23/09/2018 - 14:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Λασκαράκη-Σουλτάτος: H αποκάλυψη για την συγκατοίκηση και τον... γάμο τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για το επόμενο βήμα στην σχέση του ερωτευμένου ζευγαριού
06/11/2018 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα οι καρδιαγγειακές παθήσεις στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εθελοντές γιατροί Κύπρου βρέθηκαν στην Πύλα και εξέτασαν πέραν των 40 κατοίκων

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη

Στις Κεντρικές φυλακές αστυνομικός για άσεμνη επίθεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο Δικαστήριο ανέτρεψε την πρωτόδική απόφαση και ζήτησε την άμεση φυλάκισή του
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 84χρονος γεωργός στις Σέρρες (ΦΩΤΟ)

Το τρακτέρ του, κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με τρένο

Στους 100 οι νεκροί από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Έχασε τη μάχη για τη ζωή 73χρονος εγκαυματίας που νοσηλευόταν από τον περασμένο Ιούλιο

Συνταξιούχοι ζητούν την κατάργηση του νόμου Κατρούγκαλου (ΦΩΤΟ)

Λόγω της πορείας διαμαρτυρίας παραμένει κλειστός ο σταθμός «Σύνταγμα» του Μετρό
Διεθνή

Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο (ΦΩΤΟ)

Κατασκευάσθηκε πριν από 4.400 χρόνια και εντοπίστηκε στην νεκρόπολη της Σακάρα

Μειωμένη αριθμητικά η κινητοποίηση των κίτρινων γιλέκων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία του Παρισιού εκτιμά ότι πραγματοποιήθηκαν 95 προσαγωγές

Ο Τραμπ ανακοίνωσε την αποχώρηση του ΥΠΕΣ από την κυβέρνηση

Για ποιους λόγος ο Ράιαν Ζίνκε είχε βρεθεί στο παρελθόν στο στόχαστρο έρευνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Νικόλας κοιμάται με την Αθηνά, όταν πιάνει φωτιά το σπίτι τους...

Mία τεράστια έκπληξη περιμένει την Άννα στο Λονδίνο... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/12/2018 - 06:15DEAL