Ψυχαγωγία

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασε η Βάσω Λασκαράκη με ολόσωμο μαγιό στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, έγινε η αφορμή για να κάνει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένα μικρό... παράπονο για τον Γιώργο Εφραίμ.

Η παρέα της λοιπόν, σχολίαζε πως ο φημολογούμενος νέος σύντροφος της γνωστής ηθοποιού, ο διακεκριμένος σεφ Λευτέρης Σουλτάτος, ήταν ο μόνος που δεν σχολίασε την φωτογραφία της. Κι εκεί ήταν που η Χριστιάνα αποκάλυψε:

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί, like όσον και κάμνει μου!"

Αυτό είπε η ξανθιά παρουσιάστρια γελώντας, αναφερόμενη στον αγαπημένο της σύντροφο, ο οποίος όπως έχει αναφέρει και στο παρελθόν δεν έχει πολύ καλή σχέση με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

"Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω!"
13/06/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διπλό φονικό: "Ναι" στο αίτημα νομικής αρωγής στον ετεροθαλή αδελφό του Τζιωνή

Το Κακουργιοδικείο έκρινε το αίτημα δικαιολογημένο, μετά απο έκθεση του Γραφείου Ευημερίας

Στάχτη και αποκαΐδια οικία στην Αγία Φύλα (ΦΩΤΟ)

Εντός βρισκόταν γυναίκα που πρόλαβε να βγει χωρίς να τραυματιστεί

Σε πολυτραυματισμό οφείλεται ο θάνατος του 39χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Υπόθεση φόνου εκ προμελέτης διερευνούν οι αρχές - Υπό κράτηση δύο πρόσωπα
Ελλάδα

Στρατιώτης - Καταδρομέας άνοιξε πυρ σε στρατόπεδο στην Κρήτη

Συνελήφθη λίγο αργότερα από την Ελληνική Αστυνομία

Σεισμική δόνηση ταρακούνησε τη Θεσσαλονίκη

Τι περιγράφουν κάτοικοι της περιοχής στο AlphaNews.Live για τη στιγμή του σεισμού

Σεισμός 5,4 ρίχτερ ταρακούνησε την Πύλο

Στα 10 χιλιόμετρα το εστιακό βάθος του σεισμού
Διεθνή

Ιερέας παρέσυρε και τραυμάτισε τέσσερις πεζούς στο Δουβλίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Φαίνεται να έπαθε καρδιακή προσβολή καθώς οδηγούσε

Θριαμβευτική νίκη Ερντογάν στις τουρκικές εκλογές

Οι εθνικιστές ήταν στο πλευρό του και θα τους χρειαστεί για να κυβερνήσει

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ