Ψυχαγωγία

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασε η Βάσω Λασκαράκη με ολόσωμο μαγιό στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, έγινε η αφορμή για να κάνει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένα μικρό... παράπονο για τον Γιώργο Εφραίμ.

Η παρέα της λοιπόν, σχολίαζε πως ο φημολογούμενος νέος σύντροφος της γνωστής ηθοποιού, ο διακεκριμένος σεφ Λευτέρης Σουλτάτος, ήταν ο μόνος που δεν σχολίασε την φωτογραφία της. Κι εκεί ήταν που η Χριστιάνα αποκάλυψε:

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί, like όσον και κάμνει μου!"

Αυτό είπε η ξανθιά παρουσιάστρια γελώντας, αναφερόμενη στον αγαπημένο της σύντροφο, ο οποίος όπως έχει αναφέρει και στο παρελθόν δεν έχει πολύ καλή σχέση με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

"Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω!"
13/06/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Οι γλυκές φωτογραφίες με την μικρή της κόρη (ΦΩΤΟ)

Η μικρή Μελίνα σε βόλτες και αγκαλιά με τη μαμά της
16/08/2018 - 14:11

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

X. Αριστοτέλους: Οι βόλτες με την κορούλα της και τα... νυχτοπερπατήματα (ΦΩΤΟ)

Δείτε μαμά και κόρη να κάνουν βόλτα στην όμορφη Κακοπετριά
15/07/2018 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραλίμνι: Μετέτρεψαν το παιδικό πάρτι σε ρίνγκ...

Άγριος καβγάς έστειλε στο κελί τον πρώην γαμπρό και στο νοσοκομείο τον πρώην πεθερό

Αυτός καταζητείται για διαρρήξεις σε Λεμεσό και Λάρνακα (ΦΩΤΟ)

Μήπως είδατε τον 32χρονο Σβιάντ Τσιλάια από τη Γεωργία;

"Ορφανά" τα κατασκευαστικά έργα για διάνοιξη του οδοφράγματος Δερύνειας

Έληξε ξανά ο διαγωνισμός που προκήρυξε το ψευδοκράτος χωρίς ενδιαφερόμενο προσφοροδότη
Ελλάδα

Πυρκαγιές Αττικής: Σε 3.957 οι αιτήσεις πυρόπληκτων για το επίδομα

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται και οι διαδικασίες ελέγχου των αιτήσεων

Δεν βρέθηκε εκρηκτικός μηχανισμός στο αεροδρόμιο Χανίων

Η όλη επιχείρηση που έγινε παρουσία του γενικού αστυνομικού διευθυντή Περιφέρειας

Συναγερμός στο αεροδρόμιο των Χανιών από πληροφορία για βόμβα (ΦΩΤΟ)

Πυροτεχνουργοί και ειδικά εκπαιδευμένα σκυλιά πραγματοποιούν εξονυχιστικό έλεγχο
Διεθνή

Ο Κιμ Γιονγκ Ουν καταγγέλλει τις «ληστρικές» κυρώσεις

Oι ΗΠΑ καλούν τις άλλες χώρες να συνεχίσουν μέσω των κυρώσεων να ασκούν τη μέγιστη πίεση

Αμερική: Η αστυνομία χρησιμοποίησε Taser εναντίον μιας 87χρονης

Η ηλικιωμένη μάζευε χόρτα κοντά στο σπίτι της

Νέα διπλωματική διένεξη Ιταλίας – Μάλτας μετά τη διάσωση 171 μεταναστών

Oι μετανάστες φέρονται να αρνήθηκαν τη βοήθεια των αρχών της Μάλτας

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 17/08/2018 - 16:00SLAM