Ψυχαγωγία

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασε η Βάσω Λασκαράκη με ολόσωμο μαγιό στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, έγινε η αφορμή για να κάνει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένα μικρό... παράπονο για τον Γιώργο Εφραίμ.

Η παρέα της λοιπόν, σχολίαζε πως ο φημολογούμενος νέος σύντροφος της γνωστής ηθοποιού, ο διακεκριμένος σεφ Λευτέρης Σουλτάτος, ήταν ο μόνος που δεν σχολίασε την φωτογραφία της. Κι εκεί ήταν που η Χριστιάνα αποκάλυψε:

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί, like όσον και κάμνει μου!"

Αυτό είπε η ξανθιά παρουσιάστρια γελώντας, αναφερόμενη στον αγαπημένο της σύντροφο, ο οποίος όπως έχει αναφέρει και στο παρελθόν δεν έχει πολύ καλή σχέση με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

"Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω!"
13/06/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με τις πιτζάμες στο περίπτερο της γειτονιάς της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιλ της και οι ενδυματολογικές επιλογές στην καθημερινότητά της
20/10/2018 - 13:15

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η βόλτα της παρουσιάστριας με τη μικρή Μελίνα, τον Γιώργο Εφραίμ και τον αδερφό της...
15/10/2018 - 09:26

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στη δουλειά με το.. μπουρνούζι της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε την νέα «ανατρεπτική» εμφάνιση της παρουσιάστριας..
04/10/2018 - 12:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Όχημα έκανε "βουτιά" από γκρεμό ύψους 30 μέτρων

Επιβαίνοντες ένας άνδρας και μια γυναίκα - Στο σημείο μέλη της αστυνομικής δύναμης

Δεν επιστρέφει στα κατεχόμενα ο 23χρονος ύποπτος για φόνο

Δόθηκε αρνητική απάντηση από την Κυπριακή Δημοκρατία

Πιλότος Cobalt: Ευχαριστούμε για όλα, ήταν η τελευταία μας πτήση (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα τελευταία λόγια των πιλότων με τον πύργο ελέγχου λίγο πριν να κλείσει η εταιρεία
Ελλάδα

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"
Διεθνή

Συρία: Το ΙΚ απελευθέρωσε έξι από τους 27 ομήρους της Σουέιντα

«Πρόκειται για το πρώτο κύμα» έπειτα από τη συμφωνία με το συριακό καθεστώς

Διαδήλωση υπέρ ενός νέου δημοψηφίσματος για το Brexit

Τον Ιούνιο είχαν συμμετάσχει περίπου 100.000 άνθρωποι σε παρόμοια διαδήλωση

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 16:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW