Ψυχαγωγία

Το πάρτυ γενεθλίων της Αιμιλίας Κενεβέζου με την υπογραφή Σταματάρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεχωριστό ξέφρενο πάρτυ στήθηκε προς τιμή της Σιδηράς Κυρίας των ειδήσεων για τα γενέθλια της.

Η Αιμιλία Κενεβέζου υποδέχθηκε στο σπίτι της φίλους και ξεκίνησε το γλέντι από νωρίς. Φυσικά δε θα μπορούσε να λείψει το γλέντι με όργανα και την υπογραφή του άντρα της στην φωνή, Γιώργου Σταματάρη.

Δείτε απόσπασμα από την διασκεδαστική βραδιά που είχε πολύ τραγούδι αλλά και την Αιμιλία Κενεβέζου να διασκεδάζει στην βραδιά που στήθηκε για χάρη της. H ίδια χαλαρή και λαμπερή, φορώντας μια μωβ μπλούζα με γκλίτερ φαίνεται να απολαμβάνει την κάθε στιγμή και να είναι ιδιαίτερα κεφάτη.

Εμείς να της ευχηθούμε να ζήσει και να είναι πάντα επιτυχημένη και ευτυχισμένη κοντά στους δικούς της ανθρώπους όπως και σήμερα...

Γιορτάζουμε ένα πολύ ωραίο άνθρωπο και πολύ καλή φίλη...με μουσική και φωνάρες! Σύντομα κοντά σας και με single!

Επόμενο άρθρο

"Ο Πιο Αδύναμος Κίττος"-Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα που έσπασε ρεκόρ-ΒΙΝΤΕΟ

Ήρθε και εντυπωσίασε με τις ατάκες του αλλά και τις προσωπικότητες των διαγωνιζομένων
06/01/2018 - 20:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βρετανία γιορτάζει τα γενέθλια της Βασίλισσας Ελισάβετ...- Πόσα κλείνει;(ΦΩΤΟ)

Δείτε σπάνιες φωτογραφίες της, τη σημερινή εκδήλωση αλλά και γιατί τα γιορτάζει δυο φορές
21/04/2018 - 12:03

10 πράγματα που πρέπει να σταματήσετε να κάνετε στο Facebook

Προστατεύστε περισσότερο τους εαυτούς σας
17/04/2018 - 11:32

Σοφία Μουτίδου:"Tα 3/4 της ζωης μου υπήρξα βαθύτατα άφραγκη χωρίς καμία στήριξη"

Το δημόσιο ξέσπασμα της ηθοποιού για τους φίλους την που την εκμεταλλεύονται
16/04/2018 - 09:05

"Happy Birthday Αlpha Kύπρου" τραγούδησαν τα παιδιά του προσωπικού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεχωριστό πάρτυ γενεθλίων του σταθμού στη φάρμα Riverland στα Καμπιά...
15/04/2018 - 21:06

Γιορτάζει ο Απόλλωνας: «64 χρόνια ιστορίας και περηφάνιας»

Σαν σήμερα, το ιστορικό σωματείο της Λεμεσού εγεννήθη...
14/04/2018 - 12:49

Γενέθλια στην προπόνηση για τον Σπόλιαριτς (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε 21 χρονών και οι συμπαίκτες του του έφεραν τούρτα
02/04/2018 - 17:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτατο Δικαστήριο: Μείωσε τις ποινές στους πέντε καταδικασθέντες του ΣΑΠΑ

Ανέτρεψε την πρωτόδικη απόφαση του Μόνιμου Κακουργιοδικείου που επέβαλε ποινές φυλάκισης

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 78χρονη Μάρθα Λοΐζου (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού, όπου υποβλήθηκε σε ιατρικές εξετάσεις
Ελλάδα

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης
Διεθνή

ΗΠΑ: Συνελήφθη μετά 40 χρόνια «ο δολοφόνος του Γκόλντεν Στέιτ»

Βίασε περίπου 50 γυναίκες και δολοφόνησε 12 ανθρώπους, ενώ διέπραξε 120 ληστείες

Στην Ιαπωνία υπάρχει η πόλη των γάτων

Γάτοι παντού παρέα με ψαράδες

Ιστορική συνάντηση Κιμ Γιονγκ Ουν και του Μουν Τζε-ιν

Σημαντικό βήμα για τη Βόρεια και Νότια Κορέα από το χωριό Πανμουντζόμ

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ