Ψυχαγωγία

Το πάρτυ γενεθλίων της Αιμιλίας Κενεβέζου με την υπογραφή Σταματάρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεχωριστό ξέφρενο πάρτυ στήθηκε προς τιμή της Σιδηράς Κυρίας των ειδήσεων για τα γενέθλια της.

Η Αιμιλία Κενεβέζου υποδέχθηκε στο σπίτι της φίλους και ξεκίνησε το γλέντι από νωρίς. Φυσικά δε θα μπορούσε να λείψει το γλέντι με όργανα και την υπογραφή του άντρα της στην φωνή, Γιώργου Σταματάρη.

Δείτε απόσπασμα από την διασκεδαστική βραδιά που είχε πολύ τραγούδι αλλά και την Αιμιλία Κενεβέζου να διασκεδάζει στην βραδιά που στήθηκε για χάρη της. H ίδια χαλαρή και λαμπερή, φορώντας μια μωβ μπλούζα με γκλίτερ φαίνεται να απολαμβάνει την κάθε στιγμή και να είναι ιδιαίτερα κεφάτη.

Εμείς να της ευχηθούμε να ζήσει και να είναι πάντα επιτυχημένη και ευτυχισμένη κοντά στους δικούς της ανθρώπους όπως και σήμερα...

Γιορτάζουμε ένα πολύ ωραίο άνθρωπο και πολύ καλή φίλη...με μουσική και φωνάρες! Σύντομα κοντά σας και με single!

Επόμενο άρθρο

"Ο Πιο Αδύναμος Κίττος"-Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα που έσπασε ρεκόρ-ΒΙΝΤΕΟ

Ήρθε και εντυπωσίασε με τις ατάκες του αλλά και τις προσωπικότητες των διαγωνιζομένων
06/01/2018 - 20:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

72 ετών γίνεται σήμερα ο Αμερικανός Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

«Σε εξαιρετική κατάσταση» η υγεία του, σύμφωνα με τον γιατρό του Λευκού Οίκου
14/06/2018 - 10:57

70 χρόνια ένδοξης ιστορίας για την Ομόνοια Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Βρίσκεται σε μια από τις πιο δύσκολες της περιόδους, όμως αυτό δεν αναιρεί την πορεία της
04/06/2018 - 09:29

Ο Superman γίνεται 80 χρονών!

Ο πιο δυνατός άνδρας του κόσμου σβήνει τα 80 κεράκια της τούρτας του
01/06/2018 - 17:47

Ο Βρετανός φωτογράφος μόδας Rankin γιορτάζει τα 90α γενέθλια του Μίκυ Μάους

«Είναι πολλά περισσότερα από έναν χαρακτήρα, είναι ένα σύμβολο αισιοδοξίας κι ελπίδας»
14/05/2018 - 14:15

Το τρολ του Λούη για τον καυγά της Κενεβέζου με Μητροπολίτη... on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σηκώνει πολλά ο Μητροπολίτης αλλά ... ούτε και η Αιμιλία"
28/04/2018 - 16:16

"Κόφταρε" on air και το έδειξε στην Αριστοτέλους με...χειρονομία(BINTEO)

Η Εριλένα Πελαγία τα έσπασε όλα και μας έδειξε τον θυμό της
28/04/2018 - 14:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Παρέλυσαν" οι αυτοκινητόδρομοι προς Λευκωσία λόγω οδικών έργων

Εναλλακτικές διαδρομές προτείνει η Αστυνομία για όσους κατευθύνονται προς την πρωτεύουσα

Δεν πρόλαβε να οδηγήσει το μοιραίο σκάφος σε απάνεμο λιμάνι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τι ανέφερε ο γιος της άτυχης 60χρονης Νίκης στους ανακριτές των Βρετανικών Βάσεων

Έρχεται στη Λεμεσό το Πρώτο Φεστιβάλ Μπύρας MEDFEST (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποικιλία από το αγαπημένο ποτό και τη συμμετοχή καταξιωμένων καλλιτεχνών
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών
Διεθνή

Ουάσινγκτον: Συναγερμός στην πανεπιστημιούπολη του American University

Εκκενώνεται η περιοχή μετά από πληροφορίες για ένοπλο εισβολέα

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου

Εκκενώνονται χώροι και ακυρώνονται πτήσεις εξαιτίας πυρκαγιάς στον Πύργο Ελέγχου

"Πολεμήστε, μην απελπίζεστε" το μήνυμα των "Αγριόχοιρων" της Ταϊλάνδης (ΦΩΤΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες για την παραμονή παιδιών και προπονητή στο πλημμυρισμένο σπήλαιο

tv news

Ένα αναπάντεχο προξενιό για την Αντιγόνη, χωρίζει τη Βούλα και τον Μηνά...

Η Χριστίνα με τον Φώτη πρώτη φορά στη θάλασσα... Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Το τρομερό ΣΟΪ που τα ‘χει όλα, σας κρατάει συντροφιά καθημερινά στον Alpha!

Δεν είναι show χορού, αν και χορεύουν όλοι…στο ταψί (ή και στη σούβλα πότε-πότε) - Βίντεο-
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 23:00ΝΟΤΑ ΜΙΑ...ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ