Ψυχαγωγία

To πείραμα που έκανε με τα παιδιά της και τα έκανε να βάλουν τα κλάματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "ωραία Ελένη" μας έχει να συνηθίσει να μοιράζεται στιγμές από την καθημερινότητά της, όταν είναι σπίτι με τα παιδιά της, εκεί που παύει να είναι η Ελένη Μενεγάκη που εμείς ξέρουμε, αλλά είναι απλά η "μαμά Ελένη".

Σήμερα λοιπόν, για ακόμα μια φορά η Ελένη μοιράστηκε με τους συνεργάτες και τους τηλεθεατές της άλλη μία απολαυστική ιστορία από την καθημερινότητά της, η οποία συνέβη περίπου 3 με 4 χρόνια πριν, λίγο πριν τον ερχομό του του τέταρτου παιδιού της.

Η ιδια λοιπόν εξομολογήθηκε πως ήταν μια περίοδος που είχε χάσει τον έλεγχο με τα παιδιά της, και δεν μπορούσε να τους επιβάλει την τάξη, αφού ότι και να τους έλεγε την αγνοούσαν. Έτσι αποφάσισε να αλλάξει εντελώς την στάση της, και να κάνει ένα πείραμα....

«Θα σας πω ένα πείραμα που τα παιδιά μου ακόμη το θυμούνται. Θα έχουν περάσει τρία, τέσσερα χρόνια. Είπα να κάνω τον ρόλο της Μαίρης Αρώνη σε εκείνη την αξέχαστη ταινία(…) Και λέω, αφού γυρίσουν, ας πάρω αυτό το στυλ της φευγάτης μάνας. Ότι δηλαδή και να μου λένε, εγώ θα λέω, ναι. Ακόμη τα παιδιά μου το λένε, θυμούνται αυτή την μέρα(…) Ήμουν χαλαρή, είχα κάτσει και αραχτή απέναντι από την τηλεόραση. "Μαμά θα χοροπηδήσουμε , θα ρίξουμε τα ρούχα από το μπαλκόνι", "Καταπληκτική ιδέα", λέω εγώ», ανέφερε.

Αμέσως, η Ελένη Μενεγάκη γελώντας, αποκάλυψε πως τα παιδιά της προσπάθησαν μάταια να καταλάβουν σε τι οφείλεται η μεγάλη αλλαγή στη συμπεριφορά της,χωρίς αποτέλεσμα, φτάνοντας μάλιστα στο σημείο μάλιστα να βάλουν τα κλάματα.

«Στο τέλος βάλανε τα κλάματα και μου λέγανε, "μανούλα μου, φέρε μας την μάνα μας πίσω"».

Παρακολουθήστε την απολαυστική ιστορία στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Εύη Καραγιάννη: "Δεν έχω ευχηθεί στον Βουτσά για το παιδί, αλλά να είναι καλά"

Η πρώην σύζυγος του Βουτσά αποκαλύπτει γιατί δεν έχει καμιά σχέση μαζί του και την Αλίκη
10/11/2017 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει η Eλένη Μενεγάκη: "Έχω χάσει παιδί, είχα δυο αποβολές" (BINTEO)

H παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις αποβολές της - Όλα όσα δήλωσε
20/04/2018 - 14:30

Ελένη Μενεγάκη:Αποκάλυψε τη μεγάλη της φοβία και το troll των παιδιών της-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε όσα αποκάλυψε στον αέρα της εκπομπής της και το... σινιάλο του άντρα της
18/04/2018 - 15:38

Ελένη Μενεγάκη: Το επεισοδιακό πρώτο Πάσχα που πέρασε χωρίς τα παιδιά της

"Μπαίνουν στο αυτοκίνητο και να κλαίω λες και πηγαίναν τα παιδιά μου στον πόλεμο"
16/04/2018 - 15:42

H ερωτική εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη στον Μάκη Παντζόπουλο(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Όσοι τον γνωρίζουν, τον αγαπούν - Εγώ τον λατρεύω"
09/04/2018 - 13:07

Αυτή είναι η αστυνομική ταυτότητα της Ελένης Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Ταξίδι στο χρόνο με την ωραία Ελένη να μας δείχνει την ταυτότητα της και πως ήταν το 2001
09/04/2018 - 12:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο νοσοκομείο δύο γυναίκες μετά από επίθεση από δύο σκύλους ροτβάιλερ

Φαίνεται να κυκλοφορούσαν ελεύθεροι, σε κοντινή απόσταση από τον ιδιοκτήτη

Πυρκαγιά ξέσπασε βόρεια του χωριού Ποταμιά (ΦΩΤΟ)

Επί τόπου όχημα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας για την αντιμετώπιση του περιστατικού

Δυναμικό το παρόν των πολιτών που "περπάτησαν με τους τυφλούς" (BINTEO)

ΠτΒ: Η σύγχρονη κοινωνία έχει υποχρέωση να προστατεύει τα άτομα με ιδιαιτερότητες
Ελλάδα

Μαξίμου:Άμεση επιστροφή των δύο χωρίς απαράδεκτους συμψηφισμούς και προϋποθέσεις

"Κρατούμε το θετικό σκέλος, τη στροφή υπέρ της ειρήνης στο Αιγαίο και στήριξη διαλόγου"

Εντοπίστηκε νεκρό αγοράκι σε ανοιχτό χώρο στη Νέα Σμύρνη

Το αγοράκι, το οποίο είχε ακόμα τον ομφάλιο λώρο, εντόπισε γυναίκα ενώ καθάριζε

Ερντογάν: Δώστε τους οκτώ Τούρκος στρατιωτικούς να σας δώσουμε τους δύο Έλληνες

Παυλόπουλος: Λυπηρό να υπάρχει σύγχυση ανάμεσα σε αυθαίρετη κράτηση και πολιτικό άσυλο
Διεθνή

Νικαράγουα: Εικοσιπέντε νεκροί κατά τις αντικυβερνητικές διαδηλώσεις (BINTEO)

Συνεχίζονται για τέταρτη ημέρα οι διαδηλώσεις εναντίον του Ορτέγκα

Τραμπ: Τα πράγματα, με τη Βόρειο Κορέα, ίσως εξελιχθούν καλά και ίσως όχι

"Αλλά η δουλειά που κάνω τώρα θα έπρεπε να έχει γίνει πολύ καιρό πριν"

Γυμνός ένοπλος άνοιξε πυρ και σκότωσε τέσσερα άτομα σε εστιατόριο στο Νάσβιλ

Κύριος ύποπτος σύμφωνα με την αστυνομία ο 29χρονος Travis Reinking

tv news

Ο Φώτης απολύεται από τη δουλειά και προσπαθεί να κρύψει από τη μητέρα του...

Η Χριστίνα όμως, έχει μεγάλο στόμα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/04/2018 - 06:3560' ΕΛΛΑΔΑ