Ψυχαγωγία

To πείραμα που έκανε με τα παιδιά της και τα έκανε να βάλουν τα κλάματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "ωραία Ελένη" μας έχει να συνηθίσει να μοιράζεται στιγμές από την καθημερινότητά της, όταν είναι σπίτι με τα παιδιά της, εκεί που παύει να είναι η Ελένη Μενεγάκη που εμείς ξέρουμε, αλλά είναι απλά η "μαμά Ελένη".

Σήμερα λοιπόν, για ακόμα μια φορά η Ελένη μοιράστηκε με τους συνεργάτες και τους τηλεθεατές της άλλη μία απολαυστική ιστορία από την καθημερινότητά της, η οποία συνέβη περίπου 3 με 4 χρόνια πριν, λίγο πριν τον ερχομό του του τέταρτου παιδιού της.

Η ιδια λοιπόν εξομολογήθηκε πως ήταν μια περίοδος που είχε χάσει τον έλεγχο με τα παιδιά της, και δεν μπορούσε να τους επιβάλει την τάξη, αφού ότι και να τους έλεγε την αγνοούσαν. Έτσι αποφάσισε να αλλάξει εντελώς την στάση της, και να κάνει ένα πείραμα....

«Θα σας πω ένα πείραμα που τα παιδιά μου ακόμη το θυμούνται. Θα έχουν περάσει τρία, τέσσερα χρόνια. Είπα να κάνω τον ρόλο της Μαίρης Αρώνη σε εκείνη την αξέχαστη ταινία(…) Και λέω, αφού γυρίσουν, ας πάρω αυτό το στυλ της φευγάτης μάνας. Ότι δηλαδή και να μου λένε, εγώ θα λέω, ναι. Ακόμη τα παιδιά μου το λένε, θυμούνται αυτή την μέρα(…) Ήμουν χαλαρή, είχα κάτσει και αραχτή απέναντι από την τηλεόραση. "Μαμά θα χοροπηδήσουμε , θα ρίξουμε τα ρούχα από το μπαλκόνι", "Καταπληκτική ιδέα", λέω εγώ», ανέφερε.

Αμέσως, η Ελένη Μενεγάκη γελώντας, αποκάλυψε πως τα παιδιά της προσπάθησαν μάταια να καταλάβουν σε τι οφείλεται η μεγάλη αλλαγή στη συμπεριφορά της,χωρίς αποτέλεσμα, φτάνοντας μάλιστα στο σημείο μάλιστα να βάλουν τα κλάματα.

«Στο τέλος βάλανε τα κλάματα και μου λέγανε, "μανούλα μου, φέρε μας την μάνα μας πίσω"».

Παρακολουθήστε την απολαυστική ιστορία στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Εύη Καραγιάννη: "Δεν έχω ευχηθεί στον Βουτσά για το παιδί, αλλά να είναι καλά"

Η πρώην σύζυγος του Βουτσά αποκαλύπτει γιατί δεν έχει καμιά σχέση μαζί του και την Αλίκη
10/11/2017 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

Ελένη Μενεγάκη: Η αδημοσίευτη φωτογραφία της από το παρελθόν! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία της Ελένης με χρυσό στενό φορέμα που έμεινε στο "συρτάρι"...
28/11/2018 - 18:27

Ε.Μενεγάκη:Αποκάλυψε το «πρόβλημα» που αντιμετωπίζουν στην οικογένεια της-ΒΙΝΤΕΟ

Ο διάλογος με τον Μάκη και το ψέμα που αναγκάστηκε να πει στα παιδιά της..
27/11/2018 - 09:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βραβεύτηκαν οι πρώτοι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές της εθνικής Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική ομάδα αποτελείτο από 15 διεθνείς ποδοσφαιριστές

Ελλείπει από την οικία του ηλικιωμένος (ΦΩΤΟ)

Λείπει από την οικία του από χθες το πρωί
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ