Ψυχαγωγία

To πείραμα που έκανε με τα παιδιά της και τα έκανε να βάλουν τα κλάματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "ωραία Ελένη" μας έχει να συνηθίσει να μοιράζεται στιγμές από την καθημερινότητά της, όταν είναι σπίτι με τα παιδιά της, εκεί που παύει να είναι η Ελένη Μενεγάκη που εμείς ξέρουμε, αλλά είναι απλά η "μαμά Ελένη".

Σήμερα λοιπόν, για ακόμα μια φορά η Ελένη μοιράστηκε με τους συνεργάτες και τους τηλεθεατές της άλλη μία απολαυστική ιστορία από την καθημερινότητά της, η οποία συνέβη περίπου 3 με 4 χρόνια πριν, λίγο πριν τον ερχομό του του τέταρτου παιδιού της.

Η ιδια λοιπόν εξομολογήθηκε πως ήταν μια περίοδος που είχε χάσει τον έλεγχο με τα παιδιά της, και δεν μπορούσε να τους επιβάλει την τάξη, αφού ότι και να τους έλεγε την αγνοούσαν. Έτσι αποφάσισε να αλλάξει εντελώς την στάση της, και να κάνει ένα πείραμα....

«Θα σας πω ένα πείραμα που τα παιδιά μου ακόμη το θυμούνται. Θα έχουν περάσει τρία, τέσσερα χρόνια. Είπα να κάνω τον ρόλο της Μαίρης Αρώνη σε εκείνη την αξέχαστη ταινία(…) Και λέω, αφού γυρίσουν, ας πάρω αυτό το στυλ της φευγάτης μάνας. Ότι δηλαδή και να μου λένε, εγώ θα λέω, ναι. Ακόμη τα παιδιά μου το λένε, θυμούνται αυτή την μέρα(…) Ήμουν χαλαρή, είχα κάτσει και αραχτή απέναντι από την τηλεόραση. "Μαμά θα χοροπηδήσουμε , θα ρίξουμε τα ρούχα από το μπαλκόνι", "Καταπληκτική ιδέα", λέω εγώ», ανέφερε.

Αμέσως, η Ελένη Μενεγάκη γελώντας, αποκάλυψε πως τα παιδιά της προσπάθησαν μάταια να καταλάβουν σε τι οφείλεται η μεγάλη αλλαγή στη συμπεριφορά της,χωρίς αποτέλεσμα, φτάνοντας μάλιστα στο σημείο μάλιστα να βάλουν τα κλάματα.

«Στο τέλος βάλανε τα κλάματα και μου λέγανε, "μανούλα μου, φέρε μας την μάνα μας πίσω"».

Παρακολουθήστε την απολαυστική ιστορία στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Εύη Καραγιάννη: "Δεν έχω ευχηθεί στον Βουτσά για το παιδί, αλλά να είναι καλά"

Η πρώην σύζυγος του Βουτσά αποκαλύπτει γιατί δεν έχει καμιά σχέση μαζί του και την Αλίκη
10/11/2017 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Χαλαρές στιγμές λίγο πριν την πρεμιέρα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πως πέρασε το τελευταίο Σαββατοκύριακο πριν την έναρξη της εκπομπής..
16/09/2018 - 10:30

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με δυο άλογα και με τους γείτονές της (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στην Άνδρο σε χαλαρές οικογενειακές διακοπές
30/08/2018 - 09:17

Η Αριστοτέλους στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη για τη νέα σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά σε ελλαδική εκπομπή για την Μελίνα και τον χαρακτηρισμό "Μενεγάκη της Κύπρου"
29/08/2018 - 09:21

Η Ελένη Μενεγάκη στην... κουζίνα! Δείτε την να ετοιμάζει πρωινό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια με την πιο φρέσκια διάθεση και σε ρόλο νοικοκυράς
25/08/2018 - 14:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Μεγάλη Πέμπτη" της παιδείας...

Αύριο οι εκπαιδευτικοί αποφασίζουν "εκεχειρία" ή κλιμάκωση των μέτρων

Χειροπέδες σε κτηματομεσίτη που έστησε κομπίνα με τεμάχια γης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ύποπτος εξέδιδε επιταγές σε αγοραστές γης από λογαριασμό ωστόσο που είχε κλείσει

Το επίμαχο δημοσίευμα που προκάλεσε την αντίδραση του Γενικού Εισαγγελέα (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κώστας Κληρίδης, μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, το χαρακτήρισε ως εμετικό
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της

Συνελήφθη ο διακινητής παράτυπων μεταναστών Πάνος Μωραΐτης

Χρησιμοποιούσε ως πρόφαση την ΜΚΟ για τη διακίνηση προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα
Διεθνή

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

Τα είπαν τηλεφωνικώς για την κρίση στη Συρία Μέρκελ - Πούτιν

Ενημέρωση της Καγκελάριου από τον Ρώσο Πρόεδρο για τις συνομιλίες με τον Ερντογάν

Ντόναλντ Τουσκ: "Μην παίζετε με το μεταναστευτικό"

"Οι συνομιλίες για το Brexit εισέρχονται σε μια αποφασιστική φάση"

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ