Ψυχαγωγία

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου ετοιμάζεται να υποδεχτεί στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι και σε συνέντευξη της στην εκπομπή DOT αποκάλυψε ότι δεν θέλει να βαφτίσει τα παιδιά της παρόλο που οι γονείς της δεν συμφωνούν με αυτή την απόφαση. Η ηθοποιός για αυτή την απόφαση αλλά και το ενδεχόμενο να γίνει και τρίτη φορά μανούλα  δήλωσε χαρακτηριστικά:

Θα ήθελα να κάνω και τρίτο παιδί αλλά δεν προλαβαίνω, είμαι 41. Η επιλογή του ονόματος για ένα παιδί είναι αρκετά σοβαρή υπόθεση. Τιμής ένεκεν έχω δώσει το όνομα της μαμάς μου στη Λυδία και τώρα θα δώσω και το όνομα του μπαμπά μου, τον λένε Αντρέα. Δεν θα τη φωνάζω Ηλέκτρα – Αντριάννα όμως αλλά Ηλέκτρα μόνο. Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου. Έχω μια φιλοσοφία γι’αυτό το πράγμα, δεν είπα δεν θα κάνω και τέλος. Είπα ότι αυτή τη στιγμή δεν θα γίνει και θα συμβεί αν υπάρξουν κάποιες προϋποθέσεις που εγώ και ο Φώτης έχουμε στο μυαλό μας

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: «Ζορίστηκα ολόκληρη. Είναι σοκ!»

Οι αποκαλύψεις για τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στην Αμερική, η απόρριψη και ο στόχος…
15/10/2018 - 09:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ένα στα τέσσερα παιδιά θύμα σεξουαλικής κακοποίησης στην Κύπρο

Τι αναφέρει το Συμβούλιο "Φωνή", με αφορμή την Ευρωπαική Ημέρα Προστασίας των Παιδιών
18/11/2018 - 13:20

Βίντεo "γροθιά στο στομάχι" για τη σεξουαλική κακοποίηση παιδιών

"Σπάσε τη σιωπή και στον χώρο του αθλητισμού" καλεί η Επίτροπος Δικαιωμάτων του Παιδιού
17/11/2018 - 19:02

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο, το όνομα της μικρής και η νονά..
17/11/2018 - 09:28

Baby boom! Γέννησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου!

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες δηλώσεις μέσα από το μαιευτήριο…
16/11/2018 - 09:47

Ένα στα δέκα παιδιά στην Κύπρο γεννιέται πρόωρα (BINTEO)

Η δυσάρεστη εμπειρία ενός πρόωρου τοκετού λαμβάνει ολοένα και μεγαλύτερες διαστάσεις
11/11/2018 - 20:58

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η πόλη του Ζήνωνα υποδέχθηκε τη μεγάλη γιορτή αθλητισμού και προσφοράς (BINTEO)

Οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προσδοκία στο 2ο Rudisson Blue Μαραθώνιο της Λάρνακας

Επί ποδός η Αστυνομία για αντιμετώπιση τροχαίων συγκρούσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εβδομαδιαία εκστρατεία ελέγχου ταχύτητας, αρχίζει αύριο σε παγκύπριο επίπεδο

ΑΚίΔΑ: Καταγγέλλει αύξηση μαθητών ανά τμήμα σε δημόσιο νηπιαγωγείο της Λάρνακας

Κάνει λόγο για "κακό προηγούμενο" από πλευράς Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Η συγκλονιστική ανακάλυψη του σπάνιου πορτρέτου του Ιησού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ιστορικός τέχνης που είδε την σπάνια τοιχογραφία μίλησε στον Alpha

Εμανουέλ Μακρόν: "Χρειαζόμαστε περισσότερη Ευρώπη"

Τι ανέφερε ο Γάλλος Πρόεδρος ενώπιον της Ολομέλειας του Γερμανικού Κοινοβουλίου

Ο ισχυρισμός του Τούρκου Υπουργού Άμυνας για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δολοφόνοι πιθανόν να μετέφεραν το διαμελισμένο πτώμα του εκτός Τουρκίας

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ