Ψυχαγωγία

Πεντανόστιμο Μιλφέιγ από την Μαριέλλα Χρίστου...με αγάπη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα πεντανόστιμο Μιλφέιγ ετοίμασε στην απογευματινή εκπομπή, «Με αγάπη Χριστιάνα», η Μαριέλλα Χρίστου. Η Μαριέλλα έβαλε όλο το μεράκι της και ετοίμασε την πιο γλυκιά συνταγή που έκλεψε τις εντυπώσεις..! 

Υλικά:

  • 1 κουτί ζύμη για πίτες
  • 1 λίτρο κρέμα γαλάκτος + ½ π.
  • 1/4 + 1/4 ζάχαρη
  • 4 κ.σ. βανίλια Μαδαγασκάρης
  • 6 κρόκους αυγό
  • 3 κ.σ. corn flour

Δείτε όλη την εκτέλεση στο πιο κάτω βίντεο:

 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Χ.Μούζουρα: Η απουσία από την τηλεόραση και η σχέση της με τον Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ουρλιαχτά του Χάρη Παπαθεοχάρους και οι «καυτές» ερωτήσεις στην ηθοποιό..
07/12/2018 - 17:52

Άντρη Κυριαζή: Το ατύχημα που παραλίγο να της στοιχήσει τη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της ηθοποιού- "Κινδύνευσα.. Είχα αναποδογυριστεί.."
07/12/2018 - 11:26

Λάκης Γαβαλάς: Ήμουν η καλύτερη "γκόμενα" του εμπορίου και πήγα...φυλακή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πυρά στην Μενεγάκη και την Σκορδά και οι πλαστικές επεμβάσεις...
05/12/2018 - 17:04

Βίκτωρας Παπαδόπουλος: Όσα δήλωσε για το πρόβλημα υγείας του γιου του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εγκεφαλική παράλυση του γιου του, οι ενοχές που ένιωσε και τα χρήματα που έχασε...
03/12/2018 - 17:57

Μαριάννα Καυκαρίδου: "Άκουσα πολλές φορές ότι αντιγράφω τη μητέρα μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο του "Κάρμα",το "μέσον" στο χώρο και τα κακεντρεχή σχόλια
29/11/2018 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πτώσεις δέντρων σε Λεμεσό και Πάφο λόγω κακοκαιρίας

Άμεση επέμβαση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Βροχές και χιόνια στο σημερινό "σκηνικό" του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Ευρείας κλίμακας άσκηση έκτακτης ανάγκης στο Αεροδρόμιο Λάρνακας

Η Αστυνομία ενημερώνει το κοινό ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Σεντένο: Η Πορτογαλία εξόφλησε πλήρως το χρέος της προς το ΔΝΤ

Αποπληρώσαμε τα υπόλοιπα €4,7 δισεκατομμύρια δήλωσε ο Υπουργός Οικονομικών

Μακρόν: Υποσχέθηκε αύξηση μισθών κατά 100 ευρώ τον μήνα και καταβολή υπερωριών

Προσπάθεια του Γάλλου Προέδρου να βάλει ένα τέλος στην κρίση των "κίτρινων γιλέκων"

tv news

Η Άννα πληγωμένη από τον Άλεξ, παίρνει τη βαλίτσα της και φεύγει από το σπίτι...

Ο θάνατος της Νάνσυ θα συγκλονίσει τον Άλκη... «To Τατουάζ» Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Στέφανος εκβιάζει την Μαρίνα και τη Μάρθα, για να μην αποκαλύψει...

Έλλη και Στέφανος έρχονται πιο κοντά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα