Ψυχαγωγία

Πεντανόστιμο Μιλφέιγ από την Μαριέλλα Χρίστου...με αγάπη!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα πεντανόστιμο Μιλφέιγ ετοίμασε στην απογευματινή εκπομπή, «Με αγάπη Χριστιάνα», η Μαριέλλα Χρίστου. Η Μαριέλλα έβαλε όλο το μεράκι της και ετοίμασε την πιο γλυκιά συνταγή που έκλεψε τις εντυπώσεις..! 

Υλικά:

  • 1 κουτί ζύμη για πίτες
  • 1 λίτρο κρέμα γαλάκτος + ½ π.
  • 1/4 + 1/4 ζάχαρη
  • 4 κ.σ. βανίλια Μαδαγασκάρης
  • 6 κρόκους αυγό
  • 3 κ.σ. corn flour

Δείτε όλη την εκτέλεση στο πιο κάτω βίντεο:

 

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Ο Ηλίας Μάστορας έφτιαξε ειδικές μπάλες με κουδουνάκια για τυφλά παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αξιοθαύμαστη πρωτοβουλία του Ηλία για τυφλά παιδιά στο "Με αγάπη Χριστιάνα"...
16/10/2018 - 17:36

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το Τατουάζ, την προσωπική του ζωή και τα κοινωνικά δίκτυα
08/10/2018 - 16:43

Μαρίνος Χατζηβασιλείου:"Ήμουν στα πρόθυρα κατάθλιψης"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις εξελίξεις στο «Μπλε» και την δύσκολη περίοδο που βίωσε...
05/10/2018 - 17:13

Γιώργος Σταματάρης: "Στην Αθήνα είχα να αντιμετωπίσω κάποια κυκλώματα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια που δέχθηκε..
05/10/2018 - 16:34

Γιώργος Ζένιος: «Ένιωσα πολλές φορές τη ζήλια των συναδέλφων μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στο «Μπλε» και τις σχέσεις τους με συναδέλφους του...
04/10/2018 - 15:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ