Ψυχαγωγία

Φαίη Σκορδά: Όλη η αλήθεια για τις πλαστικές της και το ενδεχόμενο συντρόφου

Η Φαίη Σκορδά μίλησε στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά" και αποκάλυψε αν έχει κάνει πλαστική στη μύτη της αλλά και την ηλικία της.

Η αλήθεια είναι ότι ουκ ολίγες φορές ο χώρος της showbiz έχει σχολιάσει ποικιλοτρόπως την αλλαγή στη μύτη της γνωστής παρουσιάστριας. Η ίδια απαντά αν οι φήμες ευσταθούν ή απλώς είναι κακεντρεχή λόγια, δηλώνοντας:

«37 ετών είμαι. Λένε ότι έχω κάνει πλαστική στη μύτη μου. Θέλω να κάνω. Δεν έχω κάνει ποτέ πλαστική. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το κάνω. Πραγματικά το λέω»

φαιη

φαιη

Η Φαίη Σκορδά διαψεύδει τις φήμες και ότι έχει ειπωθεί ως τώρα για τις πλαστικές χωρίς να αποκλείει την περίπτωση να παρέμβει στην εξωτερική της εμφάνιση και στο συγκεκριμένο σημείο μέσω πλαστικής. Την πιστεύουμε ή όχι αυτή είναι η επίσημη απάντηση της...

Η ξανθιά παρουσιάστρια περνά μια από τις πιο δημιουργικές περιόδους στη ζωή της και κρατά την προσωπική της ζωή μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας, τόσο την προσωπική όσο και την οικογενειακή. Η ίδια δίνει όμως απάντηση και για την περίπτωση νέας σχέσης στη ζωής της, αφού έχει περάσει μεγάλο χρονικό διάστημα από τον χωρισμό της με τον παρουσιαστή και δημοσιογράφο Γιώργο Λιάγκα. Η Φαίη Σκορδά πρώτη φορά αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο, μιλώντας για τη δυσκολία της μοναξιάς

«Η συντροφικότητα είναι πολύ όμορφο δώρο. Η μοναξιά δεν είναι ωραία. Η μεγαλύτερη αγάπη, ο μεγαλύτερος έρωτας μου όμως,είναι τα παιδιά μου»

Επόμενο άρθρο

Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και μοντέλο έγινε μανούλα
21/01/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκορδά VS Καινούργιου: Κόντρα με φόντο ένα...σπίτι-"Με γράψανε κανονικά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο εκνευρισμός της Φαίης Σκορδά, η αγωγή και το συγνώμη...
03/05/2018 - 09:15

Η δίαιτα των 7 ημερών της Φαίης Σκορδά! - Το πρόγραμμα που την κρατά σε φόρμα...

Το μυστικό της παρουσιάστριας για να κρατά ιδανικές τις αναλογίες της
29/04/2018 - 11:12

Φαίη Σκορδά: Τι αποκάλυψε ο Θέμης Γεωργαντάς για την κατάσταση της υγείας της;

Τρεις μέρες εκτός εκπομπής - Το μήνυμα που της στέλνουν οι συνεργάτες της
27/04/2018 - 10:43

H Φαίη Σκορδά στο νοσοκομείο... - Ποια η κατάσταση της υγείας της;

Όλα τα νεότερα για την αγαπημένη παρουσιάστρια
25/04/2018 - 19:39

Ουγγαρέζος:"O Γιώργος και η Φαίη δεν μιλούσαν καλά για μένα off camera"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός παρουσιαστής στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
25/04/2018 - 18:15

Η Φαίη Σκορδά ξεσπά για τη σχέση της με επιχειρηματία και Πετρετζίκη(ΒΙΝΤΕΟ)

Απευθύνθηκε στον δικηγόρο της για να μπει τέλος στις φήμες για την ερωτική της ζωή
18/04/2018 - 12:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: 33χρονος "κατέβαζε" παιδική πορνογραφία

Στον υπολογιστή του εντοπίστηκαν δύο αρχεία βίντεο με παιδικό πορνογραφικό υλικό

Φωτιά σε αποθήκη στους Χαρουπόμυλους

Οι εξετάσεις έδειξαν ότι ξεκίνησε από την οροφή της αποθήκης

Πάφος: Πλοιάριο έριξε άγκυρα δίπλα από φωλιές χελώνων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει το Τμήμα Αλιείας για το περιστατικό
Ελλάδα

Συνάντηση Κοτζιά-Πομπέο αύριο στην Ουάσιγκτον

Συναντήσεις με έμφαση στις εξελίξεις στην Ανατολική Μεσόγειο

Δύο προσαγωγές για την επίθεση στον Γιάννη Μπουτάρη

Η αστυνομία αξιοποίησε και τα βίντεο που είδαν το φως της δημοσιότητας

Έκλεισε η συμφωνία Ελλάδας-θεσμών για την 4η αξιολόγηση

"Έχουμε συμφωνία για όλα τα ζητήματα, η οποία θα επικυρωθεί στο Eurogroup"
Διεθνή

Ο Μαδούρο κέρδισε τις προεδρικές εκλογές

O ισχυρός άνδρας της Βενεζουέλας συγκέντρωσε το 67,7% των ψήφων

Προεδρικές εκλογές στη Βενεζουέλα χωρίς τη συμμετοχή της αντιπολίτευσης

Υπέρ «της ειρήνης και της ενότητας» στη Βενεζουέλα, προσεύχεται ο Πάπας

Σχεδίαζαν δολοφονία του Ερντογάν;

Η τουρκική υπηρεσία αντικατασκοπείας έχει πληροφορίες

tv news

Ο Φώτης δέχεται τον πρώτο του πελάτη στο σπίτι και η Χριστίνα, τα κάνει μαντάρα!

Μεσολαβεί για να τον πείσει να χαμηλώσει τις τιμές του.. Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Ορφέας συνειδητοποιεί πως η γυναικολόγος είναι μια ακόμη άπιστη γυναίκα...

Τρελαίνεται και επισκέπτεται το νέο του θύμα.. Δευτέρα: Nέο,Απρόβλεπτο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/05/2018 - 08:30SLAM