Ψυχαγωγία

Φαίη Σκορδά: Όλη η αλήθεια για τις πλαστικές της και το ενδεχόμενο συντρόφου

Η Φαίη Σκορδά μίλησε στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά" και αποκάλυψε αν έχει κάνει πλαστική στη μύτη της αλλά και την ηλικία της.

Η αλήθεια είναι ότι ουκ ολίγες φορές ο χώρος της showbiz έχει σχολιάσει ποικιλοτρόπως την αλλαγή στη μύτη της γνωστής παρουσιάστριας. Η ίδια απαντά αν οι φήμες ευσταθούν ή απλώς είναι κακεντρεχή λόγια, δηλώνοντας:

«37 ετών είμαι. Λένε ότι έχω κάνει πλαστική στη μύτη μου. Θέλω να κάνω. Δεν έχω κάνει ποτέ πλαστική. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το κάνω. Πραγματικά το λέω»

φαιη

φαιη

Η Φαίη Σκορδά διαψεύδει τις φήμες και ότι έχει ειπωθεί ως τώρα για τις πλαστικές χωρίς να αποκλείει την περίπτωση να παρέμβει στην εξωτερική της εμφάνιση και στο συγκεκριμένο σημείο μέσω πλαστικής. Την πιστεύουμε ή όχι αυτή είναι η επίσημη απάντηση της...

Η ξανθιά παρουσιάστρια περνά μια από τις πιο δημιουργικές περιόδους στη ζωή της και κρατά την προσωπική της ζωή μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας, τόσο την προσωπική όσο και την οικογενειακή. Η ίδια δίνει όμως απάντηση και για την περίπτωση νέας σχέσης στη ζωής της, αφού έχει περάσει μεγάλο χρονικό διάστημα από τον χωρισμό της με τον παρουσιαστή και δημοσιογράφο Γιώργο Λιάγκα. Η Φαίη Σκορδά πρώτη φορά αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο, μιλώντας για τη δυσκολία της μοναξιάς

«Η συντροφικότητα είναι πολύ όμορφο δώρο. Η μοναξιά δεν είναι ωραία. Η μεγαλύτερη αγάπη, ο μεγαλύτερος έρωτας μου όμως,είναι τα παιδιά μου»

Επόμενο άρθρο

Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και μοντέλο έγινε μανούλα
21/01/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

"Είχα ερωτική φαντασίωση με τη Φαίη Σκορδά-Έχω κρατήσει φωτογράφισή της"(ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής που και το σέξυ εξώφυλλο της παρουσιάστρια από το παρελθόν
28/05/2018 - 14:40

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά: Δείτε τον γιο τους να κάνει water sports (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάνει wakeboard και ο περήφανος μπαμπάς τον απαθανατίζει
27/05/2018 - 12:15

Γρηγόρης Γκουντάρας: Η μεγάλη μεταγραφή και τα λόγια αγάπης της συζύγου του

«Μας έχεις λείψει, εμένα τουλάχιστον σίγουρα, μιας και είμαι η μεγαλύτερη θαυμάστρια σου"
24/05/2018 - 13:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτή είναι η επιστολή των εκπαιδευτικών προς τον Υπ. Παιδείας

"Η δική μας βούληση εστιάζεται στην ομαλή έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς"

Πέντε περιστατικά παρολίγον πνιγμού σημειώθηκαν χθες στη Λεμεσό

Δύο μικρά παιδιά ανάμεσα στους λουόμενους που κινδύνευσαν
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Σήμερα για την Ελλάδα υπάρχει σίγουρα πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη

Η ανάπτυξη έχει επιστρέψει, η ανεργία εξακολουθεί να είναι υψηλή αλλά σημαντικά χαμηλότερη

Η Ελλάδα βγαίνει από τα Μνημόνια

Από την κρίση του 2009 στην έξοδο του 2018

Γερμανοί αναλυτές: Η Ελλάδα ξανά σε τροχιά ανάπτυξης

«Η λανθασμένη σκληρή πολιτική λιτότητας επιδείνωσε δραματικά την κρίση»
Διεθνή

Τραμπ: «Μακαρθισμός» η έρευνα του ειδικού εισαγγελέα Μιούλερ

"Δεν έχω τίποτα να κρύψω και απαιτώ διαφάνεια" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Αλγερία: Δύο παιδιά σκοτώθηκαν και τέσσερα τραυματίστηκαν από χειροβομβίδα

Τα θύματα είναι ηλικίας 10-16 ετών σύμφωνα με την εφημερίδα El Watan

Δεκατέσσερις άνθρωποι τραυματίστηκαν σε συναυλία των Backstreet Boys (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεταλλική κατασκευή κατέρρευσε στον υπαίθριο χώρο από την καταιγίδα

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS