Ψυχαγωγία

Φαίη Σκορδά: Όλη η αλήθεια για τις πλαστικές της και το ενδεχόμενο συντρόφου

Η Φαίη Σκορδά μίλησε στην ελλαδική εκπομπή "Αποκαλυπτικά" και αποκάλυψε αν έχει κάνει πλαστική στη μύτη της αλλά και την ηλικία της.

Η αλήθεια είναι ότι ουκ ολίγες φορές ο χώρος της showbiz έχει σχολιάσει ποικιλοτρόπως την αλλαγή στη μύτη της γνωστής παρουσιάστριας. Η ίδια απαντά αν οι φήμες ευσταθούν ή απλώς είναι κακεντρεχή λόγια, δηλώνοντας:

«37 ετών είμαι. Λένε ότι έχω κάνει πλαστική στη μύτη μου. Θέλω να κάνω. Δεν έχω κάνει ποτέ πλαστική. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το κάνω. Πραγματικά το λέω»

φαιη

φαιη

Η Φαίη Σκορδά διαψεύδει τις φήμες και ότι έχει ειπωθεί ως τώρα για τις πλαστικές χωρίς να αποκλείει την περίπτωση να παρέμβει στην εξωτερική της εμφάνιση και στο συγκεκριμένο σημείο μέσω πλαστικής. Την πιστεύουμε ή όχι αυτή είναι η επίσημη απάντηση της...

Η ξανθιά παρουσιάστρια περνά μια από τις πιο δημιουργικές περιόδους στη ζωή της και κρατά την προσωπική της ζωή μακρυά από τα φώτα της δημοσιότητας, τόσο την προσωπική όσο και την οικογενειακή. Η ίδια δίνει όμως απάντηση και για την περίπτωση νέας σχέσης στη ζωής της, αφού έχει περάσει μεγάλο χρονικό διάστημα από τον χωρισμό της με τον παρουσιαστή και δημοσιογράφο Γιώργο Λιάγκα. Η Φαίη Σκορδά πρώτη φορά αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο, μιλώντας για τη δυσκολία της μοναξιάς

«Η συντροφικότητα είναι πολύ όμορφο δώρο. Η μοναξιά δεν είναι ωραία. Η μεγαλύτερη αγάπη, ο μεγαλύτερος έρωτας μου όμως,είναι τα παιδιά μου»

Επόμενο άρθρο

Baby Boom: Γέννησε η Βίκυ Καγιά!

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και μοντέλο έγινε μανούλα
21/01/2018 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: «Ούτε η κυρία Καινούργιου, ούτε η κυρία Σκορδά πηγαίνουν…»

Ο λόγος που τα έβαλε με την Κατερίνα Καινούργιου και την Φαίη Σκορδά...
09/12/2018 - 12:31

Κώστας Τσουρός: "Μου λείπει η Φαίη Σκορδά..." - Όσα αποκάλυψε ο δημοσιογράφος

Η κριτική και όσα δήλωσε για την παρουσιάστρια
22/11/2018 - 09:42

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

Φαίη Σκορδά: Η τρυφερή φωτογραφία με τους γιους της που έριξετο Instagram (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν αγκαλιά στις καλοκαιρινές διακοπές τους, με φόντο το απέραντο γαλάζιο!
07/08/2018 - 11:38

"Σ'αγαπώ" - Η Φαίη Σκορδά ανέβασε την πιο συγκινητική της φωτογραφία!

Δείτε την ανάρτηση που συγκίνησε τους followers της...
03/08/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βραβεύτηκαν οι πρώτοι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές της εθνικής Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική ομάδα αποτελείτο από 15 διεθνείς ποδοσφαιριστές

Ελλείπει από την οικία του ηλικιωμένος (ΦΩΤΟ)

Λείπει από την οικία του από χθες το πρωί
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Πυροβολισμοί Στρασβούργο: 2 οι νεκροί και 13 τραυματίες (ΦΩΤΟΣ)

Εντοπισμός δράστη τον απομόνωσαν σε μια περιοχή

Φωτογραφία με τον Salt Bae να αλατίζει τον Μυστικό Δείπνο - Χειροπέδες σε δύο

Έβαλαν με photoshop τον γνωστό Τούρκο σεφ να αλατίζει πάνω από Τον Χριστό

Δεν φαίνεται να έπεισε το διάγγελμα Μακρόν ούτε "Γιλέκα" ούτε Αντιπολίτευση

Διαβάστε όλα όσα συνέβησαν το τελευταίο 24ωρο στη Γαλλία

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ