Ψυχαγωγία

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και  ο αγαπημένος της Άρης Γούτος!

Το ερωτευμένο ζευγάρι παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στο Δημαρχείο της Βούλας, το μεσημέρι του Σαββάτου,και την αποκάλυψη της ευχάριστης είδησης έκανε ο επιχειρηματίας, μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram.

Διαβάστε επίσης: Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Η εγκυμονούσα Φλορίντα μίλησε στο Happy Day για τον γάμο της, έδειξε φωτογραφίες από την όμορφη αυτή στιγμή και αποκάλυψε μεταξύ άλλων:

«Επιτέλους παντρεύτηκα και χάρηκε και η μανούλα μου! Για μια μαμά είναι πολύ σημαντικό αυτό. Σάββατο μεσημέρι, δώδεκα η ώρα περίπου, εμείς οι πιο κοντινοί συγγενείς, ήμασταν περίπου 20 άτομα… Γελάσαμε… Εγώ συγκινήθηκα πολύ και δεν το περίμενα με τίποτα ότι θα με έπιαναν τα… ζουμιά, από την αρχή, πριν φτάσουμε στο Δημαρχείο. Συγκινήθηκα πολύ, ο Άρης ήταν πιο ήρεμος. Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι και οι δύο…»!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Το πιο.... γλυκό φεστιβάλ έρχεται και αυτό το καλοκαίρι!

Το 2ο Φεστιβάλ Μελιού και Μελισσοκομίας Ορεινής Λάρνακας είναι γεγονός
16/04/2018 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Καινούριου...ερωτευμένη: Αυτός είναι ο σύντροφός της! (ΦΩΤΟ)

Ο μελαχρινός άνδρας που κέρδισε την καρδιά της
30/08/2018 - 14:39

Οι συγκινητικές ιστορίες που "κρύβουν" 5 συγκλονιστικές φωτογραφίες(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Alphanews.live βρέθηκε στον τόπο της πύρινης λαίλαπας και "διάβασε" την στάχτη...
26/07/2018 - 01:13

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Οι γλυκές φωτογραφίες που μοιράστηκε με τους followers της
23/05/2018 - 20:30

Η πρώτη συγκινητική ανάρτηση της Ελένης Φουρέιρα μετά τον μεγάλο τελικό! (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία γεμάτη με νόημα και λόγια καρδιάς γεμάτα από αγάπη
13/05/2018 - 16:21

Ήθελαν να φωτογραφήσουν τα μωρά τους όπως στα περιοδικά,αλλά...(ΦΩΤΟ)

Δείτε τα αστεία στιγμιότυπα... - Οι γονείς ήθελαν αλλά τα μωράκια δεν τους έκαναν τη χάρη
22/04/2018 - 15:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Μεγάλη Πέμπτη" της παιδείας...

Αύριο οι εκπαιδευτικοί αποφασίζουν "εκεχειρία" ή κλιμάκωση των μέτρων

Χειροπέδες σε κτηματομεσίτη που έστησε κομπίνα με τεμάχια γης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ύποπτος εξέδιδε επιταγές σε αγοραστές γης από λογαριασμό ωστόσο που είχε κλείσει

Το επίμαχο δημοσίευμα που προκάλεσε την αντίδραση του Γενικού Εισαγγελέα (ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κώστας Κληρίδης, μιλώντας σε ραδιοφωνικό σταθμό, το χαρακτήρισε ως εμετικό
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της

Συνελήφθη ο διακινητής παράτυπων μεταναστών Πάνος Μωραΐτης

Χρησιμοποιούσε ως πρόφαση την ΜΚΟ για τη διακίνηση προσφύγων από την Τουρκία στην Ελλάδα
Διεθνή

Ένοπλος εισέβαλε σε εμπορικό κέντρο στο Μίντλετον των ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Προειδοποίηση στους κατοίκους της περιοχής από την τοπική Αστυνομία

Τα είπαν τηλεφωνικώς για την κρίση στη Συρία Μέρκελ - Πούτιν

Ενημέρωση της Καγκελάριου από τον Ρώσο Πρόεδρο για τις συνομιλίες με τον Ερντογάν

Ντόναλντ Τουσκ: "Μην παίζετε με το μεταναστευτικό"

"Οι συνομιλίες για το Brexit εισέρχονται σε μια αποφασιστική φάση"

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ