Ψυχαγωγία

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και  ο αγαπημένος της Άρης Γούτος!

Το ερωτευμένο ζευγάρι παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στο Δημαρχείο της Βούλας, το μεσημέρι του Σαββάτου,και την αποκάλυψη της ευχάριστης είδησης έκανε ο επιχειρηματίας, μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram.

Διαβάστε επίσης: Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Η εγκυμονούσα Φλορίντα μίλησε στο Happy Day για τον γάμο της, έδειξε φωτογραφίες από την όμορφη αυτή στιγμή και αποκάλυψε μεταξύ άλλων:

«Επιτέλους παντρεύτηκα και χάρηκε και η μανούλα μου! Για μια μαμά είναι πολύ σημαντικό αυτό. Σάββατο μεσημέρι, δώδεκα η ώρα περίπου, εμείς οι πιο κοντινοί συγγενείς, ήμασταν περίπου 20 άτομα… Γελάσαμε… Εγώ συγκινήθηκα πολύ και δεν το περίμενα με τίποτα ότι θα με έπιαναν τα… ζουμιά, από την αρχή, πριν φτάσουμε στο Δημαρχείο. Συγκινήθηκα πολύ, ο Άρης ήταν πιο ήρεμος. Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι και οι δύο…»!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Το πιο.... γλυκό φεστιβάλ έρχεται και αυτό το καλοκαίρι!

Το 2ο Φεστιβάλ Μελιού και Μελισσοκομίας Ορεινής Λάρνακας είναι γεγονός
16/04/2018 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήθελαν να φωτογραφήσουν τα μωρά τους όπως στα περιοδικά,αλλά...(ΦΩΤΟ)

Δείτε τα αστεία στιγμιότυπα... - Οι γονείς ήθελαν αλλά τα μωράκια δεν τους έκαναν τη χάρη
22/04/2018 - 15:09

Prince: Σοκαριστικές φωτογραφίες από το σπίτι όπου πέθανε ο τραγουδιστής (ΦΩΤΟ)

Φάρμακα,ναρκωτικά και χρήματα σε κάθε γωνιά του σπιτιού
20/04/2018 - 12:45

Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Δείτε την πρώτη φωτογραφία από τον γάμο και το εντυπωσιακό μονόπετρο της παρουσιάστριας
14/04/2018 - 15:35

7 κανόνες για σωστό διαδικτυακό φλερτ

Το θέμα είναι να το κάνεις σωστά
21/03/2018 - 11:17

Eλένη Φουρέιρα: "Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό-Ευχαριστώ για την τιμή"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη συνέντευξη της τραγουδίστριας ως εκπρόσωπος της Κύπρου στην Eurovision
01/02/2018 - 17:49

Έρχεται το πρώτο μουσείο για...selfie

Ποια είναι και τα εκθέματα που θα βλέπουμε;
30/01/2018 - 11:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα χαρακώματα Βουλή και Δήμος Λευκωσίας για το νέο κτίριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αδιαπραγμάτευτη η παραμονή της Βουλής στο Δήμο Λευκωσίας, λέει ο Κωνσταντίνος Γιωρκάτζης

Με λαμπρότητα οι εορτασμοί του Προστάτη του στρατού ξηράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσημη τελετή πραγματοποιήθηκε στο στρατόπεδο "Μιχαλάκη Παρίδη" στην Απλάντα

Γιώργος Ιβάνοφ Λιον: Ένας άστεγος στα Λατσιά (BINTEO)

Ζητά ένα μικρό σπίτι και μια δουλειά για μια αξιοπρεπή ζωή
Ελλάδα

Μπουλούτ: Στείλαμε βίντεο στην Ελλάδα από το μάζεμα των ελληνικών σημαιών

"Αν η Τουρκία έκανε πόλεμο στην Ελλάδα, θα ήταν σαν έναν ώριμο άνδρα που χτυπά ένα βρέφος"

Διαψεύδει ο Φώτης Κουβέλης τους ισχυρισμούς Μπουλούτ

"Δεν υπάρχει βίντεο που να δείχνει Τούρκους να κατεβάζουν ελληνικές σημαίες"

Σύμβουλος Ερντογάν: Δεν κατεβάσαμε μόνο μία ελληνική σημαία στο Αιγαίο

Η τουρκική επιχείρηση καταγράφτηκε σε βίντεο και στάλθηκε στην Ελλάδα
Διεθνή

Καναδάς: Φορτηγό έπεσε σε πλήθος στο Τορόντο

Περισσότεροι από 10 τραυματίες - Συνελήφθη ο οδηγός του φορτηγού

ΗΠΑ: Συνελήφθη ο γυμνός ένοπλος που σκότωσε τέσσερα άτομα στο Τενεσί

Μπήκε σε εστιατόριο και άνοιξε πυρ σκορπώντας τον πανικό και το θάνατο

Βλέπει Γκουτέρες στη Νέα Υόρκη ο Τσαβούσογλου

Συμμετέχει σε συνάντηση υψηλού επιπέδου για την “οικοδόμηση ειρήνης”

tv news

Ο Φώτης απολύεται από τη δουλειά και προσπαθεί να κρύψει από τη μητέρα του...

Η Χριστίνα όμως, έχει μεγάλο στόμα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

H αποτρόπαια πράξη του Ορφέα φέρνει κόντρα ανάμεσα σε Βέρα και Τατιάνα...

Ο Άλεξ μαθαίνει την ιστορία του Στέφανου και του Σάκη... Δευτέρα: Nέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/04/2018 - 23:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ