Ψυχαγωγία

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και  ο αγαπημένος της Άρης Γούτος!

Το ερωτευμένο ζευγάρι παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στο Δημαρχείο της Βούλας, το μεσημέρι του Σαββάτου,και την αποκάλυψη της ευχάριστης είδησης έκανε ο επιχειρηματίας, μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram.

Διαβάστε επίσης: Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Η εγκυμονούσα Φλορίντα μίλησε στο Happy Day για τον γάμο της, έδειξε φωτογραφίες από την όμορφη αυτή στιγμή και αποκάλυψε μεταξύ άλλων:

«Επιτέλους παντρεύτηκα και χάρηκε και η μανούλα μου! Για μια μαμά είναι πολύ σημαντικό αυτό. Σάββατο μεσημέρι, δώδεκα η ώρα περίπου, εμείς οι πιο κοντινοί συγγενείς, ήμασταν περίπου 20 άτομα… Γελάσαμε… Εγώ συγκινήθηκα πολύ και δεν το περίμενα με τίποτα ότι θα με έπιαναν τα… ζουμιά, από την αρχή, πριν φτάσουμε στο Δημαρχείο. Συγκινήθηκα πολύ, ο Άρης ήταν πιο ήρεμος. Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι και οι δύο…»!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Το πιο.... γλυκό φεστιβάλ έρχεται και αυτό το καλοκαίρι!

Το 2ο Φεστιβάλ Μελιού και Μελισσοκομίας Ορεινής Λάρνακας είναι γεγονός
16/04/2018 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Οι γλυκές φωτογραφίες που μοιράστηκε με τους followers της
23/05/2018 - 20:30

Η πρώτη συγκινητική ανάρτηση της Ελένης Φουρέιρα μετά τον μεγάλο τελικό! (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία γεμάτη με νόημα και λόγια καρδιάς γεμάτα από αγάπη
13/05/2018 - 16:21

Ήθελαν να φωτογραφήσουν τα μωρά τους όπως στα περιοδικά,αλλά...(ΦΩΤΟ)

Δείτε τα αστεία στιγμιότυπα... - Οι γονείς ήθελαν αλλά τα μωράκια δεν τους έκαναν τη χάρη
22/04/2018 - 15:09

Prince: Σοκαριστικές φωτογραφίες από το σπίτι όπου πέθανε ο τραγουδιστής (ΦΩΤΟ)

Φάρμακα,ναρκωτικά και χρήματα σε κάθε γωνιά του σπιτιού
20/04/2018 - 12:45

Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Δείτε την πρώτη φωτογραφία από τον γάμο και το εντυπωσιακό μονόπετρο της παρουσιάστριας
14/04/2018 - 15:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιωνάς Νικολάου: "Δεν δεχόμαστε απειλές από κανένα"

Οι προσπάθειες για πάταξη του οργανωμένου εγκλήματος θα συνεχίσουν διαβεβαιώνει ο Υπουργός

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι χειριστές των μικρών σκαφών αναψυχής (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές από τον Ανώτερο Υπαστυνόμο της Λιμενικής, με αφορμή την τραγωδία στην Ξυλοφάγου

Απόψε τα αποκαλυπτήρια του Μνημείου Μάνας Αγνοουμένου στον Τύμβο Μακεδονίτισσας

Η Αστυνομία ανακοινώνει τις τροχαίες ρυθμίσεις για την ομαλή διεξαγωγή της εκδήλωσης
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών
Διεθνή

ΗΠΑ: Ρωσίδα κατάσκοπος κατηγορείται ότι έδινε σεξ έναντι πληροφοριών

Ομοσπονδιακό δικαστήριο διέταξε την κράτηση της

Tί ζήτησε ο Ντόναλτ Τραμπ από τον Ερντογάν μέσω Twitter

Για πιο λόγο ο Αμερικανός Πρόεδρος μίλησε για “ντροπή”

Aπολογίες British Airways προς εκατοντάδες ταξιδιώτες από και προς το Χίθροου

Πτήσεις ακυρώθηκαν ή καθυστέρησαν εξαιτίας του συστήματος υπολογιστών 

tv news

Ένα αναπάντεχο προξενιό για την Αντιγόνη, χωρίζει τη Βούλα και τον Μηνά...

Η Χριστίνα με τον Φώτη πρώτη φορά στη θάλασσα... Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Το τρομερό ΣΟΪ που τα ‘χει όλα, σας κρατάει συντροφιά καθημερινά στον Alpha!

Δεν είναι show χορού, αν και χορεύουν όλοι…στο ταψί (ή και στη σούβλα πότε-πότε) - Βίντεο-
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/07/2018 - 16:45ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ