Ψυχαγωγία

Φλορίντα Πετρουτσέλι: Οι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της και η συγκίνησή της

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και  ο αγαπημένος της Άρης Γούτος!

Το ερωτευμένο ζευγάρι παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στο Δημαρχείο της Βούλας, το μεσημέρι του Σαββάτου,και την αποκάλυψη της ευχάριστης είδησης έκανε ο επιχειρηματίας, μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram.

Διαβάστε επίσης: Παντρεύτηκαν η Φλορίντα Πετρουτσέλι και ο Άρης Γούτος!

Η εγκυμονούσα Φλορίντα μίλησε στο Happy Day για τον γάμο της, έδειξε φωτογραφίες από την όμορφη αυτή στιγμή και αποκάλυψε μεταξύ άλλων:

«Επιτέλους παντρεύτηκα και χάρηκε και η μανούλα μου! Για μια μαμά είναι πολύ σημαντικό αυτό. Σάββατο μεσημέρι, δώδεκα η ώρα περίπου, εμείς οι πιο κοντινοί συγγενείς, ήμασταν περίπου 20 άτομα… Γελάσαμε… Εγώ συγκινήθηκα πολύ και δεν το περίμενα με τίποτα ότι θα με έπιαναν τα… ζουμιά, από την αρχή, πριν φτάσουμε στο Δημαρχείο. Συγκινήθηκα πολύ, ο Άρης ήταν πιο ήρεμος. Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι και οι δύο…»!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Το πιο.... γλυκό φεστιβάλ έρχεται και αυτό το καλοκαίρι!

Το 2ο Φεστιβάλ Μελιού και Μελισσοκομίας Ορεινής Λάρνακας είναι γεγονός
16/04/2018 - 10:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι πιο εντυπωσιακές φωτογραφίες των 100 χρόνων από το τέλος του Μεγάλου Πολέμου

Οι τιμές, οι μνήμες και το πένθος για τον Α' Παγκόσμιο Πόλεμο, μέσα από εικόνες
11/11/2018 - 13:09

Όταν ο Ποσειδώνας επισκέπτεται το ναό του... (ΦΩΤΟ)

Δεός προκαλούν οι εικόνες που καταγράφονται στο Σούνιο, με το πέρασμα του Ζορμπά
30/09/2018 - 13:42

Η Κατερίνα Καινούριου...ερωτευμένη: Αυτός είναι ο σύντροφός της! (ΦΩΤΟ)

Ο μελαχρινός άνδρας που κέρδισε την καρδιά της
30/08/2018 - 14:39

Οι συγκινητικές ιστορίες που "κρύβουν" 5 συγκλονιστικές φωτογραφίες(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το Alphanews.live βρέθηκε στον τόπο της πύρινης λαίλαπας και "διάβασε" την στάχτη...
26/07/2018 - 01:13

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

H Xριστιάνα Αριστοτέλους μας δείχνει πρώτη φορά τη μικρή Μελίνα... (ΦΩΤΟ)

Οι γλυκές φωτογραφίες που μοιράστηκε με τους followers της
23/05/2018 - 20:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμο να "ντυθεί" στα λευκά το Τρόοδος τα επόμενα 24ωρα

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προβλέπει πως η θερμοκρασία θα πέσεις στους μηδέν βαθμούς

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα ο βασικός "πρωταγωνιστής"
Ελλάδα

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας
Διεθνή

H "εφτάψυχη" Μέι κέρδισε τη μάχη και παραμένει στην εξουσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίφθηκε η πρόταση μομφής που κατατέθηκε εναντίον της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

«Το Τατουάζ» Δυσάρεστες εξελίξεις στο σπίτι του Θεοχάρη και της Βέρας με τη φι

Νικόλας και Τόνυ κυνηγούν αυτούς που επιτέθηκαν με πυροβολισμούς... Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ