Ψυχαγωγία

Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου γιορτάζει σήμερα την πρώτη του επέτειο!

Ήταν 1η Ιουνίου 2017, όταν ο Γιώργος Εφραίμ και η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένωσαν τις ζωές τους με τα ιερά δεσμά του γάμου. Το πιο διάσημο ζευγάρι της Κύπρου, γιορτάζει σήμερα την πρώτη επέτειο γάμου.

Διαβάστε επίσης: Όσα είδαμε και όσα δεν μάθατε για τον γάμο της χρονιάς! (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Δύο από τα πλέον αγαπητά πρόσωπα της κυπριακής τηλεόρασης και του αθλητισμού, ένωσαν πέρσι τέτοια μέρα τις ζωές τους ενώπιον Θεού και πολλών ανθρώπων, με τον γάμο τους να θεωρείται αναμφισβήτητα το πιο πολυσυζητημένος γεγονός της χρονιάς.

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΓΑΜΟΣ

Ένας παραμυθένιος γάμος που τα είχε όλα... Λάμψη, συγκίνηση, έρωτα και παράδοση...

Δείτε στιγμιότυπα  από την πιο ευτυχισμένη μέρα του ζευγαριού, όπως τα κατέγραψε το studio Karamanos, που ανέλαβε την κινηματογράφιση του γάμου.

Ένα χρόνο μετά, το λαμπερό ζευγάρι φαίνεται να ζει τον έρωτά του και να δείχνει πιο ευτυχισμένο από ποτέ ενώ την ευτυχία τους ήρθε να ολοκληρώσει η Μελίνα που ήρθε στην ζωή τους λίγους μήνες αργότερα, στις 7 Οκτωβρίου.

Όπως ήταν αναμενόμενο, οι συνεργάτες της γλυκιάς παρουσιάστριας δεν έχασαν την ευκαιρία να της ευχηθούν, ενώ η ίδια αποκάλυψε το δώρο που σκέφτεται να κάνει στον αγαπημένο της σύζυγό αλλά και πως θα περάσουν την σημερινή μέρα.

 

Επόμενο άρθρο

Η "ωραία Ελένη" σε μία συνέντευξη που τα λέει όλα! Ο Μάκης, η καριέρα, τα παιδιά

"Όταν ξυπνάω το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να αγγίξω τον άνθρωπό μου"
01/06/2018 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλά για τον μπαμπά-Γιώργο Εφραίμ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευαισθησία στην κόρη του και η ...πρώτη μέρα στο σχολείο!
22/09/2018 - 11:27

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Η Βίσση διαψεύδει δια στόματος Αριστοτέλους ότι κατεβαίνει ευρωβουλευτής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η είδηση, η διάψευση, η κόντρα και η αποστομωτική απάντηση!
11/09/2018 - 19:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνάντηση με τη Διυπουργική Επιτροπή επιδιώκουν οι εκπαιδευτικοί

Κρίσιμη η απογευματινή κοινή συνεδρίαση των Γραμματειών ΠΟΕΔ, ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ

Αλέξης Μαυρομιχάλης: "Εμένα πάντως δεν με ρώτησε κανένας"

Η πρώτη του αντίδραση μετά την αναστολή της ποινικής δίωξης των Σέρβων εκτελεστών

Κρίσιμες οι επόμενες ώρες για το μέλλον της παιδείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Λαμβάνουν σήμερα τελικές αποφάσεις τα ΚΔΣ των εκπαιδευτικών οργανώσεων
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Το τρένο που μεταφέρει επιβάτες με "ταχύτητα φωτός" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα για το τρένο υψηλής ταχύτητας G5736 στο Χονγκ Κονγκ

Βενεζουέλα: Νέες συλλήψεις για την επίθεση κατά Μαδούρο

Τα τρία πρόσωπα συνελήφθησαν στο Καράκας σε επιχειρήσεις της Μυστικής Αστυνομίας SEBIN

Ζάεφ: "Πετύχαμε τους στόχους των προγόνων μας"

Επεσήμανε ότι οι πολίτες θα έρθουν αντιμέτωποι με μια ιστορική απόφαση στις 30 Σεπτεμβρίου

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ