Ψυχαγωγία

Πιο σέξυ από ποτέ! Η εντυπωσιακή φωτογράφιση της Χριστιάνας Αριστoτέλους(ΦΩΤΟ)

Είναι η "βασίλισσα της ψυχαγωγίας" όπως της έχει δοθεί η ονομασία, ένα από τα καλά παιδιά των media, από τις πιο ταλαντούχες παρουσιάστριες και συγχρόνως μια από τις πιο ωραίες γυναίκες.

Ο λόγος για την Χριστιάνα Αριστοτέλους, η οποία θα γίνει για δεύτερη φορά μαμά και φωτογραφήθηκε για το περιοδικό "Must" πιο όμορφη και σέξυ από ποτέ, εντυπωσιάζοντας με την παρουσία της. Μαζί της ο Μιχάλης Ηλιάδης και η και η make up artist Ilona G., οι οποίοι φρόντισαν τα μαλλιά και το μακιγιάζ της.

Δείτε φωτογραφίες backstage

 

 

χριστιανα

χριστιανα

χριστιανα

χριστιανα

χριστιανα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Στη δουλειά μαζί με τη μικρή Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε από το στούντιο μαζί με την καλύτερη παρέα
17/12/2018 - 11:35

Χ.Αριστοτέλους:Οι πισώπλατες μαχαιριές στον χώρο και τα σχόλια για τα κιλά της!

"Θα έκανα δημόσια θηλασμό"-Η απάντηση για την αμοιβή της και την εικόνα της στο Instαgram
16/12/2018 - 12:50

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη ιδιοκτήτη περιπτέρου για αδασμοφορολόγητων καπνικών προϊόντων

Του επέβαλαν εξώδικο 7.300 ευρώ και κατέσχεσαν τα καπνικά προϊόντα

Βροχές σε όλη τη Κύπρο, διακοπές ρεύματος λόγω της κακοκαιρίας

Οι οδηγοί προτρέπονται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί  και να οδηγούν με χαμηλή ταχύτητα

Κατεχόμενα: Θα καταστρέφονται τα πυρομαχικά μετά τις ασκήσεις

Μετά από τον θάνατο 13χρονου που έσκασε η βόμβα στα χέρια του
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

Γαλλία: Μετά τα "Κίτρινα Γιλέκα" έρχονται τα "Μπλε Γιλέκα"

Προκαλούν αίσθηση αφού δεν θα υπάρχουν...Αστυνομικοί για να τους κατευνάσουν

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;