Ψυχαγωγία

Πόπη Αβράαμ: "Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη"

H Πόπη Αβραάμ μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σε μια αποκλειστική συνέντευξη στο το σπίτι της, στα Λύμπια.

Η αγαπημένη ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την επιλογή της να αφήσει την πόλη και να εγκατασταθεί μακριά από αυτήν, κοντά στη γη και στην καλλιέργεια χωραφιών με την οικογένεια της και την περίοδο προσαρμογής με τα παιδιά της στο νέο περιβάλλον.

Ακόμα, ανέλυσε την σχέση με τα παιδιά της αλλά και τα συναισθήματά της, την ώρα που θα φύγουν από κοντά της. Συγκεκριμένα ανέφερε

"Τα παιδιά πρέπει να φεύγουν, να παίρνουν τον δρόμο τους. Δεν είμαι η κλασική Κύπρια μάνα. Όταν έφυγαν χαιρόμουν γιατί πήγαιναν να αυτονομηθούν"

"Τα παιδιά μου δεν με έχουν ανάγκη και αυτό μου αρέσει. Μοιραία κριτικάρω από μέσα μου, αλλά δεν λέω τίποτα. Στις επιλογές των παιδιών μου δεν επεμβαίνω"

"Είναι ωραία να μιλάς με τα παιδιά σου ως φίλη, χωρίς να χάνεται ο ρόλος της μάνας"

Aκόμα μίλησε για την κριτική που δέχθηκε από τα παιδιά της αλλά τις δύσκολες οικογενειακές στιγμές που είχαν αλλά και τις επιλογές της για την επαγγελματική της πορέια.

"Όταν έμενα χωρίς δουλειά και θα περνούσαμε δύσκολα οικονομικά τους το έλεγα και το κατανοούσαν"

"Στερήθηκα δουλειές από τις επιλογές μου, δεν έκανα κάτι εις βάρος της ψυχής μου ποτέ. Ήμουν εντάξει με την συνείδηδη μου, Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη ή να πάω να ψωνίσω "

Δείτε όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, στη συνέντευξη που της χάρισε από καρδιάς μιλώντας ακόμα για την μοναξιά, την προδοσία αλλά και  την προοπτική συντρόφου στην ζωή της.

 

Επόμενο άρθρο

Όταν ο Γιάννης Σπαλιάρας γνώρισε τον Χιού Χέφνερ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πάρτυ των οργίων, το dress code και όλα όσα αποκάλυψε στο "Με Αγάπη Χριστιάνα"
28/09/2017 - 18:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πήρε φωτιά η πίστα κυριολεκτικά (!) στα γυρίσματα του Πρωτοχρονιάτικου show

H γκάφα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που... άναψε φωτιές! (ΒΙΝΤΕΟ)
12/12/2017 - 15:45

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Το Alphanews.live τρολάρει τους συντελεστές της πιο αγαπησιάρικης εκπομπής
11/12/2017 - 22:20

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

Με Αγάπη Χριστιάνα: Το 'καψαν στην Χριστουγεννιάτικη εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλέντι και το τραγούδι της Ιωάννας Λαμπροπούλου "ανήμερα των Χριστουγέννων"
11/12/2017 - 17:15

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Μιλά για την πεθερά της και τον...μελλοντικό γαμπρό της

Όλα όσα είπε η γνωστή παρουσιάστρια για τις πεθερές και το ενδεχόμενου παιδιού
08/12/2017 - 16:08

Ο Άγιος Βασίλης για πρώτη φορά στην Κύπρο και στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Μοιράζει δώρα σε παιδάκια στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου και το "Με αγάπη Χριστιάνα" ήταν εκεί
07/12/2017 - 16:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπέγραψαν μνημόνιο για αεροναυτική έρευνα και διάσωση Κύπρος και Αιγύπτος

Η συνεργασία των δυο χωρών θα συνεχίσει στη κατεύθυνση που χάραξαν

Απόφαση ΕΔΑΔ: Αναποτελεσματική η επιτροπή στα κατεχόμενα (BINTEO)

Επεδίκασε αποζημίωση 7 χιλιάδων ευρώ για ηθική βλάβη

Πήγε να κλέψει καύσιμα και έκαψε το όχημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ- καρέ η καταστροφή του οχήματος σε χώρο στάθμευσης στη Λευκωσία
Ελλάδα

Βανδαλισμοί στο αυτοκίνητο του διοικητή του αστυνομικού τμήματος Πάτμου

Άγνωστοι δράστες προκάλεσαν φθορές και βανδαλισμούς στο αυτοκίνητο

"Η ευθύνη της Αθήνας" στη διαχείριση της προσφυγικής κρίσης

Οι ενέργειες της ελληνικής κυβέρνησης, στο μικροσκόπιο του γερμανικού και αυστριακού Τύπου

Ισχυρή έκρηξη σε πρατήριο καυσίμων στην Ανάβυσσο

Σε "λαμόγια του χώρου" αποδίδει την έκρηξη ο ιδιοκτήτης της επιχείρησης
Διεθνή

Γερμανία: Λήξη συναγερμού για το ύποπτο πακέτο στην Κολωνία

Είχε κληθεί να ελέγξει ύποπτο πακέτο που είχε εντοπιστεί σε φαρμακείο

Τσαβούσογλου: Υπάρχουν νησιά του Αιγαίου που δεν υπάγονται σε συμφωνία

Η Τουρκία δεν έχει πρόβλημα με την εδαφική ακεραιότητα της Τουρκίας

Μαίνονται οι συγκρούσεις μεταξύ Ισραηλινών και Παλαιστινίων (ΦΩΤΟ)

Άναψε τα αίματα η αναγνώριση της Ιερουσαλήμ ως πρωτεύουσα του Ισραήλ από τον Τραμπ

tv news

Η ώρα του γάμου Σύλβιας- Μάκη έφτασε! Αλλά ακόμα και στα σκαλιά της εκκλησίας...

Τα εμπόδια δε σταματούν.Θα καταφέρουν να χορέψουν το χορό του Ησαΐα; Nέο επεισόδιο 19:30
Alpha TV Κύπρου

Ο Αλέξανδρος βασανισμένος, έχει αποδεχτεί ότι δεν θα είναι ξανά μαζί με την Άννα

Η ανεξέλεγκτη ζήλια του Ορφέα για την Ελένη φέρνει κινδύνους...Νέο Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 13/12/2017 - 06:15ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ