Ψυχαγωγία

Πόπη Αβράαμ: "Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη"

H Πόπη Αβραάμ μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σε μια αποκλειστική συνέντευξη στο το σπίτι της, στα Λύμπια.

Η αγαπημένη ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την επιλογή της να αφήσει την πόλη και να εγκατασταθεί μακριά από αυτήν, κοντά στη γη και στην καλλιέργεια χωραφιών με την οικογένεια της και την περίοδο προσαρμογής με τα παιδιά της στο νέο περιβάλλον.

Ακόμα, ανέλυσε την σχέση με τα παιδιά της αλλά και τα συναισθήματά της, την ώρα που θα φύγουν από κοντά της. Συγκεκριμένα ανέφερε

"Τα παιδιά πρέπει να φεύγουν, να παίρνουν τον δρόμο τους. Δεν είμαι η κλασική Κύπρια μάνα. Όταν έφυγαν χαιρόμουν γιατί πήγαιναν να αυτονομηθούν"

"Τα παιδιά μου δεν με έχουν ανάγκη και αυτό μου αρέσει. Μοιραία κριτικάρω από μέσα μου, αλλά δεν λέω τίποτα. Στις επιλογές των παιδιών μου δεν επεμβαίνω"

"Είναι ωραία να μιλάς με τα παιδιά σου ως φίλη, χωρίς να χάνεται ο ρόλος της μάνας"

Aκόμα μίλησε για την κριτική που δέχθηκε από τα παιδιά της αλλά τις δύσκολες οικογενειακές στιγμές που είχαν αλλά και τις επιλογές της για την επαγγελματική της πορέια.

"Όταν έμενα χωρίς δουλειά και θα περνούσαμε δύσκολα οικονομικά τους το έλεγα και το κατανοούσαν"

"Στερήθηκα δουλειές από τις επιλογές μου, δεν έκανα κάτι εις βάρος της ψυχής μου ποτέ. Ήμουν εντάξει με την συνείδηδη μου, Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη ή να πάω να ψωνίσω "

Δείτε όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, στη συνέντευξη που της χάρισε από καρδιάς μιλώντας ακόμα για την μοναξιά, την προδοσία αλλά και  την προοπτική συντρόφου στην ζωή της.

 

Επόμενο άρθρο

Όταν ο Γιάννης Σπαλιάρας γνώρισε τον Χιού Χέφνερ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πάρτυ των οργίων, το dress code και όλα όσα αποκάλυψε στο "Με Αγάπη Χριστιάνα"
28/09/2017 - 18:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Ο Λούης Πατσαλίδης μιλά για τον πατέρα του και μας συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)

«Η πιο σημαντική συμβουλή που μου έδωσε, "Να απλώνεις το χέρι σου μέχρι εκεί που φτάνεις"»
15/06/2018 - 15:47

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί"
13/06/2018 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξερίζωσαν πέντε τόνους καρπούζια και τα πέταξαν στο δρόμο επειδή ήταν...άγουρα

Για μεγάλο αριθμό δραστών κάνει λόγο ο ιδιοκτήτης στην καταγγελία του

Ληστεία με λεία 300 ευρώ σημειώθηκε σε περίπτερο στη Λεμεσό

Τι είπε ο άγνωστος άνδρας στον υπάλληλο ζητώντας του τις εισπράξεις

Συνελήφθη νεαρός που πουλούσε laughing gas στην Αγία Νάπα

Στην κατοχή του εντοπίστηκαν μια φιάλη, αμπούλες και μπαλόνια
Ελλάδα

Μέρκελ:"Θα καταφέρουμε να κάνουμε με την Ελλάδα το τελευταίο βήμα στο πρόγραμμα"

"Τότε όλες οι χώρες του ευρώ θα βρίσκονται εκτός προγραμμάτων"

Έλληνες Στρατιωτικοί: "Δεν είχαμε σκοπό να διαπράξουμε έγκλημα" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Υπό δρακόντεια μέτρα οδηγήθηκαν και πάλι στις φυλακές υψίστης ασφαλείας της Ανδριανούπολης

Επικύρωσε τη συμφωνία για τη "Βόρεια Μακεδονία" το κοινοβούλιο της ΠΓΔΜ

Αναμένεται να οριστεί ημερομηνία για διεξαγωγή δημοψηφίσματος, ώστε να τεθεί σε ισχύ
Διεθνή

Έκρηξη χαμηλής ισχύος αναστάτωσε σταθμό τρένων στο Λονδίνο

Κανένας σοβαρός τραυματισμός μέχρι στιγμής αναφέρει η βρετανική αστυνομία

Αποχωρούν από το Συμβούλιο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του ΟΗΕ οι ΗΠΑ

Ο λόγος της αποχώρησής τους και πότε αναμένεται να γίνει η ανακοίνωση

Ντόναλντ Τραμπ: "Όποιος δεν έχει σύνορα, δεν έχει ούτε χώρα"

"Οι Δημοκρατικοί βλέπουν τους μετανάστες ως μελλοντικούς ψηφοφόρους"

tv news

O Αχιλλέας κάνει μια πρόταση στη Ρενάτα που μπορεί να τα ανατρέψει όλα...

Ποιος θα νικήσει στον πόλεμο και ποιος θα το χάσει;Τετάρτη:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Θεοχάρης&Βέρα έρχονται πιο κοντά. Αυτό δεν θα περάσει απαρατήρητο από τον Νικόλα

Ο οποίος κάνει την έκπληξη και αφήνει άφωνη τη Βέρα...Τετάρτη:Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/06/2018 - 08:30SLAM