Ψυχαγωγία

Πόπη Αβράαμ: "Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη"

H Πόπη Αβραάμ μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια στην Χριστιάνα Αριστοτέλους σε μια αποκλειστική συνέντευξη στο το σπίτι της, στα Λύμπια.

Η αγαπημένη ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την επιλογή της να αφήσει την πόλη και να εγκατασταθεί μακριά από αυτήν, κοντά στη γη και στην καλλιέργεια χωραφιών με την οικογένεια της και την περίοδο προσαρμογής με τα παιδιά της στο νέο περιβάλλον.

Ακόμα, ανέλυσε την σχέση με τα παιδιά της αλλά και τα συναισθήματά της, την ώρα που θα φύγουν από κοντά της. Συγκεκριμένα ανέφερε

"Τα παιδιά πρέπει να φεύγουν, να παίρνουν τον δρόμο τους. Δεν είμαι η κλασική Κύπρια μάνα. Όταν έφυγαν χαιρόμουν γιατί πήγαιναν να αυτονομηθούν"

"Τα παιδιά μου δεν με έχουν ανάγκη και αυτό μου αρέσει. Μοιραία κριτικάρω από μέσα μου, αλλά δεν λέω τίποτα. Στις επιλογές των παιδιών μου δεν επεμβαίνω"

"Είναι ωραία να μιλάς με τα παιδιά σου ως φίλη, χωρίς να χάνεται ο ρόλος της μάνας"

Aκόμα μίλησε για την κριτική που δέχθηκε από τα παιδιά της αλλά τις δύσκολες οικογενειακές στιγμές που είχαν αλλά και τις επιλογές της για την επαγγελματική της πορέια.

"Όταν έμενα χωρίς δουλειά και θα περνούσαμε δύσκολα οικονομικά τους το έλεγα και το κατανοούσαν"

"Στερήθηκα δουλειές από τις επιλογές μου, δεν έκανα κάτι εις βάρος της ψυχής μου ποτέ. Ήμουν εντάξει με την συνείδηδη μου, Αισθανόμουν πληρότητα ακόμα και όταν δεν είχα λεφτά για βενζίνη ή να πάω να ψωνίσω "

Δείτε όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, στη συνέντευξη που της χάρισε από καρδιάς μιλώντας ακόμα για την μοναξιά, την προδοσία αλλά και  την προοπτική συντρόφου στην ζωή της.

 

Επόμενο άρθρο

Όταν ο Γιάννης Σπαλιάρας γνώρισε τον Χιού Χέφνερ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πάρτυ των οργίων, το dress code και όλα όσα αποκάλυψε στο "Με Αγάπη Χριστιάνα"
28/09/2017 - 18:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους ξεσπά:"Έχουν γίνει τόσα σκάνδαλα, εφάαν τζαι σπάσαν"(BINTEO)

Εφάαν τζαι σπάσαν πολλοί σε τούτο τον τόπο - Όλα όσα δήλωσε για τον μικρό Λάμπρο
23/02/2018 - 20:34

Δείτε την φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι απίστευτες απαιτήσεις πριν βγει στην εκπομπή και η αντίδραση του παρουσιαστή
23/02/2018 - 16:32

Η απίστευτη φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους που μας έκανε να κλάψουμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά παρουσιάστρια μεταλλάχτηκε σε....."ντίβα με τρελές απαιτήσεις"!
22/02/2018 - 17:37

H Χριστιάνα Αριστοτέλους αποκαλύπτει τα κιλά της!

Τέσσερις μήνες μετά την εγκυμοσύνη της "μαρτυρά" τον αριθμό με μία φωτογραφία
22/02/2018 - 13:00

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόφαση για απόλυση εγκύων στο πλαίσιο ομαδικών απολύσεων (BINTEO)

Τι ισχύει στην Κύπρο με βάση τον περί προστασίας μητρότητας νόμο

Ανοιχτό το Υπουργείο σε διάλογο για τις εξετάσεις τετραμήνων (BINTEO)

Δεν μπορεί να αναιρεθεί η μεταρρύθμιση δηλώνει ο Κώστας Καδής

Μυστήριο κρύβεται πίσω από κηρυγμένο αρχαίο μνημείο στις Άνω Αρόδες (BINTEO)

Γυναίκα ανακάλυψε τον τάφο όπως ισχυρίζεται αφού το είδε στον ύπνο της
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Τις "μεγαλύτερες κυρώσεις εναντίον της Βορείου Κορέας" θα ανακοινώσει ο Τραμπ

Θα αναλάβει σύντομα δράση ώστε να διακόψει τις πηγές εισοδημάτων και πρώτων υλών

Δύο νεκροί σε επεισόδιο στη Ζυρίχη (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν ενδείξεις ότι οι πυροβολισμοί σχετίζονται με τρομοκρατία

Οργή των Παλαιστινίων για τη μεταφορά της αμερικανικής πρεσβείας στην Ιερουσαλήμ

Εκπρόσωπος του Μαχμούντ Αμπάς: "Πρόκειται για απαράδεκτη ενέργεια"

tv news

Τα φαινόμενα απατούν για ακόμα μια φορά!Μία μεγάλη παρεξήγηση έρχεται στο σπίτι

Θα τους οδηγήσει σε λάθος μέρη και συμπεράσματα!Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

Αυτό το Σάββατο απολαύστε Παναγιώτη Λάλεζα & την χορευτική ομάδα του Λαογραφικού

Ομίλου Λεμεσού! «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (Δείτε το trailer)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/02/2018 - 06:00SLAM