Ψυχαγωγία

Πού ξόδεψε η Ελένη Μενεγάκη τον πρώτο της μισθό, όταν πρωτοξεκίνησε; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η βασίλισσα της ελληνικής τηλεόρασης Ελένη Μενεγάκη είχε σήμερα προσκεκλημένη στην εκπομπή της, την ηθοποιό Ζέτα Μακρυπούλια.

Στα πλαίσια της ανανεωμένης της εκπομπής, η Ελένη έπαιξε με την Ζέτα το παιχνίδι "Εχω - Δεν έχω" όπου η παρουσιάστρια κάνει ερωτήσεις σε κάθε καλεσμένο, τις οποίες καλείται να απαντήσει. 

Στην προκειμένη περίπτωση ωστόσο, με αφορμή την ερώτηση που έκανε στην Ζέτα "έχεις σπαταλήσει ποτέ τα χρήματα που είχες για τον μήνα σου για να περάσεις, για να αγοράσεις κάτι υπέροχο αλλά άχρηστο;", η Ελένη Μενεγάκη θυμήθηκε την δική της πιο "ανόητη" σπατάλη, όπως είπε.

Όπως εξομολογήθηκε λοιπόν η Ελένη Μενεγάκη, ξόδεψε όλο τον πρώτο της μισθό  -που όπως παραδέχεται και η ίδια δεν ήταν και λίγος - αγόρασε ένα πολύ ωραίο κόσμημα για τον λαιμό. 

"Πολύ το θαύμασα αλλά δεν είχα να φάω μετά και πήγαινα στην μάνα μου και της έλεγα "θα μου δώσεις ένα ταλιράκι"

Παρακολουθήστε το απόσπασμα από την εκπομπή για να μάθετε πως αντέδρασε η μητέρα της Ελένης σε όλο αυτό, αλλά και που ξοδεύει η Ζέτα Μακρυπούλια τα λεφτά της: 

Επόμενο άρθρο

Μπαμπάς για τρίτη φορά έγινε ο Ευθύμιος Δίπλαρος

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο και το συγκινητικό του μήνυμα, όπου δηλώνει "χαζομπαμπάς"
12/10/2017 - 14:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

Eλένη Μενεγάκη: Σέξυ με ροζ μπικίνι στην παραλία παρέα με έναν... κύκνο (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια με μικροσκοπικό μαγιό ποζάρει και ανεβάζει την θερμοκρασία στο Instagram
03/06/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ