Ψυχαγωγία

Πρεμιέρα για τη «ΦΑΜΙΛΙΑ» με ψυχολόγο τον... Σταρόβα-Όλες οι λεπτομέρειες

 Όταν το πάθος χάνεται από τη σχέση, κάτι δεν πάει καλά με τα παιδιά, οι πεθερές δίνουν ρεσιτάλ τρελής παρουσίας και κάποιοι γείτονες είναι ταυτόχρονα και κουμπάροι... μόνο ένας Δημήτρης Σταρόβας στο ρόλο ενός ανατρεπτικού Ψυχολόγου μπορεί να ακούσει τα προβλήματα μίας κυπριακής οικογένειας που -εκτός των άλλων- θέλει να πιστεύει ότι είναι και απολύτως... «φυσιολογική». 

Η νέα κωμωδία του ALPHA Kύπρου «Η ΦΑΜΙΛΙΑ» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου και θα προβάλλεται κάθε Πέμπτη και Παρασκευή στις 19.30, σε σκηνοθεσία Κλείτου Κλείτου και προσαρμογή διαλόγων των Ανδρέα Βασιλείου, Μιχάλη Αργυρού και Άντρης Θεοδότου.

Το επιτυχημένο format της ξένης σειράς “LA FAMIGLIA” έρχεται στον ALPHA Κύπρου -σε συνεργασία με τους δημιουργούς από τα United Studios του Ισραήλ -  για να «σώσει» (λέμε τώρα) και το δικό σου γάμο, με έξυπνους διαλόγους, μπόλικα ευτράπελα και άφθονο χιούμορ.

Χριστόδουλος Μαρτάς και Πέννυ Φοινίρη υποδύονται ένα παντρεμένο ζευγάρι που έχει χάσει το πάθος στο γάμο του και προσπαθεί με κωμικούς τρόπους να επαναφέρει τη φλόγα στο κρεβάτι του... Σε κατάσταση απόγνωσης αποφασίζουν να καθίσουν απέναντι από τον Ψυχολόγο και να βγάλουν κυριολεκτικά στη φόρα όλη την προσωπική τους ζωή, προκειμένου να σώσουν το σπιτικό τους.

Η νέα κωμική σειρά του ALPHA Κύπρου έρχεται για να μας κρατήσει την καλύτερη απογευματινή συντροφιά, αλλά και να μας αποδείξει ότι ακόμη και ένας Ψυχολόγος ενδέχεται να χρειαστεί... «ψυχολογική υποστήριξη», μετά από τόσες συνεχείς συνεδρίες με μία τέτοια «ΦΑΜΙΛΙΑ». 

«Η ΦΑΜΙΛΙΑ»: Πρεμιέρα Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου στις 19.30 από τον ALPHA Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Πρόεδρος της Δημοκρατίας Νίκος Αναστασιάδης στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη συνέντευξη που παραχώρησε στον Διευθυντή Ειδήσεων του σταθμού Γιώργο Κασκάνη
14/12/2018 - 14:59

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Κυπέλλου η ΚΟΠ

Ο μεγάλος τελικός θα μεταδοθεί από τον Alpha Κύπρου
26/11/2018 - 19:24

Αιματοβαμμένο πατρικό χάδι στο... «ΚΑΡΜΑ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

"Η μεγαλύτερη μου αγάπη με... «μετέτρεψε» σε τέρας-δολοφόνο"
23/11/2018 - 09:58

Πασίγνωστός ποδοσφαιριστής "εισβάλλει" στην Φαμίλια σε ρόλο-έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αφήνει για λίγο τα γήπεδα και δίνει ρεσιτάλ γέλιου με μια... οδοντόβουρτσα
22/11/2018 - 12:06

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα οι καρδιαγγειακές παθήσεις στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εθελοντές γιατροί Κύπρου βρέθηκαν στην Πύλα και εξέτασαν πέραν των 40 κατοίκων

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη

Στις Κεντρικές φυλακές αστυνομικός για άσεμνη επίθεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο Δικαστήριο ανέτρεψε την πρωτόδική απόφαση και ζήτησε την άμεση φυλάκισή του
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 84χρονος γεωργός στις Σέρρες (ΦΩΤΟ)

Το τρακτέρ του, κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με τρένο

Στους 100 οι νεκροί από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Έχασε τη μάχη για τη ζωή 73χρονος εγκαυματίας που νοσηλευόταν από τον περασμένο Ιούλιο

Συνταξιούχοι ζητούν την κατάργηση του νόμου Κατρούγκαλου (ΦΩΤΟ)

Λόγω της πορείας διαμαρτυρίας παραμένει κλειστός ο σταθμός «Σύνταγμα» του Μετρό
Διεθνή

Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο (ΦΩΤΟ)

Κατασκευάσθηκε πριν από 4.400 χρόνια και εντοπίστηκε στην νεκρόπολη της Σακάρα

Μειωμένη αριθμητικά η κινητοποίηση των κίτρινων γιλέκων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία του Παρισιού εκτιμά ότι πραγματοποιήθηκαν 95 προσαγωγές

Ο Τραμπ ανακοίνωσε την αποχώρηση του ΥΠΕΣ από την κυβέρνηση

Για ποιους λόγος ο Ράιαν Ζίνκε είχε βρεθεί στο παρελθόν στο στόχαστρο έρευνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Νικόλας κοιμάται με την Αθηνά, όταν πιάνει φωτιά το σπίτι τους...

Mία τεράστια έκπληξη περιμένει την Άννα στο Λονδίνο... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/12/2018 - 06:15DEAL