Ψυχαγωγία

Πρίαμος:Αποκάλυψε τα ακραία φλερτ και τις ερωτικές επιθέσεις που βίωσε (BINTEO)

Ο Μάριος Πρίαμος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε μεταξύ άλλων και για τις κατακτήσεις που είχε μετά το τέλος του παιχνιδιού επιβίωσης που συμμετείχε.

Ο ίδιος σε ερώτηση της παρουσιάστριας αν έχει δεχθεί ποτέ έντονο φλερτ απάντησε:

Μου έχουν τύχει πολλά ακραία περιστατικά και περισσότερο στην Ελλάδα. Με έχουν τραβήξει από το μαγαζί να με βγάλουν έξω, με έχουν τραβήξει να μπω σε τουαλέτες, μου έχουν δείξει μέρη από το σώμα τους σε δημόσιους χώρους. Γελάς, δεν μπορείς να κάνεις κάτι σε αυτό. Αν δεν το ζήσεις, κοκκινίζεις και γελάς παράλληλα.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: Η αποκάλυψη για τον Στέφανο Μιχαήλ - Άφωνη η Μενεγάκη (BINTEO)

Πως ανακάλυψε τον ηθοποιό και τον "έβαλε" στις σειρές του
28/03/2018 - 16:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

Mιχάλης Χρίστου: "Ένιωσα προδομένος στον χώρο της δουλειάς μου..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Πήγα στο ΘΟΚ , έκανα ακρόαση αλλά δεν πέρασα. Νιώθω ότι εξελίχθηκα μόνο από την ακρόαση"
27/06/2018 - 16:40

Εκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" η Λαμπροπούλου-Η διαφορετική έναρξη(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένα όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, η Λαμπροπούλου αποτελεί παρελθόν"
22/06/2018 - 17:52

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

Ο Λούης Πατσαλίδης μιλά για τον πατέρα του και μας συγκινεί (ΒΙΝΤΕΟ)

«Η πιο σημαντική συμβουλή που μου έδωσε, "Να απλώνεις το χέρι σου μέχρι εκεί που φτάνεις"»
15/06/2018 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πληρώθηκε να φέρει αυτοκίνητο από το εξωτερικό αλλά έγινε "καπνός"

Στη σύλληψη ενός 36χρονου προχώρησε η Αστυνομία για την υπόθεση

Συνεδριάζουν και αποφασίζουν μέτρα οι εκπαιδευτικοί

Καμία απάντηση στην πρόσκληση του Υπουργείου Παιδείας για συνάντηση

Με ρόπαλο και μεθυσμένος νεαρός στην Πάφο

Δεν σταμάτησε σε έλεγχο αστυνομικού και ακολούθησε κυνηγητό
Ελλάδα

Κλείνει ο αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολης λόγω Καύσωνα

Τι αναφέρει η ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού

Φριχτό θάνατο βρήκε 31χρονος ενώ επιδιόρθωνε βλάβη

Επιχειρούσαν επί περίπου μία ώρα να κατεβάσουν τον άτυχο άνδρα από την οροφή

10+2 από τους πιο σπουδαίους στίχους του Μάνου Ελευθερίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δώδεκα από τα εκατοντάδες διαμάντια-τραγούδια που άφησε ως παρακαταθήκη φεύγοντας
Διεθνή

Αφγανιστάν: Στους 32 οι νεκροί από την επίθεση εναντίον του Aντιπροέδρου

Μεταξύ των νεκρών είναι και ένας συνεργάτης του γραφείου του AFP στην Καμπούλ

Aπαγγέλθηκαν κατηγορίες σε βάρος του συνεργάτη του Εμανουέλ Μακρόν

Νέα πολιτική κρίση για τον Γάλλο Πρόεδρο μετά τις βιαιότητες στενού συνεργάτη του

Παραιτήθηκε η "Λύκαινα" από το Καλό Κόμμα της Τουρκίας

Εύχεται καλή επιτυχία στους υποψήφιους ενόψει εκλογικού συνεδρίου

tv news

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η φίλη της Χριστίνας έρχεται Αθήνα αποκλειστικά για να την δει! Αυτή χαίρεται...

Ο Φώτης όμως έχει τις αμφιβολίες του... Δευτέρα, το προτελευταίο επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 23/07/2018 - 11:30ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ