Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Αυτό είναι το μέρος που θα κάνουν μήνα του μέλιτος

Ο Πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ έτοιμοι να ταξιδέψουν για τον μήνα του μέλιτος.

Ο βασιλικός γάμος πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία αφού ακόμα κάθε του λεπτομέρεια συζητιέται. Το ερωτευμένο ζευγάρι ετοιμάζει βαλίτσες και είναι έτοιμο να απομονωθεί και να ζήσει τις πρώτες στιγμές του έγγαμου βίου όσο πιο "μοναχικά" γίνεται.

Το ζεύγος σύμφωνα με το ΤΜΖ επέλεξε την περιοχή Alpberta στον Καναδά.

κκ

 

κκ

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Sussex αναμένεται να πάνε σε έναν προορισμό, ο οποίος θεωρείται βασιλικός. Ένα πανέμορφο τοπίο που όλοι ζηλεύουν και αποτελεί πόλο έλξης για εκατομμύρια ανθρώπους ανά τον κόσμο. Η περιοχή Alberta στον Καναδά,είναι από την γενέτειρα της Megha και θα μείνουν στο 6.000 τετραγωνικών μέτρων θέρετρο, που ονομάζεται «The Royal Retreat».

kk

 

kk

Mετά την άφιξη του ζευγαριού θα κληθεί η βρετανική και καναδική ασφάλεια να βρίσκεται επί ποδός, ενώ οι υπεύθυνοι του θερέτρου θα παρέχουν ακόμα περισσότερες ανέσεις στο ζεύγος με πράγματα που δεν είχαν ως τώρα.

 

Επόμενο άρθρο

Θάνος Καλλίρης: "Από τους έρωτες της ζωής μου, ξεχωρίζω την Ναταλία Γερμανού"

Ο νέος του έρωτας, η άποψή του για τον γάμο και το ενδεχόμενο να ξαναγίνει πατέρας
29/05/2018 - 11:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη για το Παλάτι! Ο Ουίλιαμ κρύβεται πίσω από τον "πόλεμο" της Μέγκαν!

Όλες οι λεπτομέρειες και η πρώτη... "προβληματική" γνωριμία
10/12/2018 - 11:13

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ θα γίνει… μιούζικαλ!

Όσα έζησε πριν την γνωριμία με τον πρίγκιπα Χάρι, η υποκριτική και το μέλλον...
08/12/2018 - 11:44

Η απαίτηση της Μέγκαν Μαρκλ και το "βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ! (ΦΩΤΟ)

Τα "θέλω" της Δούκισσας δεν επηρεάζουν την γνώμη της βασίλισσας
03/12/2018 - 10:03

Μέγκαν-Χάρι: Το διάσημο ζευγάρι που θα βαφτίσει το παιδί τους!

Οι φήμες, η στενή σχέση με το πριγκιπικό ζευγάρι και οι δηλώσεις του διάσημου ηθοποιού...
29/11/2018 - 10:47

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ… μετακομίζουν!

Ο λόγος που θα "εγκαταλείψουν" το παλάτι του Κένσινγκτον και η νέα έπαυλη...
25/11/2018 - 10:09

Ο Κάρολος αποκάλυψε το όνομα που θα πάρει το μωρό της Μέγκαν και του Χάρι!

Ο πρίγκιπας έσπασε το πρωτόκολλο και έκανε αποκαλύψεις…
24/11/2018 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τοπική Αυτοδιοίκηση: Οι Δήμαρχοι γίνονται αντιδήμαρχοι και οι Δήμοι διαμερίσματα

Ο Δήμαρχος Δερύνειας περιγράφει το μοντέλο της μεταρρύθμισης που έρχεται

Χείμαρρος που υπερχείλισε κατέστρεψε πάρκο στη Λευκωσία (ΦΩΤΟΣ)

Λόγω του μεγάλου όγκου νερού μεταφέρθηκαν βρομιές, μπάζα, δέντρα  και σκουπίδια
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Ανακοίνωσε την αναβολή της αυριανής ψηφοφορίας για το Brexit η Μέι

Αντιδράσεις αντιπολίτευσης στο Κοινοβούλιο

Τραμπ-Σαλβίνι-Ερντογάν παρενέβησαν για τα "Κίτρινα Γιλέκα"

Πως απάντησε το Παρίσι στις τοποθετήσεις των ξένων ηγετών

Brexit: Εκτάκτως στη Βουλή των Κοινοτήτων η Τερέζα Μέι

"Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί κανονικά" διαμηνύει η εκπρόσωπος της Βρετανίδας Πρωθυπουργού

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 20:20ALPHA NEWS