Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ:Δείτε που κατέληξαν τα λουλούδια του γάμου τους-ΦΩΤΟ

Ο γάμος της χρονιάς πραγματοποιήθηκε στις 19 του Μάη μεταξύ του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ και εντυπωσίασε όλο τον κόσμο.

Μετά το τέλος του μυστηρίου, το ζευγάρι προέβη σε μια συγκινητική κίνηση σχετικά με τα λουλούδι που είχαν παντού στολισμένα.

Συγκεκριμένα, φρόντισαν να μην πάνε χαμένα τα όμορφα και εκλεκτά λουλούδια που στόλισαν το παρεκκλήσι του Αγίου Γεωργίου στο κάστρο του Windsor κι έτσι ζήτησαν να δημιουργηθούν ανθοδέσμες, οι οποίες και προσφέρθηκαν στο κέντρο φροντίδας του Αγίου Ιωσήφ στο Λονδίνο.

ξκξξ

Μια ξεχωριστή έκπληξη από το ζεύγος σε ανθρώπους μεγαλύτερης ηλικίας που έφερε χαρά και συγκίνηση.

Το κέντρο από την επίσημη σελίδα του στο Facebook, δημοσίευσε την φωτογραφία μίας ασθενούς να κρατά μια ανθοδέσμη από την εν λόγω κίνηση γράφονρας

 "Σήμερα έχουμε μια πολύ ιδιαίτερη παράδοση. Όμορφες ανθοδέσμες φτιαγμένες από λουλούδια του βασιλικού γάμου που δώσαμε στους ασθενείς μας. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Χάρι και τη Μέγκαν και την Ανθοπωλείο Φίλιππα Κραντόκ. Το νοσοκομείο μας μυρίζει και φαίνεται πανέμορφο. Μια τέτοια υπέροχη χειρονομία".

κκκ

Όσο για την ανθοδέσμη της νύφης. Σύμφωνα με την βρετανική παράδοση μετά την τελετή να μεταφέρθηκε στο Αβαείο του Γουέστμινστερ στο Λονδίνο για να κατατεθεί στο μνημείο του άγνωστου στρατιώτη.

κκ

 

Επόμενο άρθρο

Και όμως ο Πρίγκιπας Χάρι είχε προφίλ στο Facebook - Το όνομα και η πρώην(ΦΩΤΟ)

Το όνομα που χρησιμοποιούσε και πότε το διέγραψε...
23/05/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν Μαρκλ δεν θέλει... να γεννήσει στο νοσοκομείο!

Δείτε που θέλει να γεννήσει η Δούκισσα του Σάσσεξ και την αντίδραση της γιατρού της…
09/12/2018 - 09:17

Η ζωή της Μέγκαν Μαρκλ θα γίνει… μιούζικαλ!

Όσα έζησε πριν την γνωριμία με τον πρίγκιπα Χάρι, η υποκριτική και το μέλλον...
08/12/2018 - 11:44

Το παλάτι σχολιάζει την… κόντρα της Μέγκαν και της Κέιτ!

Υπάρχει τελικά κόντρα ανάμεσα στις δυο γυναίκες του παλατιού;
05/12/2018 - 09:11

Η απαίτηση της Μέγκαν Μαρκλ και το "βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ! (ΦΩΤΟ)

Τα "θέλω" της Δούκισσας δεν επηρεάζουν την γνώμη της βασίλισσας
03/12/2018 - 10:03

Η Κέιτ μίλησε πρώτη φορά δημόσια για την εγκυμοσύνη της Μέγκαν! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι δήλωσε για τον ερχομό του νέου μέλους στην βασιλική οικογένεια...
30/11/2018 - 08:42

Μέγκαν-Χάρι: Το διάσημο ζευγάρι που θα βαφτίσει το παιδί τους!

Οι φήμες, η στενή σχέση με το πριγκιπικό ζευγάρι και οι δηλώσεις του διάσημου ηθοποιού...
29/11/2018 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/12/2018 - 06:30ΤΙ ΛΕΕΙ;