Ψυχαγωγία

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Με αγάπη Χριστιάνα"...

Η απογευματινή συνήθεια χιλιάδων τηλεθεατών ρίχνει αυλαία για την φετινή σεζόν και ετοιμάζει βαλίτσες για διακοπές. Η εκπομπή που κέρδισε για ακόμη μια φορά το στοίχημα των τηλεθεατών θα συνεχίσει και την επόμενη τηλεοπτική σεζόν για να μοιράσει ακόμη περισσότερη αγάπη.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έκανε την σχετική ανακοίνωση μέσα από την εκπομπή της. Επισήμως η αγαπημένη παρουσιάστρια θα μας πει την τελευταία καλησπέρα, την Παρασκευή 6 Ιουλίου. Μέχρι τότε όλες οι εκπομπές θα είναι ζωντανά με πολλά νέα από την showbiz, αποκλειστικά θέματα, συνεντεύξεις, παιχνίδια αλλά και πολλές εκπλήξεις.

"Με αγάπη Χριστιάνα" καθημερινά στις 15.00 από τον Alpha Κύπρου για δυο εβδομάδες ακόμα!

Επόμενο άρθρο

Είναι επίσημο! Aυτή θα είναι η χώρα που θα διοργανώσει την Eurovision 2019(ΦΩΤΟ)

Ισραήλ, Κύπρος ή Αυστρία - Η απόφαση οριστικοποιήθηκε...
22/06/2018 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαμαρτυρία Οικολόγων για ανέγερση εμπορικού κέντρου στην επαρχία Λάρνακας

Έκαναν λόγο για οικολογική καταστροφή, η οποία επιφέρει εκκοπή δέντρων μεγάλης ηλικίας

Χειροπέδες σε 42χρονο για σωρεία διαρρήξεων και κλοπών

Ο ύποπτος αναμένεται να οδηγηθεί αύριο ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου

Πολίτες συνέβαλαν στη σύλληψη 22χρονου ληστή στην Πάφο

Η Αστυνομία αναζητά δεύτερο πρόσωπο, το οποίο κατάφερε να διαφύγει
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές"

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

Ποινή φυλάκισης 3 ετών στον πρώην δικηγόρο του Τραμπ (BINTEO)

Ο Μάικλ Κόεν είχε δηλώσει ένοχος για φοροδιαφυγή και ψευδείς τραπεζικές δηλώσεις

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 20:20ALPHA NEWS