Ψυχαγωγία

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Με αγάπη Χριστιάνα"...

Η απογευματινή συνήθεια χιλιάδων τηλεθεατών ρίχνει αυλαία για την φετινή σεζόν και ετοιμάζει βαλίτσες για διακοπές. Η εκπομπή που κέρδισε για ακόμη μια φορά το στοίχημα των τηλεθεατών θα συνεχίσει και την επόμενη τηλεοπτική σεζόν για να μοιράσει ακόμη περισσότερη αγάπη.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έκανε την σχετική ανακοίνωση μέσα από την εκπομπή της. Επισήμως η αγαπημένη παρουσιάστρια θα μας πει την τελευταία καλησπέρα, την Παρασκευή 6 Ιουλίου. Μέχρι τότε όλες οι εκπομπές θα είναι ζωντανά με πολλά νέα από την showbiz, αποκλειστικά θέματα, συνεντεύξεις, παιχνίδια αλλά και πολλές εκπλήξεις.

"Με αγάπη Χριστιάνα" καθημερινά στις 15.00 από τον Alpha Κύπρου για δυο εβδομάδες ακόμα!

Επόμενο άρθρο

Είναι επίσημο! Aυτή θα είναι η χώρα που θα διοργανώσει την Eurovision 2019(ΦΩΤΟ)

Ισραήλ, Κύπρος ή Αυστρία - Η απόφαση οριστικοποιήθηκε...
22/06/2018 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παρεδωσε τον κουμπαρά της μικρής Ελεονώρας για τους πληγέντες!

Ο κουμπαράς που συγκίνησε όλη την Κύπρο απέκτησε παραλήπτη...
02/08/2018 - 12:11

Η 7χρονη Ελεονώρα δώρισε τον κουμπαρά της στους πυρόπληκτους και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

"Υποκλίνομαι μπροστά σε αυτό το μεγαλείο αγάπης και αγνότητας"
30/07/2018 - 18:26

Ξεσπά η Αριστοτέλους: "Ο απόλυτος εκφυλισμός της ανθρώπινης αξιοπρέπειας" (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση-κόλαφος στην σκληρή κριτική τηλεπεριοδικού για το "Με αγάπη για την Ελλάδα"'
30/07/2018 - 14:58

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

X. Αριστοτέλους: Οι βόλτες με την κορούλα της και τα... νυχτοπερπατήματα (ΦΩΤΟ)

Δείτε μαμά και κόρη να κάνουν βόλτα στην όμορφη Κακοπετριά
15/07/2018 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγαν σπίτι της απειλώντας την με πιστόλι και μαγκούρα επειδη φροντίζει αδέσποτα

Συνελήφθησαν για το περιστατικό που σημειώθηκε στην Πάφο ένας 52χρονος και ένας 68χρονος

Συνελήφθη 48χρονος για τα "μαχαιρώματα" στην Πάφο για μια θέση πάρκινγκ

Ξεκίνησε καυγά με οδηγό ταξί, με αποτέλεσμα να καταλήξουν και οι δύο στο νοσοκομείο

Πέντε συλλήψεις για τον ξυλοδαρμό Βρετανού τουρίστα στην πλατεία Αγίας Νάπας

Μάχη για να κρατηθεί στη ζωή δίνει ο 21χρονος που νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Την απελευθέρωση των δύο Ελλήνων στρατιωτικών προβάλουν τα αυστριακά ΜΜΕ

«Πράξη δικαιοσύνης, η οποία θα συμβάλλει στην ενίσχυση της φιλίας

Πάτησαν Ελλάδα οι δύο στρατιωτικοί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Χαρά, συγκίνηση, υπερηφάνεια, ικανοποίηση και δικαίωση"

Ελεύθεροι οι δύο Έλληνες Στρατιωτικοί που κρατούνταν στην Τουρκία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αλέξης Τσίπρας: "Άγγελε, και Δημήτρη, καλή πατρίδα, και καλή λευτεριά"
Διεθνή

Ουδεμία ένδειξη ότι η Τουρκία θα ζητήσει βοήθεια από το ΔΝΤ

"Η νέα κυβέρνηση θα χρειαστεί να επιδείξει δέσμευση σε ορθές οικονομικές πολιτικές"

Το Κατάρ υποσχέθηκε στην Άγκυρα άμεσες επενδύσεις ύψους 15 δισ. δολαρίων

Η κίνηση αυτή στοχεύει στη στήριξη της τουρκικής οικονομίας

Τέσσερις Γάλλοι μεταξύ των νεκρών από την κατάρρευση γέφυρας στη Γένοβα

Ο τελευταίος απολογισμός της καταστροφής ανέρχεται σε 39 νεκρούς

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ