Ψυχαγωγία

Ρουβάς-Μαζωνάκης: Ο λόγος που διαλύθηκε η συνεργασία τους λίγο πριν την πρεμιέρα

Σαν βόμβα είχε σκάσει πριν λίγες μέρες η διάλυση του σχήματος του Σάκη Ρουβά με τον Γιώργο Μαζωνάκη λίγο πριν την πρεμιέρα τους.

Σύμφωνα με δημοσίευμα του Ciao ο λόγος που διαλύθηκε το σχήμα ήταν γιατί οι απαιτήσεις του Σάκη δεν έγιναν αποδεκτές και έτσι αποφάσισε να αποχωρήσει.

Ο Σάκης Ρουβάς ζήτησε να είναι το «πρώτο όνομα» του σχήματος με τον Γιώργο Μαζωνάκη να ζητά να το συζητήσουν μαζί με τον επιχειρηματία, με τη συζήτηση όμως για τις λεπτομέρειες της συνεργασίας να μην ικανοποιούν τον Σάκη που τελικά  επέλεξε να αποχωρήσει.

Η σχέση ανάμεσα στους δύο καλλιτέχνες λέγεται ότι είναι «ηλεκτρισμένη» ενώ ο Σάκης Ρουβάς «έκλεισε» με τον Στέλιο Ρόκκο και ο Γιώργος Μαζωνάκης θα συνεχίσει στο κέντρο που είχε συμφωνήσει αρχικά με τον Νίκο Κουρκούλη και την Άντζελα Δημητρίου! 

Επόμενο άρθρο

Τόνια Σωτηροπούλου: "Φλέρταρα συχνά με την κατάθλιψη"(ΦΩΤΟ)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τις δύσκολες περιόδους που πέρασε..
12/10/2018 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Τραγούδησε στη μέση του δρόμου στο Παρίσι!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική απόδραση του ζευγαριού στο Παρίσι και το show από τον Σάκη..
15/10/2018 - 13:08

Ρουβάς-Μαζωνάκης: Το «διέλυσαν» λίγο πριν την πρεμιέρα!

Το πρώτο όνομα, οι διαφωνίες και ο καβγάς ανάμεσα στους δυο τραγουδιστές
27/09/2018 - 09:10

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε on camera για την βάφτιση του Απολλωνα...
20/09/2018 - 12:34

Ο Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Ουγγαρέζο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την κόντρα τους που δεν γνωρίζαμε...
19/09/2018 - 13:53

Ρουβάς-Ζυγούλη: Οι επίσημες φωτογραφίες από την βάφτιση του γιου τους!

Οι γλυκιές οικογενειακές φωτογραφίες από την βάφτιση του Απόλλωνα..
19/09/2018 - 10:27

Oι πρώτες φωτoγραφίες από τη βάφτιση του γιου των Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Η μυστική βάφτιση, oι στυλισικές επιλογές, οι φωτογραφίες και το όνομα του παιδιού
17/09/2018 - 11:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα μπουντρούμια του Αττίλα ιερέας και άλλοι τρείς Ελληνοκύπριοι

Συνελήφθησαν σε κατεχόμενο χωριό με την κατηγορία της "κλοπής αρχαίου αντικειμένου"

Mήπως είδατε την 15χρονη Μαρία Μιχαέλλα Κυπριανού; (ΦΩΤΟ)

Καταγγέλθηκε στην Αστυνομία ως ελλείπον πρόσωπο από την οικία της στη Λευκωσία

Υπέκυψε στα τραύματά ο 86χρονος που παρασύρθηκε από όχημα στη Λεμεσό

Στο τροχαίο που σημειώθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου έχασε τη ζωή της και η σύζυγός του
Ελλάδα

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Προγραμματισμένη η συνάντηση του Έλληνα πρέσβη-Τσαβούσογλου στην Άγκυρα

"Η απόφαση για επέκταση της αιγιαλίτιδας ζώνης εναπόκειται αποκλειστικά στην Ελλάδα"

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση
Διεθνή

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για τον εντοπισμό της σορού του Κασόγκι σε πηγάδι

Ραγδαίες είναι οι εξελίξεις στην υπόθεση του Σαουδάραβα δημοσιογράφου

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ