Ψυχαγωγία

Ροζ σκάνδαλο για ποδοσφαιριστή της Σπάρτακ Μόσχας...(ΒΙΝΤΕΟ)

Μέγα σκάνδαλο, ροζ απόχρωσης, για τον ποδοσφαιρικό σταρ της Ρωσίας και κάπτεν της Σπαρτάκ Μόσχας, Ντένις Γκλουσάκοφ...

Ο 31χρονος ποδοσφαιριστής περνούσε στιγμές χαλάρωσης με 27χρονη κοπέλα σε σάουνα της πρωτεύουσας, ωστόσο υπολόγισε χωρίς την σύζυγό του που είχε μυριστεί τη "δουλειά".

Η Ντάρια Γκλουσακόβα, έχοντας θολώσει από την απιστία του συζύγου της, πήρε μία κάμερα και όρμισε στο σπα, καταγράφοντας τη στιγμή.

Εκτός από το VIDEO που έχει γίνει Viral στο διαδίκτυο, η Ντάρια, οδοντίατρος στο επάγγελμα, βγήκε και στη ρωσική τηλεόραση για να μιλήσει για το παραστράτημα του διάσημου άντρα της. Μεταξύ άλλων είπε πως η κοπέλα που χαλάρωνε με τον Γκλουσάκοφ ήταν γυμνή και καθόταν στα πόδια του, ενώ εκείνος μόνο με την πετσέτα.

Σημείωσε επίσης ότι ο 31χρονος επιθετικός της επιτέθηκε και την άρπαξε από το λαιμό. Σχετικά με αυτά που λέει στο VIDEO κατά τη διάρκεια του επεισοδίου, τα λόγια της είναι τα εξής: "Αυτός είναι ο άνδρας μου και η πόρνη του! Ο αρχηγός της Σπαρτάκ Μόσχας πριν το παιχνίδι γ@#$@# στη σάουνα με την πόρνη του και η γυναίκα του τον πιάνει. Συνηθισμένα πράγματα."

Ενδιάμεσα ο γνωστός ποδοσφαιριστής ακούγεται να της λέει πως είναι... άρρωστη, και πως δεν είναι η γυναίκα του.

Όσο για τον Γκλουσάκοφ; Επέλεξε να μιλήσει μέσω του δικηγόρου του ο οποίος ανέφερε στα media ότι η κοπέλα που ήταν με τον πελάτη του δεν ήταν ιερόδουλη, αλλά σύντροφος του παίκτη, αφού με την Ντάρια ζουν χωριστά εδώ και έξι μήνες!

Πηγή
sport24.gr
Επόμενο άρθρο

O Aνδρέας Γεωργίου... γυμνός στην μπανιέρα ξενοδοχείου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο δημοφιλής ηθοποιός κάνει ντουζ και μας το δείχνει μέσα από τα social media
23/09/2018 - 12:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Διέψευσε κατηγορηματικά τις κατηγορίες για τον Ράμος η UEFA

Η Ευρωπαϊκή ομοσπονδία μέσω ανακοίνωσης τονίζει πως δεν υπήρχε θετικό δείγμα ντόπινγκ
24/11/2018 - 08:00

Στην «αντεπίθεση» η Ρεάλ Μαδρίτης για τον Σέρχιο Ράμος

Υπερασπίστηκε τον ποδοσφαιριστή της η ομάδα της Μαδρίτης
23/11/2018 - 20:42

Σκάνδαλο διαφθοράς "μυρίζει" στο Υπουργείο Άμυνας της Γερμανίας

Στο στόχαστρο για διασπάθιση δημοσίου χρήματος η Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν
23/11/2018 - 19:09

Θρησκευτικό σκάνδαλο: Όργια με μοναχούς και ναρκωτικά μέσα σε βουδιστικό ναό!

Τα 200 gigabyte από τα όργια, η παραδοχή και τα ερωτικά αντίποινα...
23/11/2018 - 12:20

Σκάνδαλο ντόπινγκ με πολυνίκη ποδοσφαιριστή του Champions League!

O γερμανικός Spiegel προετοιμάζει για ρεπορτάζ που θα σκάσει σαν βόμβα
03/11/2018 - 10:45

Το μυστήριο των παιδιών που γεννιούνται χωρίς χέρια στη Γαλλία

Το κοινό "λάθος" των μητέρων, το πόρισμα των αρχών και οι δηλώσεις των οικογενειών
09/10/2018 - 11:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ