Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε καλεσμένο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας τον τραγουδιστή που ερωτεύτηκαν πολλές γυναίκες και υμνεί τον έρωτα και την ένταση που αυτός γεννά.

Ο Σάκης Ρουβάς μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σχέση που έχει με τον κόσμο, μια κολώνια που κρατά δεκαετίες

Είμαι αρκετά δεμένος με τον κόσμο.Είναι η ενέργεια που μοιραζόμαστε, η ένταση που αναπτύσσεται σε μένα και στον κόσμο. Κάθε φορά  που τραγουδώ με αυτή την ενέργεια του κόσμου, αισθάνομαι καλύτερα από πριν, είναι σαν να γιατρεύομαι. Είναι τόσο δυνατή η ενέργεια του κόσμου, το κλίμα είναι πανηγυρικό. Αυτό είναι που μου δίνει να το κάνω τόσα χρόνια και με τόση ενέργεια.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δεν μπορούσε να μην τον ρωτήσει για το μυστικό του μεγάλου του έρωτα με την Κάτια Ζυγούλη, πως αυτό τους κρατά ζωντανούς αλλά και τι είναι αυτό που τον κέρδισε

Αλλάζουμε συνεχώς, εξελισσόμαστε συνέχεια, κάνουμε εκπλήξεις ο ένας τον άλλον, αυτό είναι το μυστικό. Έχουμε τέσσερα υπέροχα παιδιά. Κάθε μέρα είναι διαφορετική από την προηγούμενη. Αυτή η συνεχιζόμενη αλλαγή κρατά την φλόγα.

σακης

Με κέρδισε στην Κάτια, η ενέργεια, αυτό που κρύβεται στα μάτια του άλλου. Αισθάνθηκα κάτι πίσω από την βλέμμα της. Δεν έχει σχέση με την ομορφιά . Είναι κάτι που σου μιλά στην καρδιά. Πρέπει να το συνειδητοποιήσεις και να το ακολουθήσεις.Εγώ είμαι τυχερός που το ζω καθημερινά.

Όσο τί θα κάνει απόψε, στην πιο ερωτική μέρα του χρόνου;

Δεν σας κρύβω ότι έχω απόψε μια ζωντανή εμφάνιση σε ένα ραδιόφωνο, που θα τα μοιραστώ με τον κόσμο. Μετά θα επιστρέψω εκεί που με περιμένουν... στο λιμάνι μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τί είπε για τα παιδιά του ως κριτές της μουσικής του αλλά και σκηνές από το βίντεο κλιπ του νέου του τραγουδιού "Εγώ στα έλεγα", σε πρώτη παγκύπρια και πανελλήνια παρουσίαση, με μια άκρως κινηματογραφική οπτικοποίηση του τραγουδιού.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

'Eτσι τίμησαν την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου οι Ελληνίδες σταρ (ΦΩΤΟ)

Με γλυκόλογα, καρδούλες, αγαπησιάρικες αφιερώσεις και σοκολατάκια γιορτασαν τη μέρα....
14/02/2018 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίχνει αυλαία το "Με αγάπη Χριστιάνα": Πότε είναι η τελευταία εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζουν βαλίτσες για διακοπές και να γεμίσουν μπαταρίες για του χρόνου
22/06/2018 - 12:28

To παρ'ολίγον ατύχημα της Αριστοτέλους με το αυτοκίνητο για μια...selfie(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και ο λόγος που ξαφνιάστηκε
19/06/2018 - 15:05

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κομμωτήριο όπως δεν την έχουμε ξαναδεί (ΦΩΤΟ)

Σκιάχτηκε ακόμα και η ίδια με την εμφάνισή της - Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα έγραψε
19/06/2018 - 11:13

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Πήγε στο σταθμό με τη μικρή Μελίνα και έκανε βόλτες(ΦΩΤΟ)

Η κόρη της μες το καρότσι και η παρουσιάστρια να... απουσιάζει από το μίτινγκ
16/06/2018 - 10:19

Δείτε την Χριστιάνα Αριστοτέλους να κάνει ποδήλατο χωρίς... πετάλια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γύρος που έκανε μέσα στο στούντιο εν ώρα εκπομπής
14/06/2018 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρύπια η νομοθεσία για τα θαλάσσια σπορ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξάχρονο παιδάκι τραυματίστηκε από τζετ σκι

Στα χέρια των κυπριακών αρχών και ο δεύτερος Σέρβος εκτελεστής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριος συνελήφθη σε χώρο στάθμευσης νοσοκομείου στην κατεχόμενη Λευκωσία

Μεγάλο μποτιλιάρισμα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Κυκλοφοριακό κομφούζιο και στις τρεις λωρίδες στην έξοδο από την πρωτεύουσα
Ελλάδα

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ

Iστορική χαρακτηρίζουν τα σερβικά ΜΜΕ την απόφαση του Eurogroup για την Ελλάδα

"Με δώρα βγαίνει η Ελλάδα από την κρίση" ο τίτλος του Blic
Διεθνή

Δασμό 20% στα αυτοκίνητα που εισάγονται από Ευρώπη απειλεί να επιβάλει ο Τραμπ

Τέθηκαν σε ισχύ από την Ευρώπη επιπλέον δασμοί σε δεκάδες αμερικανικά προϊόντα

Όλα τα σενάρια ανοιχτά για τις εκλογές στην Τουρκία

Τί λένε οι δημοσκοπήσεις μια ανάσα πριν τη μεγάλη εκλογική αναμέτρηση

Ζωντανά από την Κωνσταντινούπολη το κεντρικό δελτίο του ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Πλήρης κάλυψη της εκλογικής διαδικασίας στην Τουρκία από το Alphanews.live

tv news

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 23:45SLAM