Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε καλεσμένο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας τον τραγουδιστή που ερωτεύτηκαν πολλές γυναίκες και υμνεί τον έρωτα και την ένταση που αυτός γεννά.

Ο Σάκης Ρουβάς μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σχέση που έχει με τον κόσμο, μια κολώνια που κρατά δεκαετίες

Είμαι αρκετά δεμένος με τον κόσμο.Είναι η ενέργεια που μοιραζόμαστε, η ένταση που αναπτύσσεται σε μένα και στον κόσμο. Κάθε φορά  που τραγουδώ με αυτή την ενέργεια του κόσμου, αισθάνομαι καλύτερα από πριν, είναι σαν να γιατρεύομαι. Είναι τόσο δυνατή η ενέργεια του κόσμου, το κλίμα είναι πανηγυρικό. Αυτό είναι που μου δίνει να το κάνω τόσα χρόνια και με τόση ενέργεια.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δεν μπορούσε να μην τον ρωτήσει για το μυστικό του μεγάλου του έρωτα με την Κάτια Ζυγούλη, πως αυτό τους κρατά ζωντανούς αλλά και τι είναι αυτό που τον κέρδισε

Αλλάζουμε συνεχώς, εξελισσόμαστε συνέχεια, κάνουμε εκπλήξεις ο ένας τον άλλον, αυτό είναι το μυστικό. Έχουμε τέσσερα υπέροχα παιδιά. Κάθε μέρα είναι διαφορετική από την προηγούμενη. Αυτή η συνεχιζόμενη αλλαγή κρατά την φλόγα.

σακης

Με κέρδισε στην Κάτια, η ενέργεια, αυτό που κρύβεται στα μάτια του άλλου. Αισθάνθηκα κάτι πίσω από την βλέμμα της. Δεν έχει σχέση με την ομορφιά . Είναι κάτι που σου μιλά στην καρδιά. Πρέπει να το συνειδητοποιήσεις και να το ακολουθήσεις.Εγώ είμαι τυχερός που το ζω καθημερινά.

Όσο τί θα κάνει απόψε, στην πιο ερωτική μέρα του χρόνου;

Δεν σας κρύβω ότι έχω απόψε μια ζωντανή εμφάνιση σε ένα ραδιόφωνο, που θα τα μοιραστώ με τον κόσμο. Μετά θα επιστρέψω εκεί που με περιμένουν... στο λιμάνι μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τί είπε για τα παιδιά του ως κριτές της μουσικής του αλλά και σκηνές από το βίντεο κλιπ του νέου του τραγουδιού "Εγώ στα έλεγα", σε πρώτη παγκύπρια και πανελλήνια παρουσίαση, με μια άκρως κινηματογραφική οπτικοποίηση του τραγουδιού.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

'Eτσι τίμησαν την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου οι Ελληνίδες σταρ (ΦΩΤΟ)

Με γλυκόλογα, καρδούλες, αγαπησιάρικες αφιερώσεις και σοκολατάκια γιορτασαν τη μέρα....
14/02/2018 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο ηθοποιού στη "Φαμίλια"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιάσε με την εμφάνιση της στην κωμική σειρά του Alpha Κύπρου...
14/12/2018 - 14:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Σάκης Ρουβάς: Η αποκάλυψη για το bullying και τα παιδιά του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Προσπαθώ να κατανοήσω, να καταλάβω αν συμβαίνει κάτι στα παιδιά μου..."
11/12/2018 - 10:50

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ξαναχτύπησαν" οι αλλοδαποί στο Επαρχιακό Γραφείο Κοινωνικών Υπηρεσιών Λάρνακας

Ένταση και διαμαρτυρίες για τα κουπόνια δωρεάν σίτισης για δεύτερη φορά σε μια εβδομάδα

Στο κελί 25χρονος για απόπειρα κλοπής οχήματος

Διάταγμα κράτησης δύο ημερών εξέδωσε εναντίον του το Επαρχιακό Δικαστήριο Πάφου

Παρέμβαση Πετρίδη για πολιτογράφηση του Αντρέα από την Κένυα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν άφησε ασυγκίνητο τον Υπ. Εσωτερικών το θέμα που ανέδειξε η εκπομπή του Alpha "24 Ώρες"
Ελλάδα

Kαβάλα: Φρικτός θάνατος σε τροχαίο δυστύχημα για τρείς μετανάστες (ΦΩΤΟ)

Απανθρακώθηκαν στο όχημα που τους μετέφερε όταν αυτό προσέκρουσε σε νταλίκα

Δύο νεκροί από μαφιόζικα "χτυπήματα" σε Ομόνοια και Μοσχάτο

Θύματα ένας Αλβανός και ένας Έλληνας που έπεσαν νεκροί από πυροβολισμούς

Πυροβολισμοί με έναν νεκρό στο κέντρο της Αθήνας

Οι αστυνομικές αρχές εξαπέλυσαν ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του δράστη
Διεθνή

Μπαράζ συλλήψεων για το μακελειό στο Στρασβούργο

Χειροπέδες σε άλλα δυο πρόσωπα από το κοντινό περιβάλλον του δράστη της αιματηρής επίθεσης

Δημιουργήθηκε το πρώτο χάπι που καταπίνεται και ελέγχεται μέσω Bluetooth

Μπορεί να διαγνώσει προβλήματα υγείας και να παρέχει φάρμακα στον οργανισμό

ISIS: ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Στρασβούργο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της "εξουδετέρωσης" του από τις δυνάμεις ασφαλείας

tv news

«24 Ώρες» Mαζί με τους Καρκινοπαθείς του Ογκολογικού της Τράπεζας Κύπρου

Αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει τον Δημήτρη να μιλήσει στην αστυνομία για την Κάτια...

Τα αποτελέσματα του τεστ της Έλλης βγαίνουν «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/12/2018 - 17:40DEAL