Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε καλεσμένο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας τον τραγουδιστή που ερωτεύτηκαν πολλές γυναίκες και υμνεί τον έρωτα και την ένταση που αυτός γεννά.

Ο Σάκης Ρουβάς μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σχέση που έχει με τον κόσμο, μια κολώνια που κρατά δεκαετίες

Είμαι αρκετά δεμένος με τον κόσμο.Είναι η ενέργεια που μοιραζόμαστε, η ένταση που αναπτύσσεται σε μένα και στον κόσμο. Κάθε φορά  που τραγουδώ με αυτή την ενέργεια του κόσμου, αισθάνομαι καλύτερα από πριν, είναι σαν να γιατρεύομαι. Είναι τόσο δυνατή η ενέργεια του κόσμου, το κλίμα είναι πανηγυρικό. Αυτό είναι που μου δίνει να το κάνω τόσα χρόνια και με τόση ενέργεια.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δεν μπορούσε να μην τον ρωτήσει για το μυστικό του μεγάλου του έρωτα με την Κάτια Ζυγούλη, πως αυτό τους κρατά ζωντανούς αλλά και τι είναι αυτό που τον κέρδισε

Αλλάζουμε συνεχώς, εξελισσόμαστε συνέχεια, κάνουμε εκπλήξεις ο ένας τον άλλον, αυτό είναι το μυστικό. Έχουμε τέσσερα υπέροχα παιδιά. Κάθε μέρα είναι διαφορετική από την προηγούμενη. Αυτή η συνεχιζόμενη αλλαγή κρατά την φλόγα.

σακης

Με κέρδισε στην Κάτια, η ενέργεια, αυτό που κρύβεται στα μάτια του άλλου. Αισθάνθηκα κάτι πίσω από την βλέμμα της. Δεν έχει σχέση με την ομορφιά . Είναι κάτι που σου μιλά στην καρδιά. Πρέπει να το συνειδητοποιήσεις και να το ακολουθήσεις.Εγώ είμαι τυχερός που το ζω καθημερινά.

Όσο τί θα κάνει απόψε, στην πιο ερωτική μέρα του χρόνου;

Δεν σας κρύβω ότι έχω απόψε μια ζωντανή εμφάνιση σε ένα ραδιόφωνο, που θα τα μοιραστώ με τον κόσμο. Μετά θα επιστρέψω εκεί που με περιμένουν... στο λιμάνι μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τί είπε για τα παιδιά του ως κριτές της μουσικής του αλλά και σκηνές από το βίντεο κλιπ του νέου του τραγουδιού "Εγώ στα έλεγα", σε πρώτη παγκύπρια και πανελλήνια παρουσίαση, με μια άκρως κινηματογραφική οπτικοποίηση του τραγουδιού.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

'Eτσι τίμησαν την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου οι Ελληνίδες σταρ (ΦΩΤΟ)

Με γλυκόλογα, καρδούλες, αγαπησιάρικες αφιερώσεις και σοκολατάκια γιορτασαν τη μέρα....
14/02/2018 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε η παρουσιάστρια για τα δύσκολα χρόνια που βίωσε και δεν τα παράτησε
21/02/2018 - 17:41

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

Αριστοτέλους - Eφραίμ: Όλες οι λεπτομέρειες για τη βάφτιση της κόρης τους

Πού θα βαφτίσει; Ποια εποχή; Ποιος είναι ο νονός αλλά και το πρόβλημα με τον... Εφραίμ
21/02/2018 - 13:07

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

Με αγάπη Χριστιάνα: Το "έκαψαν" την Καθαρά Δευτέρα - Δείτε backstage video

Διασκέδαση, χορός και η πιο αγαπησιάρικη Καθαρά Δευτέρα
19/02/2018 - 12:09

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αλλαγή στην εμφάνιση της που θέλει να κάνει(ΒΙΝΤΕΟ)

Άφησε ανοιχτά τα ενδεχόμενα την επόμενη εβδομάδα να την δούμε με άλλο χρώμα μαλλιών
16/02/2018 - 15:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τόνοι ιατρικών αποβλήτων, έξω από εργοστάσιο στην Κοφίνου (ΦΩΤΟ)

Την άμεση διερεύνηση της υπόθεσης ανακοίνωσε η Αστυνομία, που άρχισε τη λήψη καταθέσεων

Στάσεις εργασίας απο τα συνεργεία σκυβάλων των Δήμων Πάφου, Γεροσκήπου & Πέγειας

Απεργιακές κινητοποιήσεις προγραμματίζονται και σε άλλους Δήμους της ελεύθερης Κύπρου

Στα "δίχτυα" της Υπηρεσίας Θήρας πιάστηκε 43χρονος κυνηγός

Κυνηγούσε σε απαγορευμένη περιοχή, χωρίς άδεια κυνηγίου και με το όπλο του πατέρα του
Ελλάδα

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"

Αθήνα: Οικογενειακή τραγωδία στον Άγιο Δημήτριο

Μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την αδερφή του και με το ίδιο μαχαίρι αφαίρεσε τη ζωή του

Ο οίκος Moody's αναβάθμισε κατά δυο μονάδες την ελληνική οικονομία

Οι λόγοι που ο διεθνής οίκος σηρίζει την αναβάθμιση της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Νέες φιλοκυβερνητικές δυνάμεις έφτασαν στο Αφρίν της Συρίας

«Δεκάδες μαχητές πιστοί στο καθεστώς εισήλθαν στην περιοχή του Αφρίν»

Μαυροβούνιο: Επίθεση βομβιστή-καμικάζι κοντά στην πρεσβεία των ΗΠΑ

Δεν έχει αποκλειστεί απολύτως κανένα ενδεχόμενο

Οπλισμένους εκπαιδευτικούς για μείωση των σφαγών στα σχολεία προτείνει ο Τραμπ

"Ένας υπάλληλος με όπλο θα μπορούσε να τερματίσει μια επίθεση πολύ γρήγορα"

tv news

Η Αμαλία συναντιέται με τη Μαργκώ και τις λέει τι θυμήθηκε από το παρελθόν της..

Η Άννα τσακισμένη, οδηγείται σε μια κίνηση απελπισίας…Πέμπτη: Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη εμφάνιση, μια ανακοίνωση από ένα νέο πρόσωπο προκαλεί αναστάτωση..

Λεωνίδας, Θοδωρής και Βλάσσης στα κάρβουνα!Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/02/2018 - 13:00ΕΛΕΝΗ