Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" είχε καλεσμένο μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας τον τραγουδιστή που ερωτεύτηκαν πολλές γυναίκες και υμνεί τον έρωτα και την ένταση που αυτός γεννά.

Ο Σάκης Ρουβάς μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την σχέση που έχει με τον κόσμο, μια κολώνια που κρατά δεκαετίες

Είμαι αρκετά δεμένος με τον κόσμο.Είναι η ενέργεια που μοιραζόμαστε, η ένταση που αναπτύσσεται σε μένα και στον κόσμο. Κάθε φορά  που τραγουδώ με αυτή την ενέργεια του κόσμου, αισθάνομαι καλύτερα από πριν, είναι σαν να γιατρεύομαι. Είναι τόσο δυνατή η ενέργεια του κόσμου, το κλίμα είναι πανηγυρικό. Αυτό είναι που μου δίνει να το κάνω τόσα χρόνια και με τόση ενέργεια.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δεν μπορούσε να μην τον ρωτήσει για το μυστικό του μεγάλου του έρωτα με την Κάτια Ζυγούλη, πως αυτό τους κρατά ζωντανούς αλλά και τι είναι αυτό που τον κέρδισε

Αλλάζουμε συνεχώς, εξελισσόμαστε συνέχεια, κάνουμε εκπλήξεις ο ένας τον άλλον, αυτό είναι το μυστικό. Έχουμε τέσσερα υπέροχα παιδιά. Κάθε μέρα είναι διαφορετική από την προηγούμενη. Αυτή η συνεχιζόμενη αλλαγή κρατά την φλόγα.

σακης

Με κέρδισε στην Κάτια, η ενέργεια, αυτό που κρύβεται στα μάτια του άλλου. Αισθάνθηκα κάτι πίσω από την βλέμμα της. Δεν έχει σχέση με την ομορφιά . Είναι κάτι που σου μιλά στην καρδιά. Πρέπει να το συνειδητοποιήσεις και να το ακολουθήσεις.Εγώ είμαι τυχερός που το ζω καθημερινά.

Όσο τί θα κάνει απόψε, στην πιο ερωτική μέρα του χρόνου;

Δεν σας κρύβω ότι έχω απόψε μια ζωντανή εμφάνιση σε ένα ραδιόφωνο, που θα τα μοιραστώ με τον κόσμο. Μετά θα επιστρέψω εκεί που με περιμένουν... στο λιμάνι μου.

Δείτε όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, τί είπε για τα παιδιά του ως κριτές της μουσικής του αλλά και σκηνές από το βίντεο κλιπ του νέου του τραγουδιού "Εγώ στα έλεγα", σε πρώτη παγκύπρια και πανελλήνια παρουσίαση, με μια άκρως κινηματογραφική οπτικοποίηση του τραγουδιού.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

'Eτσι τίμησαν την μέρα του Αγίου Βαλεντίνου οι Ελληνίδες σταρ (ΦΩΤΟ)

Με γλυκόλογα, καρδούλες, αγαπησιάρικες αφιερώσεις και σοκολατάκια γιορτασαν τη μέρα....
14/02/2018 - 16:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πάρτι έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για τα γενέθλιά της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η λαμπερή παρουσιάστρια "έσβησε" κεράκια έχοντας στο πλευρό τον αγαπημένο της Εφράιμ
23/09/2018 - 21:32

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε on camera για την βάφτιση του Απολλωνα...
20/09/2018 - 12:34

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν είχα το σώμα - Δεν ξέρω πως βγήκα Miss Kύπρος(BINTEO)

Όλα όσα ανέφερε για την περίοδο που πήγε στα καλλιστεία
19/09/2018 - 16:33

Ο Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Ουγγαρέζο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την κόντρα τους που δεν γνωρίζαμε...
19/09/2018 - 13:53

Έβριζαν με συνθήματα την Αριστοτέλους στο γήπεδο - Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση του Λούη Πατσαλίδη και όσα δήλωσε on air
19/09/2018 - 12:04

Ρουβάς-Ζυγούλη: Οι επίσημες φωτογραφίες από την βάφτιση του γιου τους!

Οι γλυκιές οικογενειακές φωτογραφίες από την βάφτιση του Απόλλωνα..
19/09/2018 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοκίνητο χτύπησε αστυνομικό κοντά στο ΓΣΠ

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο - Φέρει ελαφρά τραύματα

Νεκρός 61χρονος λουόμενος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε να επιπλέει χωρίς να έχει τις αισθήσεις του

Συνεχίζεται το θρίλερ με του ψαράδες (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μπορούν να κάνουν τους παλικαράδες" δηλώνει ο Αρχιεπίσκοπος
Ελλάδα

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί

Τι συμφώνησαν Αλέξης Τσίπρας και Πάνος Καμμένος

Κοινός στόχος η ενίσχυση της αναπτυξιακής δυναμικής της ελληνικής οικονομίας
Διεθνή

Η Βρετανία ανένδοτη ως προς τις προτάσεις της για το διαζύγιο με την ΕΕ

"Έχουμε καταθέσει μα σειρά από σοβαρές προτάσεις...Δεν θα πηγαινοερχόμαστε"

Ιβάνοφ: "Θα τηρήσω τις υποσχέσεις μου και θα απέχω από το δημοψήφισμα"

Επανέλαβε τον ισχυρισμό ότι η Συμφωνία των Πρεσπών είναι "αντισυνταγματική"

tv news

Ο Μιχάλης κρύβει την απελπισμένη Μαρίνα στο αυτοκίνητό του...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα: Nέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

«Μπλε» Η μεγάλη επιστροφή του Γιώργου Τσιάκκα την Δευτέρα στον Alpha Κύπρου!

Χριστίνα Παυλίδου,Γιώργος Ζένιος,Νίκος Ψαράς,Στέφανος Κυριακίδης,Νίκη Δραγούμη...(ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ