Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Την περασμένη Κυριακή πραγματοποιήθηκε η βάφτιση του Ρουβά junior σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο στο κτήμα Βρδινογιάννη.

Σε δηλώσεις του στην εκπομπή Happy Day, ο Σάκης μίλησε πρώτη φορά για την βάφτιση του Απόλλωνα δηλώνοντας ότι ήταν πολύ όμορφη μέρα και συγκινητική. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Και φώτα είχαμε στη βάφτιση και παππά και όλα. Ήταν πάρα πολύ όμορφα και πολύ συγκινητικά. Ήταν πολύ ωραία. Ο μικρός δεν έκλαψε καθόλου. Τώρα όλα μαζί τα παιδιά στο σχολείο. Το σπίτι έχει ησυχία. Είμαι πολύ ευλογημένος πιστεύω. Είμαι πολύ τυχερός που έχω ζήσει αυτά που έχω ζήσει τα τελευταία χρόνια της ζωής μου. Είμαι ευτυχισμένος»

Επόμενο άρθρο

Μ.Συνατσάκη:Η απίστευτη αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Έξαλλη η παρουσιάστρια με ερώτηση για τον χωρισμό της από τον Σπύρο Χατζηαγγελάκη..
20/09/2018 - 11:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Σάκης Ρουβάς: Η αποκάλυψη για το bullying και τα παιδιά του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Προσπαθώ να κατανοήσω, να καταλάβω αν συμβαίνει κάτι στα παιδιά μου..."
11/12/2018 - 10:50

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

Σάκης Ρουβάς: «Η Κάτια ήταν ο έρωτας που ήρθε και τα ισοπέδωσε όλα»

Τα συγκινητικά λόγια για τη σύζυγο του και ο άνθρωπος που τον βοήθησε να επαναπροσδιορίσει
31/10/2018 - 10:48

Σάκης Ρουβάς για τις πυρκαγιες στο Νέο Βουτζά: "Στο σπίτι μας ήταν ο γιος μας"

Τα συγκλονιστικά λόγια του τραγουδιστή για τις δύσκολες στιγμές που περνάνε οι κάτοικοι..
28/10/2018 - 10:45

Σάκης Ρουβάς: Η τρυφερή δήλωση για τον γιο του, Απόλλωνα!

Η κίνηση του μικρού Απόλλωνα που ξετρέλανε τον Σάκη και την Κάτια…
26/10/2018 - 12:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εικόνες φρίκης από το διπλό φονικό ενώπιον του Κακουργιοδικείου

Οι σοκαριστικές φωτογραφίες που λήφθηκαν από τη σκηνή του στυγερού εγκλήματος

Aύριο στη Λάρνακα οι ασκήσεις «ΕΡΜΗΣ 2018» και «ΖΗΝΩΝ 2018»

Σενάριο για τρομοκρατική ενέργεια στο αεροδρόμιο και ένοπλο επεισόδιο στο κέντρο της πόλης

Με εορταστικές μελωδίες "πλημμύρισε" το στούντιο της εκπομπής Alpha Ενημέρωση

Μοναδικές στιγμές στους τηλεθεατές χάρισαν τα μέλη της Φιλαρμονικής της Αστυνομίας
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε άνδρας σε λατομείο της Δράμας

Ο άτυχος 40χρονος ενώ εργαζόταν καταπλακώθηκε από όγκο μαρμάρου

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική
Διεθνή

Ο "ύμνος" των Κίτρινων Γιλέκων που έγινε viral (ΒΙΝΤΕΟ)

Χτύπησε μισό εκατομμύριο προβολές μέσα σε μια μόλις ημέρα

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 17:40DEAL