Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Την περασμένη Κυριακή πραγματοποιήθηκε η βάφτιση του Ρουβά junior σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο στο κτήμα Βρδινογιάννη.

Σε δηλώσεις του στην εκπομπή Happy Day, ο Σάκης μίλησε πρώτη φορά για την βάφτιση του Απόλλωνα δηλώνοντας ότι ήταν πολύ όμορφη μέρα και συγκινητική. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Και φώτα είχαμε στη βάφτιση και παππά και όλα. Ήταν πάρα πολύ όμορφα και πολύ συγκινητικά. Ήταν πολύ ωραία. Ο μικρός δεν έκλαψε καθόλου. Τώρα όλα μαζί τα παιδιά στο σχολείο. Το σπίτι έχει ησυχία. Είμαι πολύ ευλογημένος πιστεύω. Είμαι πολύ τυχερός που έχω ζήσει αυτά που έχω ζήσει τα τελευταία χρόνια της ζωής μου. Είμαι ευτυχισμένος»

Επόμενο άρθρο

Μ.Συνατσάκη:Η απίστευτη αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Έξαλλη η παρουσιάστρια με ερώτηση για τον χωρισμό της από τον Σπύρο Χατζηαγγελάκη..
20/09/2018 - 11:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Τραγούδησε στη μέση του δρόμου στο Παρίσι!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική απόδραση του ζευγαριού στο Παρίσι και το show από τον Σάκη..
15/10/2018 - 13:08

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

Ρουβάς-Μαζωνάκης: Ο λόγος που διαλύθηκε η συνεργασία τους λίγο πριν την πρεμιέρα

Το πρώτο όνομα, οι απαιτήσεις που δεν έγιναν αποδεκτές και οι νέες συνεργασίες…
12/10/2018 - 09:18

Ρουβάς-Μαζωνάκης: Το «διέλυσαν» λίγο πριν την πρεμιέρα!

Το πρώτο όνομα, οι διαφωνίες και ο καβγάς ανάμεσα στους δυο τραγουδιστές
27/09/2018 - 09:10

Ο Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Ουγγαρέζο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την κόντρα τους που δεν γνωρίζαμε...
19/09/2018 - 13:53

Ρουβάς-Ζυγούλη: Οι επίσημες φωτογραφίες από την βάφτιση του γιου τους!

Οι γλυκιές οικογενειακές φωτογραφίες από την βάφτιση του Απόλλωνα..
19/09/2018 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 08:00ΕΛΕΝΗ