Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: Το τέλος σε μια συνεργασία δέκα ετών

ΡΟΥΒΑΣ

Ήρθε το τέλος στη συνεργασία του Σάκη Ρουβά με την εταιρία δημοσίων σχέσεων "PROGRESSIVE" μετά από δέκα χρόνια.

Σήμερα το πρωί η εταιρία έστειλε δελτίο τύπου στα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης ενημερώντας ότι λήγει η συνεργασία της με τον γνωστό τραγουδιστή. Λίγες ώρες αργότερα και ο ίδιος ο Σάκης δημοσιεύοντας ένα κείμενο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, επιβεβαίωσε την κατάσταση.

Ο τραγουδιστής ευχαρίστησε μάλιστα την εταιρία για την μακροχρόνια συνεργασίας τους:

"Αθήνα 19 Οκτωβρίου 2017
Μετά από 10 χρόνια επαγγελματικής συμπόρευσης με τον κύριο Κωνσταντίνο Καφίρη και την “PROGRESSIVE” κλείνει ένας κύκλος μιας εξαιρετικά επιτυχημένης συνεργασίας. Θέλω να ευχαριστήσω από καρδιάς τον ίδιο καθώς και όλους τους συνεργάτες της ομάδας της “PROGRESSIVE” που με τόση αγάπη φροντίδα και προσωπική εργασία ήταν πάντα δίπλα μου.
Σας ευχαριστώ για όλα,
Σάκης Ρουβάς"

 

 
ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ

Ενώ στην ανακοίνωση της η εταιρία δημοσίων σχέσεων αναφέρει τα εξής:

"Η συνεργασία μεταξύ του κορυφαίου καλλιτέχνη Σάκη Ρουβά και της εταιρίας στρατηγικής επικοινωνίας & διαχείρισης φήμης Progressive ολοκληρώθηκε μετά από μία εξαιρετικά πετυχημένη, δεκαετή επαγγελματική πορεία.
Οι εκπρόσωποι των ΜΜΕ μπορούν να απευθύνονται στα ακόλουθα στοιχεία επικοινωνίας:
Δικηγορική Εταιρεία Νικόλαος Ανδρικόπουλος και συνεργάτες
κα. Σοφία Μπεντενίτη"

ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ
Επόμενο άρθρο

Η χλιδάτη ζωή του Κιμ Γιογκ Ουν, την ώρα που οι υπηκόοι του λιμοκτονούν

Που βρίσκει ο 35χρονος βορεοκορεάτης τα χρήματα και που τα ξοδεύει;
19/10/2017 - 15:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς:"Έχω φάει χιλόπιτα και έχω βγει ραντεβού με θαυμάστρια μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε ο τραγουδιστής και για το άσεμνο υλικό που του έχουν στείλει στο κινητό
15/02/2018 - 16:55

Σάκης Ρουβάς: "Aπόψε θα πάω στο...λιμάνι μου"-Το μυστικό του έρωτά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικά σε πρώτη πανελλήνια και παγκύπρια εμφάνιση, σκηνές από το νέο του βίντεο κλιπ
14/02/2018 - 16:52

Ο Σάκης Ρουβάς κάνει Ζίου Ζίτσου και... μας κόβει την ανάσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη δύσκολη και άκρως εντυπωσιακή λαβή που έκανε στον Κατσινόπουλο και μας ξετρέλανε
25/01/2018 - 10:33

Σάκης Ρουβάς-Κάτια Ζυγούλη : H ρομαντική απόδρασή τους σε χωριό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία αγκαλιά και το μαγευτικό τοπίο
11/01/2018 - 15:35

Ο Σάκης Ρουβάς έγινε 46! - Η τούρτα υπερπαραγωγή για τα γενέθλια του(ΦΩΤΟ)

Γέμισε η πίστα του μαγαζιού που δουλεύει ...αστέρια
06/01/2018 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η πένα του Λουκά Παναγή, συνάντησε το πινέλο της Μαρίνας Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γωνιές Παραμυθιού: Η πρωτοβουλία δύο ταλαντούχων νέων για τα παιδιά που νοσηλεύονται

Ύστατο χαίρε στον γνωστό επιχειρηματία Παντελή Αθηνή (ΒΙΝΤΕΟ)

Διακρίθηκε για το ήθος και τον χαρακτήρα του, αλλα και για το φιλανθρωπικό του έργο

Στα χέρια του κράτους το Κέντρο Υποδοχής Αιτητών Ασύλου στην Κοφίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρόταση για ανάληψη της διαχείρισης, σε επόμενη συνεδρίαση του Υπουργικού Συμβουλίου
Ελλάδα

Ιδιαίτερα θετικό το μήνυμα των '27' στην Τουρκία, εκτιμά η ελληνική κυβέρνηση

Την υλικοτεχνική ενίσχυση των ελληνικών ενόπλων δυνάμεων, αποφάσισαν τα μέλη του ΚΥΣΕΑ

Αυστηρό μήνυμα Κοτζιά προς Άγκυρα, για τους ενεργειακούς σχεδιασμούς της Κύπρου

"Οι Τούρκοι δεν θα μπορέσουν να κάνουν αυτούς τους τσαμπουκάδες στην κυπριακή ΑΟΖ"

Μητσοτάκης: "Ο Τσίπρας επενδύει στην πόλωση και στον διχασμό"

Επίθεση κατά του Έλληνα Πρωθυπουργού, με φόντο το σκάνδαλο Novartis
Διεθνή

Η Μόσχα καλεί την Ουάσινγκτον σε συνομιλίες για το ζήτημα της Βόρειας Κορέας

"Η κατάσταση στην κορεατική χερσόνησο, απαιτεί ενεργό ρωσο-αμερικανικό διάλογο"

Καμπούλ: Ένας νεκρός από επίθεση καμικάζι στη συνοικία των διπλωματών

29 άτομα σκοτώθηκαν σε τέσσερις επιθέσεις σε τρεις διαφορετικές επαρχίες του Αφγανιστάν

Ντόναλτ Τράμπ: "Χρειαζόμαστε το τείχος!"

Έκκληση του Αμερικανού Προέδρου προς το Μεξικό, "να κάνει περισσότερα για τους μετανάστες"

tv news

Τα φαινόμενα απατούν για ακόμα μια φορά!Μία μεγάλη παρεξήγηση έρχεται στο σπίτι

Θα τους οδηγήσει σε λάθος μέρη και συμπεράσματα!Το Σόι Σου:Σαββατοκύριακο με νέα Επεισόδια
Alpha TV Κύπρου

Αυτό το Σάββατο απολαύστε Παναγιώτη Λάλεζα & την χορευτική ομάδα του Λαογραφικού

Ομίλου Λεμεσού! «Όσο Υπάρχουν Τραγούδια» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (Δείτε το trailer)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/02/2018 - 23:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW