Ψυχαγωγία

Σάκης Ρούβας:Παιχνίδια στη θάλασσα με τη Ζυγούλη και τα τέσσερα παιδιά του(ΦΩΤΟ)

Είναι οικογενειάρχης και το δείχνει...

Ο αγαπημένος ποπ-σταρ Σάκης Ρουβάς, διανύει τις καλοκαιρινές διακοπές του μαζί με την οικογένεια του. Ο ίδιος δε χάνει ευκαιρία να περάσει χαλαρές στιγμές με την γυναίκα του, Κάτια Ζυγούλη και τα τέσσερα παιδιά του, Αναστασία, Αλέξανδρο, Αριάδνη και Απόλλωνα.

Οι έξι τους εξόρμησαν σε μια ανάπαυλα από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις του τραγουδιστή σε παραλία και ξεκίνησαν τις πόζες και τα παιχνίδια με την άμμο και το νερό. Ο Σάκης Ρουβάς απαθανάτισε μια από τις καλοκαιρινές στιγμές που ζει με την οικογένειά του και μας χάρισε το "τρυφερό" κλικ, με μια φωτογραφία στο Instagram.

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: Δείτε την επική τούμπα της καθώς μαθαίνει θαλάσσιο σκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μοναδική παρουσιάστρια που μας έδειξε το πριν και μετά...
15/08/2018 - 15:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε on camera για την βάφτιση του Απολλωνα...
20/09/2018 - 12:34

Ο Ρουβάς έστειλε εξώδικο στον Ουγγαρέζο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για την κόντρα τους που δεν γνωρίζαμε...
19/09/2018 - 13:53

Ρουβάς-Ζυγούλη: Οι επίσημες φωτογραφίες από την βάφτιση του γιου τους!

Οι γλυκιές οικογενειακές φωτογραφίες από την βάφτιση του Απόλλωνα..
19/09/2018 - 10:27

Oι πρώτες φωτoγραφίες από τη βάφτιση του γιου των Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Η μυστική βάφτιση, oι στυλισικές επιλογές, οι φωτογραφίες και το όνομα του παιδιού
17/09/2018 - 11:10

Ρουβάς-Ζυγούλη: Σήμερα η βάφτιση του γιου τους!

Ο Ρουβάς junior θα πάρει και επίσημα το όνομα του...
16/09/2018 - 09:21

Ρουβάς-Ζυγούλη: Πρώτη μέρα στο σχολείο με τα τέσσερα παιδιά τους (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία την ώρα που μπαίνουν στο λεωφορείο...
11/09/2018 - 09:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δραματική μείωση στα έσοδα των πρατηριούχων στις ελεύθερες περιοχές (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΠΟΒΕΚ προειδοποιεί με δυναμικά μέτρα εάν δεν εξευρεθεί λύση στο πρόβλημα

Αδύνατη η ταυτοποίηση 50 σκελετικών δειγμάτων ελληνοκυπρίων

Απουσία γενετικού υλικού και εκκρεμότητα έγκρισης κονδυλίου από το Υπουργικό

"Έφυγε" από τη ζωή ο Αστυνομικός Διευθυντής Αμμοχώστου Αντώνης Παπακωνσταντίνου

Έδωσε πολύχρονη μάχη με τον καρκίνο και πρωτοστάτησε στη μεταστέγαση της Υπηρεσίας
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ τα ξημερώματα στην Κρήτη

Το επίκεντρο του εντοπίστηκε σε θαλάσσια περιοχή 70 χιλιόμετρα δυτικά των Χανίων

Παραιτήθηκε ο Γενικός Γραμματέας του Ελληνικού Υπουργείου Παιδείας

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος αναλαμβάνει θέση σε άλλο Υπουργείο

Δολοφονία γυναίκας σε πάρκινγκ πολυκατοικίας στο κέντρο της Κηφισιάς

H 35χρονη βρέθηκε πυροβολημένη, μέσα στο αυτοκίνητό της
Διεθνή

Συμφωνία για το Brexit εντός των επόμενων δύο μηνών ζήτησε η Μέι από τους 27

Απέκλεισε το ενδεχόμενο για ένα δεύτερο δημοψήφισμα

Πανικός σε αεροσκάφος όταν 30 από τους επιβάτες αιμορραγούσαν από τη μύτη

Πραγματοποιούσε πτήση από το Μουμπάι στο Τζαϊπούρ

O Πούτιν δοκίμασε το νέο τυφέκιο ελεύθερων σκοπευτών Καλάσνικοφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Ρώσο Πρόεδρο σε ρόλο ελεύθερου σκοπευτή

tv news

Η Τατιάνα παραδέχεται στη Βέρα πως είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Τόνυ...

Ο Ορφέας γίνεται ο ήρωας της ημέρας... Το Τατουάζ:Πέμπτη Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Έχουν περάσει κάποια χρόνια και η Μαρίνα επιστρέφει στην Ελλάδα...

Δέχεται πρόταση γάμου από τον Κωστή...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Nέο επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/09/2018 - 14:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ