Ψυχαγωγία

Σάσα Σταμάτη: Η αποκάλυψη για την απιστία που βίωσε και το...κυνηγητό

Μια απίστευτη αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή και τα βιώματα της έκανε η Σάσα Σταμάτη, μέσα από την εκπομπή της "Oh la la" για πρώην σύντροφό της.

Η παρουσιάστρια, όπως ανέφερε κοίταξε το κινητό του και «ανακάλυψε» κάποια μηνύματα. Η ίδια δήλωσε συγκεκριμένα

«Εγώ ψάχνω τα κινητά.

Αυτός είχε δυο κινητά… και εγώ αρχίζω να διαβάζω κάποια μηνύματά του "Μωράκι μου σε περιμένω το βράδυ", αρχίζω να τρέμω, παθαίνω νευρικό κλονισμό που δε θέλω και πολύ, βγήκα έξω από το σπίτι κι εκείνος με κυνηγούσε με το σώβρακο… Delete, τον έκανα delete, δε θέλω ούτε να τον θυμάμαι…».

 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας VS Νάντια Μπουλέ:Η κόντρα που συνεχίζεται και η εχθρική σχέση

Μακριά και αγαπημένοι οι δυο παρουσιαστές συνεχίζουν την κόντρα τους
16/04/2018 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάσα Σταμάτη: "Με απέλυσαν στον αέρα της εκπομπής..." - Η πλάκα με το gay parade

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε μια ηχηρή λεπτομέρεια για τη συνεργασία με Λιάγκα-Σκορδά
21/04/2018 - 16:24

Σάσα Σταμάτη: Αποκάλυψε το περιστατικό βίας που έζησε από συνεργάτη της...

Ο καυγάς και το βήμα πίσω που έκανε η παρουσιάστρια
02/04/2018 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκρηξη σε όχημα 26χρονης, σήκωσε στο "πόδι" τα ξημερώματα την Λακατάμια

Ήταν σταθμευμένο στο χώρο στάθμευσης της οικίας της

Τραυματισμός 14χρονου μαθητή: Τελικά, του έβαλαν και τα δύο πόδια στον γύψο...

Έπεσε απο τον πρώτο όροφο σχολείου και νοσηλεύτηκε δύο φορές στο ΓΝ Λευκωσίας

"Ξάφρισαν" ολόκληρη γειτονιά στην κοινότητα Τάλας

Διαρρήκτες "χτύπησαν" σε τρείς διπλανές κατοικίες και απέσπασαν χρήματα και χρυσαφικά
Ελλάδα

Έσφαξε τη γυναίκα του μπροστά στα μάτια του παιδιού και του εγγονιού του

"Έλα να μαγειρέψεις τη μάνα σου τώρα" φέρεται να είπε στην κόρη του μετά το φόνο

Εκάλη: Με μια σφαίρα έβαλε τέλος στη ζωή του γνωστός επιχειρηματίας

Πριν πατήσει τη σκανδάλη ενημέρωσε συγγενείς και φίλους για την απόφασή του

Δύο Ελληνοκύπριοι πιάστηκαν στη "φάκα" της Ελληνικής Αστυνομίας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν ως μέλη παράνομου κυκλώματος διακίνησης λαθραίων τσιγάρων
Διεθνή

Αβάνα: "Έφυγε" απο τη ζωή η μία απο τις τραυματίες στη συντριβή του Boening

H πιο πολύνεκρη αεροπορική τραγωδία στη νήσο, τα τελευταία τριάντα χρόνια

Παράνομες οι νέες κυρώσεις των ΗΠΑ, είπε ο ΥΠΕΞ της Βενεζουέλας 

"Eίναι τρέλα, βάρβαρες και αντίκεινται απόλυτα στο διεθνές δίκαιο"

Στο νοσοκομείο, ο Παλαιστίνιος ηγέτης Μαχμούντ Αμπάς

Πάσχει απο πνευμονία αλλά η κατάσταση της υγείας του βελτιώνεται

tv news

Μια αναπάντεχη είδηση για ένα ποσό από επενδύσεις του Μηνά φέρνουν αναστάτωση...

Η Βούλα ήδη νιώθει πλούσια χωρίς να έχει πάρει κάτι ακόμη! Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα
Alpha TV Κύπρου

Ο Νικόλας συναντά την Τατιάνα κι αποφασίζει να της αποκαλύψει την αλήθεια...

Ποια η πραγματική του ταυτότητα; Tι παιχνίδι παίζει τελικά; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/05/2018 - 09:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ