Ψυχαγωγία

Σάσα Σταμάτη: Η αποκάλυψη για την απιστία που βίωσε και το...κυνηγητό

Μια απίστευτη αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή και τα βιώματα της έκανε η Σάσα Σταμάτη, μέσα από την εκπομπή της "Oh la la" για πρώην σύντροφό της.

Η παρουσιάστρια, όπως ανέφερε κοίταξε το κινητό του και «ανακάλυψε» κάποια μηνύματα. Η ίδια δήλωσε συγκεκριμένα

«Εγώ ψάχνω τα κινητά.

Αυτός είχε δυο κινητά… και εγώ αρχίζω να διαβάζω κάποια μηνύματά του "Μωράκι μου σε περιμένω το βράδυ", αρχίζω να τρέμω, παθαίνω νευρικό κλονισμό που δε θέλω και πολύ, βγήκα έξω από το σπίτι κι εκείνος με κυνηγούσε με το σώβρακο… Delete, τον έκανα delete, δε θέλω ούτε να τον θυμάμαι…».

 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας VS Νάντια Μπουλέ:Η κόντρα που συνεχίζεται και η εχθρική σχέση

Μακριά και αγαπημένοι οι δυο παρουσιαστές συνεχίζουν την κόντρα τους
16/04/2018 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάσα Σταμάτη: "Με απέλυσαν στον αέρα της εκπομπής..." - Η πλάκα με το gay parade

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε μια ηχηρή λεπτομέρεια για τη συνεργασία με Λιάγκα-Σκορδά
21/04/2018 - 16:24

Σάσα Σταμάτη: Αποκάλυψε το περιστατικό βίας που έζησε από συνεργάτη της...

Ο καυγάς και το βήμα πίσω που έκανε η παρουσιάστρια
02/04/2018 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιστολές σε γιατρούς για τις προϋποθέσεις ένταξης τους στο ΓεΣΥ (BINTEO)

Επιβεβαιώνεται το κοινό μυστικό, σχολιάζει ο Κωνσταντίνος Ιωάννου

Συνελήφθη 62χρονος που πυροβόλησε και θανάτωσε σκύλο

Τον "κάρφωσε" ο 36χρονος ιδιοκτήτης των σκύλων

Άνοιξαν οι κρουνοί του ουρανού στην πρωτεύουσα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Περιορισμένη ορατότητα στον αυτοκινητόδρομο που ανάγκασε οδηγούς να σταματήσουν
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

Αναγκαστική προσγείωση στο αεροσκάφος που μετέφερε τη Μελάνια Τραμπ (ΦΩΤΟ)

Η καμπίνα γέμισε καπνούς και υπήρχε έντονη μυρωδιά καμένου

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/10/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ