Ψυχαγωγία

Σε βαρύ πένθος η Εύη Βατίδου: Η μεγάλη απώλεια και το συγκινητικό μήνυμα

Σε βαρύ πένθος βρίσκεται από χθες τόσο η Εύη Βατίδου όσο και η οικογένειά της, καθώς έφυγε από τη ζωή η θεία της, η οποία ήταν αδερφή της μητέρας της.

Όπως δηλώνει η ίδια, οι δυο τους είχαν μία πολύ ιδιαίτερη και στενή σχέση, από όταν ήταν μικρή, ενώ όπως αποκάλυψε λίγες ώρες μετά τον θάνατό της, η γυναίκα αυτή ήταν και ο λόγος που η Ευη Βατίδου έγινε τελικά μοντέλο.

Το γνωστό μοντέλο, δημοσίευσε μια φωτογραφία πένθους στο Instagram, γράφοντας χαρακτηριστικά:

«Κάπως έτσι με πολλή θλίψη αποχαιρετώ δημοσίως μια γυναίκα που με αγάπησε πολύ τη θεια μου αδελφή της μητέρας μου. Ξαφνικά μας είπε Αντίο . Όταν ήμουν 7 χρονών τη βοηθούσα στο μαγαζί ρούχων που είχε στη Νέα Ιώνια.... Ήταν ο λόγος που έγινα μοντέλο. Σε ηλικία 13 χρονών έκανα την πρώτη πασαρέλα στο σπίτι της στο Διόνυσο -ναι διοργάνωνε και fashion show εκείνη την εποχή - επέμενε ότι έπρεπε να δειγματίσω ρούχα της και δήλωνε στα τότε πολύ γνωστά μοντέλα της εποχής ότι η ανιψιά της μια μέρα θα γίνει " Μiss Hellas" ! Κάπως έτσι μετά από κάποια χρόνια δικαιώθηκε! Το 1999 .! Μέχρι προχθές πριν πει αντίο για πάντα είπε σε όλους τους γιατρούς ότι είμαι ανιψιά της! Ένιωθε πολύ περήφανη για μένα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι ήταν από τους λίγους ανθρώπους που πραγματικά με αγαπούσαν. Κάλο ταξίδι....».

Επόμενο άρθρο

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το νέο look, οι αφέλειες και η φάρσα στους συνεργάτες της

"Τι ντύθηκες έξυπνη Μπεκατώρου; Πολύ δεύτερο, είσαι τρίτο πιστολάκι Αιγάλεω"
14/11/2017 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τριήμερο πένθος στην Πορτογαλία για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς

61 θύματα, εκ των οποίων τα περισσότερα κάηκαν ζωντανά στα αυτοκίνητά τους
19/06/2017 - 12:10

Με τιμές εν ενεργεία Πρωθυπουργού η κηδεία του Κωνσταντίνου Μητσοτάκη

Τετραήμερο πένθος για τον Πρώην Πρωθυπουργό, που έφυγε απο τη ζωή σε ηλικία 99 ετών
30/05/2017 - 08:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραυματίστηκαν αστυνομικοί από τον πετροπόλεμο στο ΓΣΠ

Τι λέει η Αστυνομία για τα όσα συνέβησαν μετά τον αγώνα Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ

Αύξηση των «ψηφοφόρων» κατά 11.688 στα κατεχόμενα

Σύμφωνα με την Ναρίν Φερντί Σεφίκ, «πρόεδρο της ανώτατης επιτροπής εκλογών»

Αφορολόγητο "θησαυρό" για το Τμήμα Τελωνείων έκρυβε υποστατικό

Κατάσχεση καπνού και επιδόθηκε πρόστιμο 1300 ευρώ σε 51χρονη
Ελλάδα

Αερογέφυρα σωτηρίας για μεταμόσχευση νεφρού από το Ηράκλειο στη Θεσσαλονίκη

Η επιχείρηση ξεκίνησε στις 08:00 ολοκληρώθηκε στις 09:28

Στους 19 οι νεκροί από την κακοκαιρία στην Ελλάδα

Εντοπίστηκε νεκρός ο ένας από τους έξι αγνοούμενους

Δύο συλλήψεις στη Θεσσαλονίκη για τα επεισόδια μετά τις εκδηλώσεις (ΦΩΤΟ)

'Ενας Έλληνας, 17 ετών και ένας επίσης 17χρονος, υπήκοος Αλβανίας
Διεθνή

Ο Ερντογάν απέρριψε τη συγγνώμη του ΝΑΤΟ

«Αυτό το θέμα δεν μπορεί να κλείσει με μια απλή συγγνώμη», είπε.

Τεχεράνη: Το βαλλιστικό πρόγραμμα του Ιράν δεν αφορά τη Γαλλία

"Στα θέματα της άμυνας και του βαλλιστικού προγράμματος, δεν ζητάμε την άδεια από κανέναν"

Στο Παρίσι με την οικογένεια του ο παραιτηθείς πρωθυπουργός του Λιβάνου

Έγινε δεκτός από τον Γάλλο Πρόεδρο στο Μέγαρο των Ηλυσίων

tv news

Νέο Πάμε Πακέτο:Δυο αδέρφια που απευθύνθηκαν σε διαφορετικό χρόνο στην εκπομπή.

Μια παράλληλη αναζήτηση,βαθειά συναισθήματα και μυστικά χρόνων σε αυτό το Πακέτο (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Χριστιάνα Αριστοτέλους,Κωνσταντίνος Χριστοφόρου,Χριστίνα Παυλίδου Αποκλειστικά!

Aυτό το Σαββατοκύριακο στις 16:00, στο Cup Of Joy με την Τζώρτζια Παναγή (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/11/2017 - 17:54ALPHA NEWS