Ψυχαγωγία

Στα μαχαίρια Αργυρός - Ιακωβίδης:Η μεγάλη κόντρα και το παρασκήνιο της διαμάχης

Ήταν δυο καλοί φίλοι και συγχρόνως δυο καλοί συνεργάτες.

Χρόνος... Αόριστος! 

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός και ο Πέτρος Ιακωβίδης φαίνεται να είναι στα μαχαίρια για... καλλιτεχνικούς λόγους.

Ήδη οι πρώτοι ψίθυροι είχαν ακουστεί μετά το τέλος της συνεργασίας τους πρόωρα το καλοκαίρι.

Στη μέση της κόντρας, ο επιχειρηματίας του μαγαζιού.

αργυρος

Η ρήξη ήρθε έπειτα από επιθυμία του Ιακωβίδη να μεγαλώσει ο χρόνος πάνω στη σκηνή που εμφανιζόταν.

Είχε ήδη προηγηθεί μια χρονιά συνεργασίας, με τον νεαρό τραγουδιστή να βρισκόταν στα ξεκινήματα και με μικρή δημοφιλία.

Το "χατήρι" σε τόσο μεγάλο βαθμό δεν του έγινε από την πλευρά του πρώτου ονόματος.  Το κλίμα έγινε πιο άσχημο όταν έπειτα από επιθυμία του επιχειρηματία ο Πέτρος Ιακωβίδης έδωσε τα... "Ξημερώματα" στον Κωνσταντίνο Αργυρό, για να έχει την μέγιστη επιτυχία από το πρώτο όνομα του κέντρου.

Έπειτα από αυτή την κίνηση και πάλι δεν του δόθηκε ο ανάλογος χρόνος που φανταζόταν μιας και από την πλευρά του Αργυρού μπορεί να έγινε δεύτερο όνομα από την μια χρονιά στην άλλη αλλά οι απαιτήσεις του, θεωρήθηκαν ακραίες. 

Η ρήξη δεν άργησε να έρθει,το τέλος της συνεργασίας ήταν πρόωρο με τον Πέτρο Ιακωβίδη μα αναχωρεί για Θεσσαλονίκη μεριά και χωρίς να ανταλλάζουν λέξη πια.

Πάντως, εμείς τους αγαπάμε και τους δυο γιατί νέοι και ταλαντούχοι. Και η αλήθεια πάντα βρίσκεται κάπου στη μέση...

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: "Είμαι 43 χρονών έγκυος...." - Το μυστικό και η μεγάλη αποκάλυψη

Όλα όσα αποκάλυψε και για ποιο λόγο το κράτησε μυστικό
02/12/2017 - 15:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: «Θέλω να δοκιμαστώ ως ηθοποιός»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για το απωθημένο του, την υποκριτική και την σκηνοθεσία..
19/10/2018 - 09:23

Κωνσταντίνος Αργυρός:"Δεν βγαίνω από το σπίτι για να κρύψω την προσωπική μου ζωή

Όσα είπε για την προσωπική του ζωή και την Ηλιανα Παπαγεωργιου..
30/09/2018 - 12:26

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Απάντησε για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Αργυρό!

Μίλησε πρώτη φορά για την προσωπική της ζωή και τη σχέση της με τον τραγουδιστή
27/09/2018 - 11:20

O Kωνστνατίνος Αργυρός... ημίγυμνος! (ΦΩΤΟ)

Aνεβάζει την θερμοκρασία του Instagram με ημίγυμνες φωτογραφίες τον τελευταίο καιρό
21/07/2018 - 19:15

Tα νυχτροπερπατήματα Αργυρού - Ιακωβίδη - Stan - Δάντη στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media και η παρέα καλλιτεχνών που διασκέδασε στη πρωτεύουσα
19/06/2018 - 10:01

Αργυρός: «Αν συνεργαζόμουν με τον Αντώνη Ρέμο σαφώς και θα ήμουν δεύτερο όνομα»

Όλα όσα ανέφερε για τη συνεργασία με Θεοδωρίδου, την προσωπική του ζωή και την Eurovision
01/05/2018 - 17:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανεμοστρόβιλος σάρωσε τα πάντα στην επαρχία Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιορισμένη ορατότητα στην πρωτεύουσα - Τι προειδοποιεί η Αστυνομία

Στους δρόμους οι κάτοικοι ορεινής Λεμεσού

Ζητούν άμεση στήριξη από το κράτος με κίνητρα και αναπτυξιακά έργα

Αρχίζει εκστρατεία ελέγχου οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Από τη Δευτέρα 22 Οκτωβρίου μέχρι την Κυριακή 28
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Ο Πούτιν πατάει γκάζι με την λιμουζίνα του με συνοδηγό τον Αλ - Σίσι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ρώσος Πρόεδρος κάθισε στο τιμόνι και έκανε βόλτα στην πίστα της F1, στο Σότσι

Αφγανιστάν: Εκρήξεις, επιθέσεις και δεκάδες νεκροί σε εκλογικά κέντρα

εκατό πολίτες τραυματίστηκαν κατά την διαδικασία της ψηφοφορίας στις βουλευτικές εκλογές

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/10/2018 - 16:50ΜΠΛΕ