Ψυχαγωγία

Στα μαχαίρια Αργυρός - Ιακωβίδης:Η μεγάλη κόντρα και το παρασκήνιο της διαμάχης

Ήταν δυο καλοί φίλοι και συγχρόνως δυο καλοί συνεργάτες.

Χρόνος... Αόριστος! 

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός και ο Πέτρος Ιακωβίδης φαίνεται να είναι στα μαχαίρια για... καλλιτεχνικούς λόγους.

Ήδη οι πρώτοι ψίθυροι είχαν ακουστεί μετά το τέλος της συνεργασίας τους πρόωρα το καλοκαίρι.

Στη μέση της κόντρας, ο επιχειρηματίας του μαγαζιού.

αργυρος

Η ρήξη ήρθε έπειτα από επιθυμία του Ιακωβίδη να μεγαλώσει ο χρόνος πάνω στη σκηνή που εμφανιζόταν.

Είχε ήδη προηγηθεί μια χρονιά συνεργασίας, με τον νεαρό τραγουδιστή να βρισκόταν στα ξεκινήματα και με μικρή δημοφιλία.

Το "χατήρι" σε τόσο μεγάλο βαθμό δεν του έγινε από την πλευρά του πρώτου ονόματος.  Το κλίμα έγινε πιο άσχημο όταν έπειτα από επιθυμία του επιχειρηματία ο Πέτρος Ιακωβίδης έδωσε τα... "Ξημερώματα" στον Κωνσταντίνο Αργυρό, για να έχει την μέγιστη επιτυχία από το πρώτο όνομα του κέντρου.

Έπειτα από αυτή την κίνηση και πάλι δεν του δόθηκε ο ανάλογος χρόνος που φανταζόταν μιας και από την πλευρά του Αργυρού μπορεί να έγινε δεύτερο όνομα από την μια χρονιά στην άλλη αλλά οι απαιτήσεις του, θεωρήθηκαν ακραίες. 

Η ρήξη δεν άργησε να έρθει,το τέλος της συνεργασίας ήταν πρόωρο με τον Πέτρο Ιακωβίδη μα αναχωρεί για Θεσσαλονίκη μεριά και χωρίς να ανταλλάζουν λέξη πια.

Πάντως, εμείς τους αγαπάμε και τους δυο γιατί νέοι και ταλαντούχοι. Και η αλήθεια πάντα βρίσκεται κάπου στη μέση...

Επόμενο άρθρο

Αθηναΐς Νέγκα: "Είμαι 43 χρονών έγκυος...." - Το μυστικό και η μεγάλη αποκάλυψη

Όλα όσα αποκάλυψε και για ποιο λόγο το κράτησε μυστικό
02/12/2017 - 15:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αργυρός:Η σχέση που δεν μπόρεσε να κρατήσει και η ταινία που θέλει να κάνει

"Δεν νιώθω φυσιολογικός άνθρωπος" - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε σε συνέντευξη του
13/02/2018 - 09:22

Η συνάντηση Αργυρού με Μίμη Πλέσσα και Γιώργο Κατσαρό που μας συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τους να παίζουν πιάνο και σαξόφωνο και να ενώνουν τις μελωδίες τους
07/12/2017 - 14:37

Κωνσταντίνος Αργυρός:Aνέβασε την πιο sexy photo ημίγυμνος στο κρεβάτι του(ΦΩΤΟ)

Δείτε την μαυρόασπρη φωτογραφία του που "έριξε" το Instagram
05/11/2017 - 17:58

Κωνσταντίνος Αργυρός: Δείτε τον κούκλο δίδυμο αδερφό του (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα "παιδιά του σωλήνα" μεγάλωσαν - Γνωρίστε τον Παύλο Αργυρό
19/09/2017 - 17:45

Κωνσταντίνος Κουφός: Η συνεργασία με τον Αργυρό και το ρεκόρ των 100εκ. views

Η "Πιο Ωραία Στην Ελλάδα" άνοιξε την πύλη των επόμενων επιτυχιών που σαρώνουν...
25/08/2017 - 22:01

Μάριος Πρίαμος: Γλέντησε ως τα "ξη-με-ρώματα" στον Κωνσταντίνο Αργυρό (ΦΩΤΟ)

Σε τρελά κέφια με χιλιάδες κόσμο, τα έδωσε όλα ως το πρωί
20/08/2017 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτατο Δικαστήριο: Μείωσε τις ποινές στους πέντε καταδικασθέντες του ΣΑΠΑ

Ανέτρεψε την πρωτόδικη απόφαση του Μόνιμου Κακουργιοδικείου που επέβαλε ποινές φυλάκισης

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 78χρονη Μάρθα Λοΐζου (ΦΩΤΟ)

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού, όπου υποβλήθηκε σε ιατρικές εξετάσεις
Ελλάδα

Γιούνκερ από την Αθήνα: Δεύτερη μου πατρίδα η Ελλάδα

Συνάντηση με τον Αλέξη Τσίπρα και άλλους πολιτικούς αξιωματούχους

Εγκάρδια και σε καλό κλίμα συνάντηση Ερντογάν - Βαρθολομαίου

Θέματα Πατριαρχείου και ομογένειας συζήτησαν ο Οικουμενικός Πατριάρχης ο Τούρκος Πρόεδρος

Απορρίφθηκε και το τρίτο αίτημα των Ελλήνων στρατιωτικών

Πάνω από 50 μέρες παραμένουν υπό κράτηση στις φυλακές της Ανδριανούπολης
Διεθνή

ΗΠΑ: Συνελήφθη μετά 40 χρόνια «ο δολοφόνος του Γκόλντεν Στέιτ»

Βίασε περίπου 50 γυναίκες και δολοφόνησε 12 ανθρώπους, ενώ διέπραξε 120 ληστείες

Στην Ιαπωνία υπάρχει η πόλη των γάτων

Γάτοι παντού παρέα με ψαράδες

Ιστορική συνάντηση Κιμ Γιονγκ Ουν και του Μουν Τζε-ιν

Σημαντικό βήμα για τη Βόρεια και Νότια Κορέα από το χωριό Πανμουντζόμ

tv news

Ο Τόνυ περνάει πάλι μια αυτοκαταστροφική φάση με τις ουσίες. Αυτή τη φορά...

Τα αποτελέσματα θα είναι δραματικά... Πέμπτη: Συγκλονιστικό Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

Ο Δαμιανός δέχεται ένα αποκαλυπτικό μήνυμα στο κινητό του για τις μετοχές...

Βάνα-Ζούβας-Σύλβια κάνουν πρόβες για ακόμη μια κλοπή.Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 26/04/2018 - 15:00ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ