Ψυχαγωγία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το νέο look, οι αφέλειες και η φάρσα στους συνεργάτες της

Μια μεγάλη έκπληξη επιφύλασσε για σήμερα στους τηλεθεατές η Σταματίνα Τσιμτσιλή. 

Η γνωστή παρουσιάστρια εμφανίστηκε στην εκπομπή ανανεωμένη σήμερα το πρωί, και καλημέρισε τους τηλεθεατές του "Happy Day" , με μια μεγάλη αλλαγή στα μαλλιά της.

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή αποφάσισε να "βάλει"αφέλειες ενώ δεν παρέλειψε μάλιστα να ρωτήσει τους συνεργάτες της αν της πάει η αλλαγή που έκανε στα μαλλιά της.

"Σας αρέσει το νέο μου μαλλί; Δεν μου έχετε πει κάτι. Ε; Καλό;Είπα να κάνω μία αλλαγή αλλά δεν την επικροτείτε"

Δείτε την ανανεωμένη εμφάνιση της Σταματίνας Τσιμτσιλή, αλλά και πως την σχολίασαν οι συνεργάτες της, στο βίντεο:

Ωστόσο, κορυφαία ήταν η αντίδραση του Δήμου Βερύκιου όταν την είδε με το νέο μαλλί, ο οποίος όταν η παρουσιάστρια τον ρώτησε πως της φαίνεται το νέο τη κούρεμα εκείνος της είπε χαρακτηριστικά:

"Ήρθαν οι απόκριες και δεν το ξέρω; Τι ντύθηκες έξυπνη Μπεκατώρου; Πολύ δεύτερο, είσαι τρίτο πιστολάκι Αιγάλεω".

Ωστόσο, λίγο αργότερα η όμορφη παρουσιάστρια δεν άντεξε και αποκάλυψε το μικρό της μυστικό, πως το νέο look δεν ήταν τίποτα άλλο παρά μια... περούκα!

Η Σταματίνα, έβγαλε τελικά τις ψεύτικες αφέλειες, αφού ζεστάθηκε πολύ όπως είπε, επίστρεφοντας στην παλιά καλή Σταματίνα που ξέρουμε, και που ομολογουμένως το μαλλί της χωρίς αφέλειες της πάει πολύ περισσότερο.  

Οι συνεργάτες της δεν έχασαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν κι εκείνοι τις ψευτικές αφέλειες έστω και για λίγο, σκορπώντας άφθονο γέλιο στους τηλεθεατές.

Δείτε την "αποκάλυψη" της Σταματίνας αλλά και τις μεταμορφώσεις των υπολοίπων, στο βίντεο που ακολουθει:

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

"Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια"
13/11/2017 - 17:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο Δικαστικό Μέγαρο Πάφου

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πάφου και πυροτεχνουργός
15/06/2018 - 13:57

H Σταματίνα Τσιμτσιλή στην πρώτη της έξοδο μετά τη γέννηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τις μπαλαρίνες κόρες της και τα συγκινητικά της λόγια
31/05/2018 - 10:05

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η φωτογραφία μετά τη γέννα που ήθελε να... κρύψει(ΦΩΤΟ)

Την έκανε ανήρτησε και μετά από λίγη ώρα την διέγραψε...
28/04/2018 - 12:57

Στέλιος Διονυσίου: Τα περιττά του κιλά, ο βελονισμός και οι εξαντλητικές δίαιτες

Δείτε πως σχολιάζει η Σταματίνα Τσιμτσιλή το βάρος του γνωστού τραγουδιστή
24/04/2018 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο Κύπριος μηχανόβιος που κέρδισε μια Harley στην Αυστρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Βαλάντης Παύλου μιλά στον Alpha για το μεγάλο του ταξίδι στην Ευρώπη

Άσος στο μανίκι για την αστυνομία η εφαρμογή της οδικής αστυνόμευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους πρώτους εννέα μήνες του 2018 εξετάστηκαν  261 υποθέσεις ναρκωτικών

Τέως κοινοτάρχης στη Λεμεσό τα πήρε όλα και έφυγε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παρέδωσε ποτέ το ταμείο στην νυν πρόεδρο του κοινοτικού συμβουλίου
Ελλάδα

Νεκρός βρέθηκε υπαξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας

Διερευνώνται τα αίτια θανάτου του ανακοινώνει το ΓΕΑ

ΠΓΔΜ: Η αναθεώρηση του Συντάγματος και τα επόμενα βήματα

Η κυβέρνηση του Ζόραν Ζάεφ θα προετοιμάσει τις επόμενες ημέρες τις τροπολογίες

Ορκίστηκε υπουργός Εξωτερικών ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Κοτζιάς: Eίμαι ευτυχής, έχουμε κανει ένα βήμα ελπίδας για τη Συμφωνία των Πρεσπών
Διεθνή

Ευρω-ιαπωνική αποστολή για την εξερεύνηση του Ερμή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εξερευνητικά σκάφη θα έχουν μπει σε τροχιά το Δεκέμβριο του 2025

Μέρκελ: Μη αποδεκτές οι εξηγήσεις του Ριάντ για τον θάνατο του Κασόγκι

Αμφιβολίες εξέφρασε και το Σοσιαλδημοκρατικό Κόμμα

Ένταση στις σχέσεις Ρωσίας και ΗΠΑ με φόντο τις αμερικανικές εκλογές

Οι ψηφοφόροι προσέρχονται στις κάλπες στις 6 Νοεμβρίου

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/10/2018 - 06:15DEAL