Ψυχαγωγία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το νέο look, οι αφέλειες και η φάρσα στους συνεργάτες της

Μια μεγάλη έκπληξη επιφύλασσε για σήμερα στους τηλεθεατές η Σταματίνα Τσιμτσιλή. 

Η γνωστή παρουσιάστρια εμφανίστηκε στην εκπομπή ανανεωμένη σήμερα το πρωί, και καλημέρισε τους τηλεθεατές του "Happy Day" , με μια μεγάλη αλλαγή στα μαλλιά της.

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή αποφάσισε να "βάλει"αφέλειες ενώ δεν παρέλειψε μάλιστα να ρωτήσει τους συνεργάτες της αν της πάει η αλλαγή που έκανε στα μαλλιά της.

"Σας αρέσει το νέο μου μαλλί; Δεν μου έχετε πει κάτι. Ε; Καλό;Είπα να κάνω μία αλλαγή αλλά δεν την επικροτείτε"

Δείτε την ανανεωμένη εμφάνιση της Σταματίνας Τσιμτσιλή, αλλά και πως την σχολίασαν οι συνεργάτες της, στο βίντεο:

Ωστόσο, κορυφαία ήταν η αντίδραση του Δήμου Βερύκιου όταν την είδε με το νέο μαλλί, ο οποίος όταν η παρουσιάστρια τον ρώτησε πως της φαίνεται το νέο τη κούρεμα εκείνος της είπε χαρακτηριστικά:

"Ήρθαν οι απόκριες και δεν το ξέρω; Τι ντύθηκες έξυπνη Μπεκατώρου; Πολύ δεύτερο, είσαι τρίτο πιστολάκι Αιγάλεω".

Ωστόσο, λίγο αργότερα η όμορφη παρουσιάστρια δεν άντεξε και αποκάλυψε το μικρό της μυστικό, πως το νέο look δεν ήταν τίποτα άλλο παρά μια... περούκα!

Η Σταματίνα, έβγαλε τελικά τις ψεύτικες αφέλειες, αφού ζεστάθηκε πολύ όπως είπε, επίστρεφοντας στην παλιά καλή Σταματίνα που ξέρουμε, και που ομολογουμένως το μαλλί της χωρίς αφέλειες της πάει πολύ περισσότερο.  

Οι συνεργάτες της δεν έχασαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν κι εκείνοι τις ψευτικές αφέλειες έστω και για λίγο, σκορπώντας άφθονο γέλιο στους τηλεθεατές.

Δείτε την "αποκάλυψη" της Σταματίνας αλλά και τις μεταμορφώσεις των υπολοίπων, στο βίντεο που ακολουθει:

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Ελευθερίου: Τα "όχι" που είπε και τι αποκάλυψε για την προσωπική της ζωή

"Είμαι ένα παιδί που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν είμαι για τα σαλόνια"
13/11/2017 - 17:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο Δικαστικό Μέγαρο Πάφου

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πάφου και πυροτεχνουργός
15/06/2018 - 13:57

H Σταματίνα Τσιμτσιλή στην πρώτη της έξοδο μετά τη γέννηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τις μπαλαρίνες κόρες της και τα συγκινητικά της λόγια
31/05/2018 - 10:05

Η ξεκαρδιστική φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου με την .... βαλίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Θύματα για ακόμα μία φορά οι ανυποψίαστοι πολίτες που... έπεσαν στα δίχτυα της!
30/05/2018 - 16:27

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η φωτογραφία μετά τη γέννα που ήθελε να... κρύψει(ΦΩΤΟ)

Την έκανε ανήρτησε και μετά από λίγη ώρα την διέγραψε...
28/04/2018 - 12:57

Στέλιος Διονυσίου: Τα περιττά του κιλά, ο βελονισμός και οι εξαντλητικές δίαιτες

Δείτε πως σχολιάζει η Σταματίνα Τσιμτσιλή το βάρος του γνωστού τραγουδιστή
24/04/2018 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί ο Βούλγαρος που επέφερε τον θάνατο της 5χρονης Μαρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Δικαστήριο επέβαλε ποινή φυλάκισης δυόμιση ετών

"Χρυσές" δουλειές κάνουν έμποροι ναρκωτικών μέσω instagram (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Alpha εντόπισε και ακολούθησε τον συγκεκριμένο λογαριασμό

Το μοιραίο σκάφος έφερε το ίδιο όνομα με την άτυχη Νίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

48 ώρες μετά την τραγωδία, δύτες ιδιωτικής εταιρείας το ανέσυραν από τον βυθό
Ελλάδα

Ελεύθεροι οι Τούρκοι που είχαν συλληφθεί στον Έβρο

Τι υποστήριξαν οι τέσσερις στην απολογία τους

Ληστής έσπειρε τον τρόμο σε Τράπεζα στο Περιστέρι

Με την απειλή όπλου απέσπασε χρήματα από τα ταμεία και έγινε καπνός

Στο ρωσικό Υπουργείο Εξωτερικών εκλήθει ο Έλληνας Πρέσβης

Συνεχίζεται η αντιπαράθεση Αθήνας-Μόσχας μετά την απέλαση Ρώσων διπλωματών
Διεθνή

Συναγερμός στη Γερμανία μετά από βίαιο επεισόδιο σε λεωφορείο

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, υπάρχουν τουλάχιστον 14 τραυματίες

Aφυπηρέτησε ο αρχαιότερος πιλότος μαχητικών στον κόσμο

Ο 66χρονος Αυστραλός που πέταξε σχεδόν με όλα τα πολεμικά αεροσκάφη

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 22:15ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ