Ψυχαγωγία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το φύλο του μωρού και τα.... γιατροσόφια!

Ο Πάνος Καλίδης ήταν σήμερα φιλοξενούμενος στην πρωινή εκπομπή του Alpha Ελλάδος "Happy Day".

Μεταξύ άλλων, ο γνωστός τραγουδιστής, που είναι ήδη πατέρας τριων παιδιών, - της 6χρονης Νίνα, της 5χρονης Δήμητρας και του 3,5 χρονών Αριστείδη - μίλησε για την οικογένεια και τα παιδιά του.

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή με αφορμή τη συζήτηση, τον ρώτησε αν ήθελε μετά από τα δύο κορίτσια να είναι το τρίτο τους παιδί αγόρι, και πάνω στη συζήτηση αυτή, η γνωστή παρουσιάστρια αποκάλυψε πως αν και δεν ξέρει ακόμα το φύλο του μωρού που περιμένει, αν εφάρμοζε όλα τα γιατροσόφια που της έχουν κατά καιρούς προτείνει, θα πρέπει να έχει σίγουρα αγόρι.

«Εμένα να δεις τι γιατροσόφια μου έχουν πει. Για το αγόρι… Από γιατροσόφια άλλο τίποτα. Αν εφάρμοζα όλα αυτά που μου είχαν πει, θα πρέπει να έχω σίγουρα αγόρι. Δεν ξέρω ακόμη τι έχω, αλλά σου λέω ότι υπάρχει πολύ γιατροσόφι στην αγορά».

Δείτε όσα ειπώθηκαν στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Η Αντζελίνα Τζολί αποκαλύπτει πότε ξεκίνησαν τα προβλήματα με τον Μπραντ Πιτ

H τελευταία ταινία που συνεργάστηκαν μαζί ήταν το τελευταίο της χαρτί για να τα βρουν
07/12/2017 - 11:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σίσσυ Χρηστίδου: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό της με τον Θοδωρή Μαραντίνη

Η on air αποκάλυψη για τον γάμο της που ξάφνιασε και η δύσκολη περίοδος...
17/12/2018 - 09:37

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Η πρώτη γέννηση παιδιού από μεταμοσχευμένη μήτρα από νεκρή δότρια

Όταν τελικά γεννήθηκε η μικρή της κόρη, ζύγιζε 2,550 κιλά και ήταν απόλυτα υγιής
05/12/2018 - 08:27

Ευριδίκη Βαλαβάνη-Κωνσταντίνος Βασάλος: Περιμένουν το πρώτο τους παιδί;

Η απάντηση της παρουσιάστριας και το "ξεκαθάρισμα"
15/11/2018 - 10:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μας δείχνει πρώτη φορά την φουσκωμένη κοιλίτσα της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δείχνει ότι ο γιος της...μεγαλώνει!
06/11/2018 - 11:07

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Αποκάλυψε τι έγινε λίγες ώρες μετά την απώλεια κύησης!

Η στάση της και η αναφορά της σε μια από τις πιο δύσκολες ημέρες της ζωής της
03/11/2018 - 15:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ολοκληρώθηκε η καταβολή συντάξεων και επιδομάτων Δεκεμβρίου

Αναλυτικά όλα τα επιδόματα που καταβλήθηκαν στους δικαιούχους από το Υπουργείο Εργασίας

Προβλήματα προκαλούν και πάλι οι έντονες βροχοπτώσεις

Πτώσεις δέντρων, διακοπές ρεύματος, ολισθηροί και επικίνδυνοι δρόμοι

Προβλήματα προκαλούν και πάλι οι έντονες βροχοπτώσεις

Πτώσεις δέντρων, διακοπές ρεύματος, ολισθηροί και επικίνδυνοι δρόμοι
Ελλάδα

Τσίπρας και Ζάεφ προτεινόμενοι για Νόμπελ Ειρήνης

Γκουτέρες: Η συμφωνία των Πρεσπών αποτελεί πρότυπο επίλυσης διεθνών διενέξεων

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"
Διεθνή

Έκλεψε εκατοντάδες λουκάνικα από Christmas Market της Γερμανίας

Διαπίστωσαν ότι εξαφανίστηκαν οκτώ μεγάλα κιβώτια με λουκάνικα

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός του Βελγίου

Τα "έσπασε" με τους κυβερνητικούς εταίρους και έμεινε μόνος

Ο Λευκός Οίκος αδειάζει τον Τσαβούσογλου για την έκδοση Γκιουλέν

“Ο Πρόεδρος Τραμπ δεν δεσμεύτηκε στον Ερντογάν”

tv news

Τόνυ και Τατιάνα στο νοσοκομείο... Η Τατιάνα προχωράει σε πρόωρο τοκετό...

Θα σωθεί το μωρό;; «Το Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης μαθαίνει από τη Σοφία ότι το παιδί που περιμένει είναι του Δημήτρη...

Θα αναλάβει η Κάτια την επιμέλεια των παιδιών; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/12/2018 - 10:15DEAL