Ψυχαγωγία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Το φύλο του μωρού και τα.... γιατροσόφια!

Ο Πάνος Καλίδης ήταν σήμερα φιλοξενούμενος στην πρωινή εκπομπή του Alpha Ελλάδος "Happy Day".

Μεταξύ άλλων, ο γνωστός τραγουδιστής, που είναι ήδη πατέρας τριων παιδιών, - της 6χρονης Νίνα, της 5χρονης Δήμητρας και του 3,5 χρονών Αριστείδη - μίλησε για την οικογένεια και τα παιδιά του.

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή με αφορμή τη συζήτηση, τον ρώτησε αν ήθελε μετά από τα δύο κορίτσια να είναι το τρίτο τους παιδί αγόρι, και πάνω στη συζήτηση αυτή, η γνωστή παρουσιάστρια αποκάλυψε πως αν και δεν ξέρει ακόμα το φύλο του μωρού που περιμένει, αν εφάρμοζε όλα τα γιατροσόφια που της έχουν κατά καιρούς προτείνει, θα πρέπει να έχει σίγουρα αγόρι.

«Εμένα να δεις τι γιατροσόφια μου έχουν πει. Για το αγόρι… Από γιατροσόφια άλλο τίποτα. Αν εφάρμοζα όλα αυτά που μου είχαν πει, θα πρέπει να έχω σίγουρα αγόρι. Δεν ξέρω ακόμη τι έχω, αλλά σου λέω ότι υπάρχει πολύ γιατροσόφι στην αγορά».

Δείτε όσα ειπώθηκαν στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Η Αντζελίνα Τζολί αποκαλύπτει πότε ξεκίνησαν τα προβλήματα με τον Μπραντ Πιτ

H τελευταία ταινία που συνεργάστηκαν μαζί ήταν το τελευταίο της χαρτί για να τα βρουν
07/12/2017 - 11:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Σταματίνα Τσιμτσιλή στην πρώτη της έξοδο μετά τη γέννηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τις μπαλαρίνες κόρες της και τα συγκινητικά της λόγια
31/05/2018 - 10:05

Αθηνά Οικονομάκου:Η γέννα, τα κιλά που πήρε και σε ποιον μοιάζει το μωρό(BINΤΕΟ)

Όλες οι αποκαλύψεις της ηθοποιού στην Ελένη Μενεγάκη
07/05/2018 - 17:02

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η φωτογραφία μετά τη γέννα που ήθελε να... κρύψει(ΦΩΤΟ)

Την έκανε ανήρτησε και μετά από λίγη ώρα την διέγραψε...
28/04/2018 - 12:57

Kate Hudson: Με μπικίνι στην παραλία λίγους μήνες πριν γίνει ξανά μανούλα

Μας δείχνει περήφανη την φουσκωμένη της κοιλίτσα
24/04/2018 - 12:45

Στέλιος Διονυσίου: Τα περιττά του κιλά, ο βελονισμός και οι εξαντλητικές δίαιτες

Δείτε πως σχολιάζει η Σταματίνα Τσιμτσιλή το βάρος του γνωστού τραγουδιστή
24/04/2018 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης EFSF

Θα επανέλθουν στο ζήτημα μετά την ολοκλήρωση των υπολοίπων θεμάτων της ημερήσιας διάταξης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School

Εθνικιστικό και ομοφοβικό παραλήρημα ιερέα στην Ρόδο (ΒΙΝΤΕΟ)

Χυδαία σχόλια μέσα από το ιερό της Εκκλησίας με τους πιστούς να παρακολουθούν
Διεθνή

Η Μελάνια Τράμπ επισκέφθηκε παιδιά μεταναστών που κρατούνται στο Τέξας

Οι πιέσεις της οποίας αποτέλεσαν καθοριστικό παράγοντα για την απόφαση του συζύγου της

Πυρκαγιά σε κατάστημα επίπλων στο Ανατολικό Λονδίνο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πάνω από 70 πυροσβέστες βρίσκονται στη σκηνή για την κατάσβεση της

Τσαβούσογλου: Το 2020 φτάνουν στην Τουρκία τα πρώτα δύο F35 (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Τούρκοι πιλότοι θα μεταβούν στις ΗΠΑ για εκπαίδευση

tv news

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Νικόλας και Χάρης ακολουθούν τα ίχνη του κυκλώματος της παιδικής πορνογραφίας...

Τα πράγματα δεν θα αργήσουν να ξεφύγουν από τον έλεγχο... Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/06/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ