Ψυχαγωγία

Στην κουζίνα με την Αριστοτέλους: Η εύκολη συνταγή για wrap κοτόπουλο(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πανεύκολη και γρήγορη συνταγή ετοίμασε η Χριστιάνα Αριστοτέλους γεμάτη... αγάπη στην κουζίνα της εκπομπής της.

Η ίδια έβαλα τα γάντια πήγε πίσω τον πάγκο και έφτιαξε wrap κοτόπουλο. Πάρτε μολύβι και χαρτί, γράψτε τα υλικά και δείτε το βίντεο της εκτέλεσης

ΥΛΙΚΑ

  • Μεξικάνικες πίτες
  • 1 κομμάτι κοτόπουλο
  • 1 καρότο
  • γιαούρτι στραγγιστό
  • παρμεζάνα
  • καλαμπόκι
  • μαρούλι
  • πάπρικα
Επόμενο άρθρο

Η ηχηρή απάντηση της Αριστοτέλους στον Tus:"Δεν τον παρακαλέσαμε ποτέ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και ο Χάρης Παπαθεοχάρους μετά την επίθεση του τραγουδιστή
26/05/2018 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Νιώθω εξοργισμένη με αυτή την απόφαση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξέσπασμα της Αριστοτέλους για την "ποινή-βελούδο" σε παιδεραστή
12/12/2018 - 15:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να απελευθερώνει... ποντίκι! (ΦΩΤΟ)

Ο "Ρατατούι" της αυλής της και η βοήθεια που του έδωσε η παρουσιάστρια με τις πιζάμες
11/12/2018 - 14:23

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν χάθηκε το χαλούμι στο Ηνωμένο Βασίλειο, δηλώνει ο Λακκοτρύπης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην αντίπερα όχθη τα πολιτικά κόμματα εμμένουν στις πολιτικές ευθύνες

Τζιωνής: Μου έλεγαν υπέγραψε και υπέγραφα, κατόπιν πίεσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκυτάλη στην δίκη εντός δίκης του διπλού φονικού πήρε σήμερα, ο βασικός πρωταγωνιστής

Στο μικροσκόπιο οι τιμές φρούτων και λαχανικών ενόψει Χριστουγέννων (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις χονδρικές αγορές βγήκαν λειτουργοί της επιτροπής προστασίας ανταγωνισμού
Ελλάδα

Ένοχος ο Ιωάννης Σμπώκος για την υπόθεση TorM1

Κατηγορείται για δωροδοκία και νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...
Διεθνή

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής κατά της Μέι (LIVE)

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ανακοίνωσε πως δεν θα είναι υποψήφια στις επόμενες εκλογές

Μέι: "Δεν θα είμαι υποψήφια στις επόμενες εκλογές" (LIVE)

Ώρα μηδέν για την κρίσιμη ψηφοφορία επί της πρότασης μομφής εναντίον της

Στον Ουκρανό σκηνοθέτη Όλεγκ Σέντσοφ το βραβείο Ζαχάρωφ 2018

Ο σκηνοθέτης τιμήθηκε από το ΕΚ για το θάρρος και τη μάχη που δίνει για τη δημοκρατία

tv news

Οι αποκαλύψεις που κάνει η Μάρθα, κλονίζουν την εμπιστοσύνη της Μαρίνας...

Η Φένια δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ