Ψυχαγωγία

Στην Μύκονο για διακοπές η Αθηνα Οικονομάκου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου καταφέρνει κάθε φορά να μας εντυπωσιάζει με τις φωτογραφίες που ανεβάζει στον προσωπικό της λογαριασμό στα social media. Τα ταξίδια της αποτελούν θέμα συζήτησης καθώς τα πλάνα που μεταφέρει, κλέβουν την παράσταση.

Αυτή την φορά, η όμορφη ηθοποιός, που πριν από μερικούς μήνες έγινε μανούλα, μας μετέφερε στο νησί των Ανέμων. Όπως είναι γνωστό ο σύζυγος της, δραστηριοποιείται επαγγελματικά στη Μύκονο, έτσι, όπως κάθε χρόνο τέτοια εποχή έτσι και φέτος, η ίδια έχει ξεκινήσει τις διακοπές της εκεί, μόνο που φέτος έχει μαζί της και τον όμορφο γιο της.

Δείτε τις φωτογραφίες και το βίντεο που έχει ποστάρει η ηθοποιός στο Instagram:

Επόμενο άρθρο

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας; (ΒΙΝΤΕΟ)

Φήμες θέλουν τον γνωστό τραγουδιστή σε νέο ειδύλλιο με καυτό μοντέλο
16/05/2018 - 10:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει το νέο της.. χόμπι! (ΦΩΤΟ)

Η νέα "εμμονή" και οι φωτογραφίες από την πρώτη της προπόνηση...
29/11/2018 - 09:21

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την «λαμπερή» ζωή της

Η πιο συγκινητική εικόνα της ζωής της, η ψυχανάλυση και η κατάθλιψη...
20/11/2018 - 09:43

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Αθηνά Οικονομάκου: Μιλά για την καθημερινότητα της ως μανούλα!

Η μητρότητα, το πιεστικό πρόγραμμα και τα κιλά της εγκυμοσύνης..
17/11/2018 - 13:57

Αθηνά Οικονομάκου: Η αλλαγή στη συμπεριφορά του συζύγου της που δεν περίμενε!

Αποκαλύπτει σε ποιον μοιάζει ο γιος της και πότε θα γίνει βάφτιση του...
16/11/2018 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξανά στους δρόμους η Αστυνομία με νέα εκστρατεία ελέγχου

Επιχειρεί την πάταξη του φαινομένου της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλης

Πάφος: Χειροπέδες σε πρώην υπάλληλο για υπόθεση κλοπής από εστιατόριο

Ο ιδιοκτήτης κατήγγειλε πως κλάπηκε χρηματικό ποσό και μια φωτογραφική μηχανή

Πισσούρι: 58χρονος κατανάλωσε αλκοόλ και έπιασε το τιμόνι

Στον οδηγό διενεργήθηκε έλεγχος αλκοτέστ με αρχική ένδειξη 102μg αντί 22
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα