Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Είναι από τα ωραιότερα... τηλεοπτικά ζευγάρια στην ελλαδική και κυπριακή τηλεόραση. Ο λόγος για τον Στέφανο Μιχαήλ και την Δανάη Παππά, οι οποίοι αν και όπως ισχυρίζονται δεν είναι σε σχέση έχουν τρομερή χημεία και είναι από τα αγαπημένα ζευγάρια του κοινού.

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου μέσα από την εκπομπή "Ελένη", μίλησε για τα ευτράπελα που συμβαίνουν στα παρασκήνια των γυρισμάτων και ειδικά στις ερωτικές σκηνές. Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

«Η Δανάη Παππά μου είπε πως σε μία ερωτική σκηνή με τον συμπρωταγωνιστή της (Στέφανος Μιχαήλ), μπλέχτηκε το χέρι με το σουτιέν και υπήρχε ένα γυάλινο τραπεζάκι και πήγε να πέσει πάνω στο τραπεζάκι…Συμβαίνουν πολλά ευτράπελα την ώρα του γυρίσματος!»

Δείτε το σχετικό βίντεο 

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Η αναφορά στον Βλάχο που την έφερε σε αμηχανία(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη την έφερε στη δύσκολη θέση όταν αναφέρθηκε στην "επανασύνδεση" τους...
12/10/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H αποκάλυψη για τη σχέση του Στέφανου Μιχαήλ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ηχητικό απόσπασμα και τον σχολιασμό στον αέρα της εκπομπής
08/11/2018 - 17:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Με κλιμάκωση απεργιακών μέτρων προειδοποιούν οι οδηγοί λεωφορείων

Οι εργαζόμενοι της εταιρείας ΟΣΥΠΑ ετοιμάζονται να μεταβούν αύριο έξω από το Προεδρικό

Τους ανέκοψαν για έλεγχο και βρήκαν στην κατοχή τους... διαρρηκτικά εργαλεία

Μέλη της Αστυνομίας στην Πάφο, προχώρησαν στη σύλληψη δυο προσώπων ηλικίας 20 ετών

Κίτρινος συναγερμός από Μετεωρολογική Υπηρεσία για βροχές και καταιγίδες

Βροχές, χαλάζι και πτώση της θερμοκρασίας τα επόμενα 24ωρα
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τραμπ: Την έγκριση 750 δις για στρατιωτικές δαπάνες θα ζητήσει από το Κογκρέσο

Έρχεται αντιμέτωπος με το υψηλότερο δημόσιο έλλειμμα της τελευταίας εξαετίας

Διάγγελμα Μακρόν στον απόηχο της διαδήλωσης των "κίτρινων γιλέκων"

Αναμένεται να ανακοινώσει συγκεκριμένα και άμεσα μέτρα για την αντιμετώπιση της κρίσης

Οι τελευταίες λέξεις του Σαουδάραβα δημοσιογράφου Τζαμάλ Κασόγκι

Η ηχητική καταγραφή του φόνου και η μάταιη προσπάθεια να αντισταθεί στους εκτελεστές του

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα