Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Είναι από τα ωραιότερα... τηλεοπτικά ζευγάρια στην ελλαδική και κυπριακή τηλεόραση. Ο λόγος για τον Στέφανο Μιχαήλ και την Δανάη Παππά, οι οποίοι αν και όπως ισχυρίζονται δεν είναι σε σχέση έχουν τρομερή χημεία και είναι από τα αγαπημένα ζευγάρια του κοινού.

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου μέσα από την εκπομπή "Ελένη", μίλησε για τα ευτράπελα που συμβαίνουν στα παρασκήνια των γυρισμάτων και ειδικά στις ερωτικές σκηνές. Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

«Η Δανάη Παππά μου είπε πως σε μία ερωτική σκηνή με τον συμπρωταγωνιστή της (Στέφανος Μιχαήλ), μπλέχτηκε το χέρι με το σουτιέν και υπήρχε ένα γυάλινο τραπεζάκι και πήγε να πέσει πάνω στο τραπεζάκι…Συμβαίνουν πολλά ευτράπελα την ώρα του γυρίσματος!»

Δείτε το σχετικό βίντεο 

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Η αναφορά στον Βλάχο που την έφερε σε αμηχανία(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη την έφερε στη δύσκολη θέση όταν αναφέρθηκε στην "επανασύνδεση" τους...
12/10/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Η δήλωση για τη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ερωτικές σκηνές στο «Τατουάζ» και η δυσκολία που αντιμετωπίζει…
17/10/2018 - 13:36

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Μίλησε πρώτη φορά για τον χωρισμό της με τον Πάνο Βλάχο

Όσα είπε για τη δυνατή σχέση που τους ενώνει και τα δημοσιεύματα που την ενόχλησαν..
19/09/2018 - 08:49

Δανάη Παππά: Η γλυκιά πρωταγωνίστρια του "Τατουάζ" με ...σέξυ μπικίνι(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνισή της στην παραλία που "κόλασε" τους followers της
19/08/2018 - 11:40

Φουρέιρα για Βλάχο: «Τι μου τον φέρατε αυτόν εδώ; Εγώ γιατί είμαι εδώ με αυτόν;»

Η επική συνάντηση και η απίστευτη απάντηση τους για τη φημολογούμενη κόντρα τους
05/07/2018 - 11:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα μπουντρούμια του Αττίλα ιερέας και άλλοι τρείς Ελληνοκύπριοι

Συνελήφθησαν σε κατεχόμενο χωριό με την κατηγορία της "κλοπής αρχαίου αντικειμένου"

Mήπως είδατε την 15χρονη Μαρία Μιχαέλλα Κυπριανού; (ΦΩΤΟ)

Καταγγέλθηκε στην Αστυνομία ως ελλείπον πρόσωπο από την οικία της στη Λευκωσία

Υπέκυψε στα τραύματά ο 86χρονος που παρασύρθηκε από όχημα στη Λεμεσό

Στο τροχαίο που σημειώθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου έχασε τη ζωή της και η σύζυγός του
Ελλάδα

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Προγραμματισμένη η συνάντηση του Έλληνα πρέσβη-Τσαβούσογλου στην Άγκυρα

"Η απόφαση για επέκταση της αιγιαλίτιδας ζώνης εναπόκειται αποκλειστικά στην Ελλάδα"

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση
Διεθνή

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για τον εντοπισμό της σορού του Κασόγκι σε πηγάδι

Ραγδαίες είναι οι εξελίξεις στην υπόθεση του Σαουδάραβα δημοσιογράφου

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ