Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η Αρτεμίου:Η αποκάλυψη για την φίλη της που κατέληξε στην πορνεία!

Η Χριστιάνα Αρτεμίου, μίλησε στο περιοδικό “TV Μανία” για την τηλεοπτική σειρά "Κάρμα" αλλά και για τα προσωπικά της βιώματα που ξεπερνούσαν τα όρια της "κανονικόητας" . Η ίδια δήλωσε αποκαλύπτοντας μια ιστορια από το παρελθόν.

“Είμαι παιδί που έχω μεγαλώσει σε προσφυγικό συνοικισμό. Τη δεκαετία του ’80 στους συνοικισμούς, καμιά φορά ήταν λίγο πιο άγρια τα πράγματα. Υπήρχαν πολλές οικογένειες που κουβαλούσαν μεγάλα προβλήματα. Άρα σαν παιδί είδαν πολλά τα μάτια μου […] Τα περισσότερα ήταν από τον περίγυρό μου, τους γείτονές μου. Υπήρχαν οικογένειες με πάρα πολλή βία, όπου ο άντρας χτυπούσε τη γυναίκα. Υπήρχαν περιπτώσεις όπου οικογένειες έβγαλαν τα παιδιά τους από το σχολείο αλλά και περιπτώσεις όπου οικογένειες εξωθούσαν την ανήλικη κόρη τους στην πορνεία.

Αυτά τα πράγματα σαν παιδί των 15 που ήμουν τα βίωνα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω το γιατί […] Τότε δεν μπορούσα να καταλάβω τους λόγους που η φίλη μου δεν μπορούσε να έρθει έξω στα χωράφια να παίξουμε, γιατί έπρεπε να πάει σε μια “δουλειά” που την έστελνε η μάνα της…”
 

Επόμενο άρθρο

Και όμως η Xριστιάνα Αριστοτέλους αποκάλυψε το... λίπος της!(ΒΙΝΤΕΟ)

'Αφησε άφωνο τον σεφ της με το υψηλό ποσοστό μέτρησης
08/11/2018 - 11:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αρτεμίου: Όσα δήλωσε για τη νέα κοινωνική σειρά «Κάρμα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συμμετοχή της μητέρας της στη σειρά και τα κακεντρεχή σχόλια που ειπώθηκαν…
26/10/2018 - 17:50

ΚΑΡΜΑ! Η νέα σειρά της Χριστιάνας Αρτεμίου έρχεται στον ALPHA Κύπρου

Όλες οι λεπτομέρειες της σειράς και η υπόθεση...
21/05/2018 - 16:50

Χριστιάνα Αρτεμίου: "Θέλω να γίνω μάνα, τα χρόνια περνούν"

Όλα όσα ανέφερε η γνωστή ηθοποιός στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για το θέμα της μητρότητας
15/03/2018 - 17:49

Η Χριστιάνα Αρτεμίου τρολάρει την εκπομπή της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κριτική στην θεματολογία των ψυχαγωγικών εκπομπών για την γνωστή ηθοποιό
23/12/2017 - 11:19

Χριστιάνα Αρτεμίου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση στην αρχή της καριέρας μου

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της γνωστής ηθοποιού και πως χειρίστηκε τη δύσκολη αυτή στιγμή
19/12/2017 - 16:45

Χριστιάνα Αρτεμίου:Η σχέση της με τον Λώρη Λοϊζίδη και η νέα σειρά που ετοιμάζει

Δείτε την να μιμείται την Τζιώρτζια Παναγή και την Αιμιλία Κενεβέζου
27/11/2017 - 17:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έχετε δει τον 25χρονο που καταζητείται; (ΦΩΤΟ)

Βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του Tornike Kurtanidze

Στο "περίμενε" 200 ηλεκτρολόγοι προς εξασφάλιση επαγγελματικής άδειας εργασίας

Στην ανεργία λόγω πολύχρονης καθυστέρησης για τη διεξαγωγή των απαραίτητων εξετάσεων

Αρχές Ιανουαρίου στο Υπουργικό Συμβούλιο η Εθνική Στρατηγική Ανάπτυξης Τροόδους

Στη θέση του Επιτρόπου Ανάπτυξης Ορεινών Κοινοτήτων ο Γιαννάκης Παπαδόυρης
Ελλάδα

Ενεπλάκη σε τροχαίο ο ηγούμενος Εφραίμ της Μονής Βατοπαιδίου

To ατύχημα σημειώθηκε στο τελευταίο τούνελ της Εγνατίας Οδού πριν την πόλη των Γρεβενών

Δημοσιογράφος τρολάρει την Ελλάδα μπροστά στον Τσίπρα και αυτός...γελά(ΒΙΝΤΕΟ)

Το twitter δεν άργησε να αντιδράσει στην προκλητική στάση του Πρωθυπουργού

Στους ρυθμούς του Εγκέλαδου εξακολουθεί να "χορεύει" το Ιόνιο

Νέα σεισμική δόνηση με επίκεντρο 49 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Ζακύνθου
Διεθνή

Σε συναγερμό η Γουατεμάλα για το ηφαίστειο "Fuego" (ΦΩΤΟ)

Μπήκε ξανά σε φάση έκρηξης δηλώνει η Πολιτική Προστασία

Από θαύμα γλύτωσε 17χρονη οδηγός της "Formula 3" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το όχημα της εκτινάχθηκε στον αέρα και συγκρούστηκε με 280 χιλιόμετρα

Ιράκ: 5 νεκροί και 16 τραυματίες από βομβιστική επίθεση στο Τικρίτ

Αυτοκίνητο παγιδευμένο με εκρηκτικές ύλες εξερράγη

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η απόρριψη του Μιχάλη βουλιάζει τη Μαρίνα στην απελπισία..

Χωρίς όμως να την απομακρύνει από τον στόχο της... Δευτέρα Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Τατιάνα και Τόνυ θα έρθουν αντιμέτωποι με έναν αναπάντεχο κίνδυνο..

Ο Στέφανος βλέπει την Όλγα να εθίζεται στα ναρκωτικά.. Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 19/11/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ