Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η Κάτια Δανδουλάκη αποκαλύπτοντας τα προβλήματα υγείας της

Η Κάτια Δανδουλάκη εξομολογήθηκε τα σοβαρά προβλήματα υγείας που την ταλαιπωρούν, θέλοντας να περάσει το μήνυμα πως όσο πιο νωρίς αντιδράσει κανείς στα συμπτώματα μιας ασθένειας, τόσο πιο εύκολα μπορεί πιο μετά να την αντιμετωπίσει αλλά και να την καταπολεμήσει.

Όπως εξομολογήθηκε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» η γνωστή ηθοποιός, πέρασε πολύ δύσκολα τον τελευταίο καιρό, καθώς αντιμετώπισε πολλά προβλήματα και μάλιστα ταυτόχρονα. Πρόσφατα δήλωσε επίσης: "Πήγα σε ψυχίατρο,είχα ανάγκη από χάπια για να έρθω στα ίσια μου".

«Έπαθα κατάθλιψη, κολπική μαρμαρυγή, πνευμονία, έχω και υπέρταση. Οτιδήποτε αισθανθώ που δεν πάει καλά αυτόματα απευθύνομαι σε γιατρό ή νοσοκομείο, έτσι έχω προλάβει μέχρι στιγμής πολλά που θα μπορούσαν να εξελιχθούν σοβαρά και είμαι μια χαρά».

Επόμενο άρθρο

Κινηματογράφος, μουσική και πάρτυ στην Λεμεσό... πάνε μαζί

Το pre-party του Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους είναι το πιο πρωτότυπο event για φέτος
13/10/2017 - 11:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούκας Γιώρκας: "Περπατούσα μεθυσμένος, είχα κρίσεις πανικού, πήρα χάπια"

Η συγκλονιστική εξομολόγηση, για την καταστροφή που έφερε η δημοσιότητα στη ζωή του
11/06/2018 - 15:53

Μαρία Κορινθίου: Φοβάμαι το δεύτερο παιδί εξαιτίας επιλόχειας κατάθλιψης(BINTEO)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
04/06/2018 - 17:25

Ερευνητές συνδέουν την ακμή...με ψυχικές νόσους

Τι σχέση έχει η ακμή με την κατάθλιψη;
07/02/2018 - 11:59

Η χριστουγεννιάτικη κατάθλιψη και που οφείλεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λένε ψυχολόγοι και κόσμος στην κάμερα του Alpha
24/12/2017 - 21:04

Κατάθλιψη των Χριστουγέννων: Πως θα την αντιμετωπίσετε!

Γιατί νιώθουμε θλίψη την πιο γλυκιά γιορτή του χρόνου;
12/12/2017 - 10:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό χάος στους δρόμους της Λεμεσού για ένα ... πρόβατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολλοί ήταν αυτοί που προσπάθησαν να το ακινητοποιήσουν.. όμως μάταια

"Πολιορκία" γραφείων J&P στο Ριάντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτύρονται οι εργαζόμενοι για μη καταβολή των δεδουλευμένων

Peace Players: Μηνύματα ειρηνικής συμβίωσης από νέους (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνύπαρξη Ελληνοκυπρίων, Τουρκοκυπρίων και όχι μόνο μέσω μπάσκετ
Ελλάδα

Άσπρος καπνός για την Ελλάδα σύμφωνα με αξιωματούχους του Eurogroup

Καταρχάς συμφωνία για το ύψος της τελικής δόσης των δανείων

Eurogroup: Η συζήτηση για την Ελλάδα "κόλλησε" στον χρόνο επιμήκυνσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μετέφερε στον Alpha ο απεσταλμένος Ηλίας Σιακαντάρης

Συναντήσεις Τσίπρα με Τερέζα Μέι και Τζέρεμι Κόρμπιν στο Λονδίνο

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός θα απευθύνει ομιλία στο London Business School
Διεθνή

Ισπανία: Κραυγή οργής στην Παμπλόνα για αποφυλάκιση βιαστών

Ελεύθεροι με εγγύηση ύψους 6.000 ευρώ οι πέντε της "Αγέλης των Λύκων"

Ντόναλντ Τραμπ: Η Βόρεια Κορέα προχωρά την αποπυρηνικοποίηση

Ήδη ανατινάζουν μία από τις μεγαλύτερες εγκαταστάσεις δοκιμών δήλωσε ο Αμερικανός Πρόεδρος

ΗΠΑ: Καταψηφίστηκε το νομοσχέδιο για το μεταναστευτικό

Τέθηκε ενώπιον της Βουλής και απορρίφθηκε με 231 ψήφους

tv news

H πιο σέξι περιγραφή αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, παίζει την Παρασκευή στον Alpha!

Μια... μουντιαλική εκπομπή με καλεσμένο τον Ανδρεά Γιόρτσιο! «Λούης Night Show » (BINTEO)
Alpha TV Κύπρου

Πώς θα αντιδράσει η Ισμήνη στην επανασύνδεση της Ρενάτας και του Αχιλλέα;

Ο Γιαν και επίσημα πρόεδρος της Nermax... Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο Έλα στη Θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ