Ψυχαγωγία

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Δύο χρόνια μετά το μοιραίο τροχαίο που στοίχισε τη ζωή στον Παντελή Παντελίδη και η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει να δίνει τον δικό της αγώνα.

Σήμερα, η 31χρονη συνοδηγός του γνωστού τραγουδιστή, έκανε ένα ακόμη χειρουργείο στο χέρι και όπως αποκάλυψε η ίδια μετά το τέλος της επέμβασης, πονάει φριχτά.

Η Μίνα Αρναούτη δημοσίευσε στο Facebook ένα τρυφερό στιγμιότυπο, στο οποίο η μητέρα της, της κρατάει το χέρι και έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μανούλα μόνο εσύ. Είχα πολύ αγωνία και φόβο για την δυσκολία που είχε αυτό το χειρουργείο! Ο γιατρός στη μικροχειρουργική εδώ στο ΚΑΤ (Σαράντης Σπυρίδωνος) έκανε το ακατόρθωτο και μου έδωσε ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ! Τώρα είναι όλα πια κυριολεκτικά στο χέρι μου ! Μπορεί να πονάω φρικτά, αλλά είμαι πραγματικά ευτυχισμένη!!!».

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε ο γνωστός δημοσιογράφος και τα σχόλια της Μίνας Αρναούτη για την επίθεση
25/03/2018 - 12:22

Μίνα Αρναούτη: Η φωτογραφία με τον Παντελή Παντελίδη και η αντίδρασή της

Δύο χρόνια μετά μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία και δέχεται μηνύματα για το μοιραίο τροχαίο
24/03/2018 - 09:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κων/πολη: Ο Alpha συνάντησε Έλληνες που ζουν στην "Πόλη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό συνεργείο κατέγραψε εικόνες συγκίνησης στον Πατριαρχικό Ναό Αγίου Γεωργίου

Λεμεσός: Υπό μερικό έλεγχο τέθηκε η πυρκαγιά στη Μονή

Στη μάχη με τις φλόγες ρίχθηκαν επίγεια και εναέρια μέσα

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις

Οι βαθμολογίες των υποψηφίων έχουν αναρτηθεί στη σελίδα του Υπουργείου Παιδείας
Ελλάδα

Επεισόδια και χημικά έξω από τα γραφεία των ΑΝΕΛ στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια πορείας διαμαρτυρίας πολιτών για τη συμφωνία των Πρεσπών

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του
Διεθνή

Τουρκικές εκλογές: Νίκη Ερντογάν-ΑΚΡ ενώ φωνάζει η αντιπολίτευση

Η δραματική εκλογή από το πρώτο γύρο, οι αλλαγές στη βουλή και το "Μην αφήσετε τις κάλπες"

Ισχυρότερη, πλουσιότερη και δικαιότερη Τουρκία υπόσχεται ο Ερντογάν

"Δώσαμε μαθήματα δημοκρατίας σε όλο τον κόσμο"

Κων/πολη: Η παρουσία του Alpha προκάλεσε "θερμό" επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο υποστηρικτές του Ταγίπ Ερντογάν παραλίγο να "πιαστούν" στα χέρια

tv news

Η Μαρίνα μαγειρεύει συνεχώς ό,τι ζητήσει η έγκυος πια φίλη της, η Σάντρα...

Ο Ηλίας αρχίζει να ζηλεύει και να αρχίζει τη "μουρμούρα"… Δευτέρα: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα περνάει ένα μεγάλο σοκ από τις διευκρινήσεις του Σέκερη για τον Τόνυ..

Την διακίνηση όπλων από τη ναυτιλιακή εταιρία Νίβεν.. Δευτέρα: Nέο Επεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/06/2018 - 06:30ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ