Ψυχαγωγία

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Δύο χρόνια μετά το μοιραίο τροχαίο που στοίχισε τη ζωή στον Παντελή Παντελίδη και η Μίνα Αρναούτη συνεχίζει να δίνει τον δικό της αγώνα.

Σήμερα, η 31χρονη συνοδηγός του γνωστού τραγουδιστή, έκανε ένα ακόμη χειρουργείο στο χέρι και όπως αποκάλυψε η ίδια μετά το τέλος της επέμβασης, πονάει φριχτά.

Η Μίνα Αρναούτη δημοσίευσε στο Facebook ένα τρυφερό στιγμιότυπο, στο οποίο η μητέρα της, της κρατάει το χέρι και έγραψε χαρακτηριστικά:

«Μανούλα μόνο εσύ. Είχα πολύ αγωνία και φόβο για την δυσκολία που είχε αυτό το χειρουργείο! Ο γιατρός στη μικροχειρουργική εδώ στο ΚΑΤ (Σαράντης Σπυρίδωνος) έκανε το ακατόρθωτο και μου έδωσε ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ! Τώρα είναι όλα πια κυριολεκτικά στο χέρι μου ! Μπορεί να πονάω φρικτά, αλλά είμαι πραγματικά ευτυχισμένη!!!».

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης ανεπιτυχώς έψαχνε την παγίδα της Χριστιάνας - Δείτε το αστείο βιντεάκι
21/02/2018 - 15:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέο ξέσπασμα από την Μίνα Αρναούτη - Η απάντηση σε όσους την αμφισβητούν! (ΦΩΤΟ)

"Ακούω ότι υπάρχουν διάφορα σχόλια ότι με χρίσανε δημοσιογράφο…"
17/07/2018 - 11:16

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Η οικογένεια του τραγουδιστή κινήθηκε νομικά για την τηλεοπτική παρουσία της δημοσιογράφου
17/06/2018 - 11:40

Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Το άγχος, η παρουσία της και όλα όσα ανέφερε στην έναρξη της εκπομπής "Αποκαλύψεις"
09/06/2018 - 14:02

Η Μίνα Αρναούτη σε πάνελ τηλεοπτικής εκπομπής - Όλες οι λεπτομέρειες...(ΦΩΤΟ)

Η συνεπιβάτις του Παντελή Παντελίδη σε νέο επαγγελματικό βήμα
06/06/2018 - 11:32

Μ. Αρναούτη:Δείτε πως απαντά όταν φαν της ζητά να του στείλει γυμνές φωτογραφίες

Aκόμα και σήμερα, ο θάνατος του Παντελίδη την ακολουθεί, δύο χρόνια μετά
16/05/2018 - 17:46

Εικόνες που σοκάρουν - Επιτέθηκαν με σφυριά στον Νάσο Γουμενίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε ο γνωστός δημοσιογράφος και τα σχόλια της Μίνας Αρναούτη για την επίθεση
25/03/2018 - 12:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη στα κατεχόμενα ο διαβόητος καταζητούμενος Οσμάν Αϊντενίζ

Ήταν στη λίστα των 10 πιο περιζήτητων εγκληματιών στην Κύπρο της Βρετανίας

Σοβαρός τραυματισμός 56χρονου επιστάτη σε εργατικό ατύχημα στην Πάφο

Έπεσε από ύψος τριών μέτρων και διακομίστηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους οι δυο 11χρονοι μαθητές

"Παρακολουθούνται από τους επί καθήκοντι παιδιάτρους", αναφέρει το Υπουργείο Υγείας
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Κάλεσμα Ερντογάν για επίλυση δυνητικών προβλημάτων στην Ανατολική Μεσόγειο

Οι επικρίσεις του Τούρκου Προέδρου για τα Ηνωμένα Έθνη στη Γενική Συνέλευση

Ο Ερντογάν σηκώθηκε και έφυγε ενώ μιλούσε ο Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανέστατη η ρήξη στις σχέσεις ΗΠΑ-Τουρκίας

Επίθεση Τραμπ στο Ιράν από το βήμα της Γενικής Συνέλευσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είπε που προκάλεσε γέλια στους παρευρισκόμενους

tv news

Η Μάρθα κάνει μια πρόταση στη Μαρίνα για να εκδικηθεί για όλα όσα έχει περάσει….

Για να γίνει όμως η Μαρίνα πρέπει να πεθάνει…«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Nέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 20:20ALPHA NEWS