Ψυχαγωγία

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Το μπάτσελορ πάρτι και οι προετοιμασίες του γάμου τους

Το πιο όμορφο ζευγάρι της ελληνικής σόουμπιζ παντρεύεται!

Ο λόγος φυσικά για τον Σάκη Τανιμανίδη και την Χριστίνα Μπόμπα που τον ερχόμενο Σεπτέμβριο ανεβαίνουν τα σκαλιά της εκκλησίας σττη Σίφνο.

Το μελλόνυμφο ζευγάρι έχει ήδη μπει σε ρυθμούς προετοιμασίας επιβλέποντας μέχρι και την παραμικρή λεπτομέρεια του γάμου του. Όλα εκτός από το bachelor party το οποίο ανέλαβαν αποκλειστικά τα φιλικά τους πρόσωπα .

«Αυτό το μπάτσελορ δεν θα μοιάζει με κανένα άλλο! Θα είναι ένα μεγάλο πάρτι , γεμάτο συγκίνηση», αναφέρει πρόσωπο από το περιβάλλον του ζευγαριού στην εφημερίδα, Real Life και προσθέτει: «Οι φίλοι τους, ετοιμάζουν μια μεγάλη έκπληξη».

Μέχρι στιγμής πάντως, ο παρουσιαστής του ΣΚΑΪ, έχει αφιερωθεί στο γαμήλιο look του, μιας και πρόσφατα επισκέφτηκε τον Τάκη Γιαννέτο, ο οποίος και θα ράψει το κοστούμι του Σάκη Τανιμανίδη για την ημέρα του γάμου του.

Διαβάστε επίσης: Σάκης Τανιμανίδης: Δείτε τον στις πρόβες για το γαμπριάτικο κοστούμι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

 

 

Επόμενο άρθρο

Tα προγνωστικά του Alpha για τον σημερινό τελικό του Μουντιάλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φανατικοί ποδοσφαιρόφιλοι του σταθμού μας δίνουν τις δικές τους προγνώσεις
15/07/2018 - 15:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Για βροχές και καταιγίδες προειδοποιεί η Μετεωρολογική Υπηρεσία (ΦΩΤΟ)

Η συνολική βροχόπτωση δυνατό να ξεπεράσει τοπικά τα 55 χιλιοστόμετρα κατά το 24ωρο

Στο ΓΝ Λευκωσίας μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο

Συγκρούστηκε με όχημα στην Παλλουριώτισσα

ΠτΔ: Κάθε ευνομούμενο κράτος πρέπει να προστατεύει τα προσωπικά δεδομένα όλων

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης παρέλαβε την ετήσια έκθεση από την Αρμόδια Επίτροπο
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ