Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Μια γλυκιά φωτογραφία ανέβασε ο Τάσος Ευαγγέλου και συγκίνησε τους ακόλουθούς του.

Ο γνωστός δημοσιογράφος που τον απολαμβάνουμε στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" καθημερινά από την συχνότητα του Alpha Κύπρου μας έδειξε την μεγάλη του αδυναμία, την μικρή βαφτιστήρα του Ντέμυ μέσα στην αγκαλιά του.

τασος

Διαβάστε επίσης:Ο Τάσος Ευαγγέλου έγινε νονός - Η βάφτιση και οι συγκινητικές στιγμές(ΦΩΤΟ)

Ο Τάσος όπως έχει δηλώσει είναι το μικρό θαύμα στη ζωή του. Χαρακτηριστικά είπε:

Ήρθε στη ζωή μου και μου την άλλαξε στο καλύτερο. Έρωτας από την πρώτη ματιά... Παίζουμε και ανυπομονώ να μεγαλώσει για να κάνουμε πράγματα μαζί και να ζήσουμε ακόμα περισσότερες μαζί.

Διαβάστε επίσης: Tάσος Ευαγγέλου: Αυτή είναι η "γυναίκα" που ερωτεύτηκε από την πρώτη ματιά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία του χαζονονού

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους VS Αραβανή:Η κόντρα τους που έφθασε μέχρι τα δελτία ειδήσεων-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε ακόμα το νέο ερωτικό ειδύλλιο της showbiz, Αραβανή - Οικονομόπουλου
11/12/2017 - 18:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 30χρονο στη Λευκωσία για κλοπής και παράνομη κατοχή περιουσίας

Οι αστυνομικοί μετά από έρευνες εντόπισαν στο σπίτι του ρόπαλα και μαχαίρια

Θα αγγίξει και την Κύπρο ο "Ορέστης";

Τι δηλώνει στο alphanews.live για την επερχόμενη κακοκαιρία ο Διευθυντής Μετεωρολογικής

Λεμεσός: Ανήλικος επιτέθηκε και τραυμάτισε λοχία της αστυνομίας

Τρεις νεαροί οδηγήθηκαν στο αστυνομικό τμήμα μετά από συμπλοκή
Ελλάδα

Ο Ρουβίκωνας "χτύπησε" την πρεσβεία του Καναδά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η οργάνωση ανέλαβε την ευθύνη και έδωσε στη δημοσιότητα εικόνες από την επίθεση

Κοτζιάς: Με λάσπη, ψέματα και συκοφαντίες υπονομεύουν την αξιοπρέπεια μου

Ο τέως υπουργός Εξωτερικών επανέρχεται στο θέμα της παραίτησής του

Ανήλικος αλλοδαπός διακινούσε ναρκωτικά στην Πάτρα

Τι διαπίστωσαν μετά από έλεγχο αστυνομικοί της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ.
Διεθνή

Το σπάνιο παγόβουνο που απαθανάτισε η NASA (ΦΩΤΟ)

Έχει μήκος σχεδόν δύο χιλιομέτρων και έχει αποκολληθεί από την παγοκρηπίδα Λάρσεν C

Τραμπ και Μακρόν τα είπαν τηλεφωνικώς για την υπόθεση Κασόγκι

Οι δύο ηγέτες αναφέρθηκαν στις περιστάσεις γύρω από τον τραγικό θάνατο του δημοσιογράφου

Συλληπητήρια από τους Σαουδάραβες στον γιο του Κασόγκι

Τραμπ και Ερντογάν συμφώνησαν στην "ανάγκη να εξιχνιαστεί" η υπόθεση του δημοσιογράφου

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/10/2018 - 09:30DEAL