Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Μια γλυκιά φωτογραφία ανέβασε ο Τάσος Ευαγγέλου και συγκίνησε τους ακόλουθούς του.

Ο γνωστός δημοσιογράφος που τον απολαμβάνουμε στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" καθημερινά από την συχνότητα του Alpha Κύπρου μας έδειξε την μεγάλη του αδυναμία, την μικρή βαφτιστήρα του Ντέμυ μέσα στην αγκαλιά του.

τασος

Διαβάστε επίσης:Ο Τάσος Ευαγγέλου έγινε νονός - Η βάφτιση και οι συγκινητικές στιγμές(ΦΩΤΟ)

Ο Τάσος όπως έχει δηλώσει είναι το μικρό θαύμα στη ζωή του. Χαρακτηριστικά είπε:

Ήρθε στη ζωή μου και μου την άλλαξε στο καλύτερο. Έρωτας από την πρώτη ματιά... Παίζουμε και ανυπομονώ να μεγαλώσει για να κάνουμε πράγματα μαζί και να ζήσουμε ακόμα περισσότερες μαζί.

Διαβάστε επίσης: Tάσος Ευαγγέλου: Αυτή είναι η "γυναίκα" που ερωτεύτηκε από την πρώτη ματιά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία του χαζονονού

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους VS Αραβανή:Η κόντρα τους που έφθασε μέχρι τα δελτία ειδήσεων-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε ακόμα το νέο ερωτικό ειδύλλιο της showbiz, Αραβανή - Οικονομόπουλου
11/12/2017 - 18:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάρης Παπαθεοχάρους - Τάσος Ευαγγέλου: Εκτός από συνεργάτες και... γείτονες!

Η "ιστορική" μετακόμιση και τα πειράγματα της Χριστιάνας την ώρα της εκπομπής
18/01/2018 - 17:31

Όταν η Ιωάννα και ο Τάσος έχουν κέφια το αποτέλεσμα είναι.... ξεκαρδιστικό!

Το βίντεο-έκπληξη που τους ετοίμασαν και μας έκανε όλους να κλάψουμε από τα γέλια
29/12/2017 - 17:00

Χάρης Παπαθεοχάρους VS Τάσος Ευαγγέλου: Το ζεϊμπέκικα που εντυπωσίασαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δημοσιογράφοι της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μόλις άκουσαν πενιά άρχισαν τον χορό
25/12/2017 - 17:17

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Το Alphanews.live τρολάρει τους συντελεστές της πιο αγαπησιάρικης εκπομπής
11/12/2017 - 22:20

Τάσος Ευαγγέλου: To ερωτικό μαρκάρισμα, οι σκηνές ζήλιας και το block (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όλα όσα αποκάλυψε και τις ακραίες σκηνές ζηλοτυπίας που βίωσε
04/12/2017 - 18:07

Το δελφίνι που ερωτεύτηκε μία γυναίκα και στο τέλος.... αυτοκτόνησε

Το πείραμα της Νάσα που οδήγησε στον έρωτα ενός δελφινιού με μία γυναίκα
26/11/2017 - 12:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόσυρση αγωγής: Πάλι φίλοι Χριστόφιας και Μιλτιάδης (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχω παρατηρήσει ότι οι δηλώσεις μου ενώπιον δικαστηρίου έχουν παρερμηνεύτηκαν"

Απόπειρα φόνου: 72χρονη ξυλοκοπήθηκε άγρια από το γιο της (BINTEO)

Χειροπέδες στον 42χρονο οποίος αρνείται κάθε ανάμιξη

Επεισόδια με τις "ευλογίες" του Ερντογάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση με πέτρες και επίθεση κατά της τ/κ εφημερίδας "Αφρίκα" και Σενέρ Λεβέντ
Ελλάδα

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια
Διεθνή

Συρία- Τουρκία: Τουλάχιστον 18 νεκροί στις επιχειρήσεις της Άγκυρας στο Αφρίν

Επιπλέον 23 άνθρωποι τραυματίστηκαν κατά τη διάρκεια των τουρκικών επιχειρήσεων

Ένταση στην Κνεσέτ στη διάρκεια ομιλίας του Αμερικανού Αντιπροέδρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Άραβες Βουλευτές οδηγήθηκαν εκτός της αίθουσας του Κοινοβουλίου

Συνεχίζει η τουρκική προέλαση στη Συρία

Αλλάζει ο χάρτης στα σύνορα Τουρκίας-Συρίας

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 06:15ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ