Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Μια γλυκιά φωτογραφία ανέβασε ο Τάσος Ευαγγέλου και συγκίνησε τους ακόλουθούς του.

Ο γνωστός δημοσιογράφος που τον απολαμβάνουμε στην εκπομπή "Με Αγάπη Χριστιάνα" καθημερινά από την συχνότητα του Alpha Κύπρου μας έδειξε την μεγάλη του αδυναμία, την μικρή βαφτιστήρα του Ντέμυ μέσα στην αγκαλιά του.

τασος

Διαβάστε επίσης:Ο Τάσος Ευαγγέλου έγινε νονός - Η βάφτιση και οι συγκινητικές στιγμές(ΦΩΤΟ)

Ο Τάσος όπως έχει δηλώσει είναι το μικρό θαύμα στη ζωή του. Χαρακτηριστικά είπε:

Ήρθε στη ζωή μου και μου την άλλαξε στο καλύτερο. Έρωτας από την πρώτη ματιά... Παίζουμε και ανυπομονώ να μεγαλώσει για να κάνουμε πράγματα μαζί και να ζήσουμε ακόμα περισσότερες μαζί.

Διαβάστε επίσης: Tάσος Ευαγγέλου: Αυτή είναι η "γυναίκα" που ερωτεύτηκε από την πρώτη ματιά(ΦΩΤΟ)

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία του χαζονονού

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους VS Αραβανή:Η κόντρα τους που έφθασε μέχρι τα δελτία ειδήσεων-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε ακόμα το νέο ερωτικό ειδύλλιο της showbiz, Αραβανή - Οικονομόπουλου
11/12/2017 - 18:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

Tάσος Ευαγγέλου: "Είμαι ερωτευμένος μετά από οχτώ χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφιέρωση που έκανε στη σχέση του on air και η συγκίνηση της ομάδας της εκπομπής
06/06/2018 - 18:28

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

O δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός μας καλημερίζει με τον πιο σέξυ τρόπο
31/03/2018 - 10:24

Τάσος Ευαγγέλου: Η γλυκιά φωτογραφία και όσα δήλωσε για τον "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Ο χαζονονός μας δείχνει την μεγάλη του αδυναμία και... λιώνει!
25/03/2018 - 15:00

H γλυκιά έκπληξη του Τάσου Ευαγγέλου για τα κορίτσια του "Με αγάπη Χριστιάνα"

Τους έφτιαξε την μέρα με μία μοναδική κίνηση γεμάτη αγάπη! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)
08/03/2018 - 11:50

Ελένη Φουρέιρα:Η έκπληξη που ετοιμάζει στη σκηνή της Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συνέντευξη που έδωσε στον Τάσο Ευαγγέλου και στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
07/03/2018 - 17:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία αποδείχτηκε η οικογενειακή κρουαζιέρα αναψυχής για την 58χρονη (ΦΩΤΟ)

Στο τιμόνι καθόταν ο γιος της και επιβάτες ήταν ο σύζυγος και συγγενικό τους ζευγάρι

Αγώνα διαρκείας ο Φυλακτού, έκκληση για σοφότερες σκέψεις ο Χαμπιαούρης

Με γραπτές ανακοινώσεις συνεχίζεται η αντιπαράθεση στο μέτωπο της Παιδείας

“Κόκκινο φεγγάρι” ορατό από την Κύπρο την Παρασκευή

Τι αναμένεται να δουν όσοι αντέξουν μέχρι αργά
Ελλάδα

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων

Η "σκοτεινή" πλευρά της Σαντορίνης σε 26 δευτερόλεπτα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες-ντοκουμέντο από κακοποίηση γαϊδουριών στα στενά σοκάκια των Φηρών

Απορρίφθηκε για πέμπτη φορά το αίτημα αποφυλάκισης των Ελλήνων Στρατιωτικών

Αδιάλλακτη η Τουρκία στη σύνδεση με την υπόθεση των οκτώ Τούρκων αξιωματικών
Διεθνή

Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης το αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου

Εκκενώνονται χώροι και ακυρώνονται πτήσεις εξαιτίας πυρκαγιάς στον Πύργο Ελέγχου

"Πολεμήστε, μην απελπίζεστε" το μήνυμα των "Αγριόχοιρων" της Ταϊλάνδης (ΦΩΤΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες για την παραμονή παιδιών και προπονητή στο πλημμυρισμένο σπήλαιο

Πρόστιμο 4,34 διεσεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την ΕΕ

Το θέμα ενδεχομένως να δώσει νέες διαστάσεις στην κόντρα Βρυξελλών-Ουάσιγκτον

tv news

H Χριστίνα λέει ψέματα στο Φώτη για να φύγει το βράδυ από το σπίτι...

Έλα όμως που ο Φώτης το καταλαβαίνει... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Ο Πέτρος και η Σοφία καθημερινά μας «διηγούνται» και μια νέα ταξιδιωτική ιστορία

Αυτό το ζευγάρι θα σας ταξιδέψει παντού! «Love and Travel» καθημερινά στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/07/2018 - 20:15ALPHA NEWS