Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου:Αποκαλύπτει τα "βέτο" Ελλήνων τραγουδιστών στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλυπτικός χωρίς να μασά τα λόγια του ήταν σήμερα ο Τάσος Ευαγγέλου, μέσα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα".

Ο γνωστός δημοσιογράφος αποκάλυψε την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά μερίδας Ελλήνων τραγουδιστών που έρχονται στην Κύπρο, βάζοντας "βέτο" σε δηλώσεις τελευταία στιγμή και περιορίζοντας την θεματολογία των ερωτήσεων. Ο ίδιος μίλησε για έναν γνωστό ερμηνευτή που βρίσκεται αυτή την στιγμή στην Κύπρο αλλά και για  καλλιτέχνη που του "απαγόρευσε" προσωπικές ερωτήσεις, ενώ στην Ελλάδα "μιλούσε ανοιχτά"

Δεν γίνεται να έρχονται καλλιτέχνες από την Ελλάδα να θέλουν να δώσουν μια συνέντευξη και το τελευταίο λεπτό να την ακυρώνουν... Υπάρχει ένας σταθμός, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν οργανωθεί και έχουν βρεθεί στην ώρα τους. Μου δήλωσε τραγουδιστής ότι έχει κλείσει η φωνή, ενώ δεν θα τον έβαζα και σε συναυλία. Μην παίρνουν την Κύπρο και τους Κύπριους δημοσιογράφους, ως δεδομένο και ότι κυνηγούμε να τους πιάσουμε συνεντεύξεις.

Δεν είμαστε επαρχία. Πολλοί το πιστεύουν αυτό. Κανονίσαμε συνέντευξη και μου την ακύρωσε μόλις έφτασα εκεί.

Επίσης, συμβαίνει και το άλλο γιατί μου έχει τύχει και μάλιστα πρόσφατα. Πηγαίνεις και σου ζητούν τελευταία στιγμή που στήνονται οι κάμερες , να μην μιλήσουν για τα προσωπικά τους . Εφόσον στην Ελλάδα βγήκε σε εκπομπή και το έκανε ντουντούκι... Δίσκο δεν έβγαλες τί να σε ρωτήσω;

 

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τον ρόλο του στο «Μπλε» και την πατρότητα…
13/11/2018 - 17:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

Η νέα εκπομπή του Alpha με τον... Τάσο Ευαγγέλου και την Αθηνά Χάλκου(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο μαζί... αλά Φαμίλια! Όλες οι λεπτομέρειες...
14/11/2018 - 10:34

Ο ιδιότροπος...Ανδρέας Λέοντας! Η ξεκαρδιστική φάρσα στον Τάσο Ευάγγελου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ιωάννα Λαμπροπούλου ξεκίνησε τις φάρσες με το αγαπημένο της "θύμα"
06/09/2018 - 19:00

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους έκαναν στροφή στην καριέρα τους για...καλό σκοπό
14/06/2018 - 17:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκαίνια εκκλησίας "Το περιβόλι του Αγίου Λαζάρου" (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Το ιδιαίτερο αυτού του ναού το περιβόλι το οποίο βρίσκεται περιμετρικά στον προαύλιο χώρο

Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης:Από το ρήγμα της Γεράσας ο σεισμός στη Λεμεσό(ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω του ότι ο σεισμός ήταν επιφανειακός είχε ως αποτέλεσμα το χαρακτηριστικό ήχο

Υπόθεση λαθροθηρίας: Του κόστισε...ακριβά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακριβά πλήρωσε τη λαθροθηρία λαγών με συρματοθηλιές...
Ελλάδα

Αντίο από την ΕΛΑΣ σε σκύλο αστυνομικό που έχασε τη μάχη με το καρκίνο

Ο «Τζάκι» για επτά χρόνια πρόσφερε τις υπηρεσίες του στον πόλεμο κατά των ναρκωτικών

Τζάγκουαρ δραπέτευσαν από τον ζωολογικό κήπο Αττικής

Άμεση παρέμβαση της ασφάλειας του πάρκου που εξουδετέρωσε τα ζώα

Σεισμός 4,1 Ρίχτερ ταρακούνησε την Αλόννησο

Τι ανακοίνωσε το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών
Διεθνή

Η τελευταία χριστουγεννιάτικη γιορτή για Ε/Κ σχολείο στη Σαουδική Αραβία(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Υπουργείο Παιδείας επεξεργάζεται πρόταση στήριξης του σχολείου

Ισχυρή έκρηξη σε εστιατόριο στην Ιαπωνία με πολλούς τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροσβεστικές δυνάμεις και διασώστες βρίσκονται στο σημείο για περισυλλογή τραυματιών

Έκκληση Γκουτέρες για έρευνα στη δολοφονία Κασόγκι

Για μια "αξιόπιστη" έρευνα σχετικά με τον φόνο

tv news

Η Έλλη μαθαίνει ότι υπάρχει πιθανότητα να αρρωστήσει και τρομοκρατείται...

Ο Δημήτρης συνεχίζει να κρύβεται... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Ο Στρατηγός δίνει τη χαριστική βολή, προειδοποιώντας τον Τόνυ...

O oποίος αγνοεί ότι η καταιγίδα όπου να’ ναι θα ξεσπάσει… Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/12/2018 - 06:00ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ