Ψυχαγωγία

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, που ήταν αφιερωμένο στη Μαρινέλλα, η γνωστή παρουσιάστρια, αποκάλυψε τι γίνεται κάθε φορά που συναντά τη γνωστή ερμηνεύτρια, τυχαία.  

Οι δύο κυρίες της ελληνικής σόουμπιζ που έχουν το ίδιο στέκι στο οποίο συχνάζουν για ψάρι, πολλές φορές έχει τύχει να συναντηθούν χωρίς να το συνεννοηθούν από πριν και κάθε φορά γίνεται...χαμός!

Δείτε την αποκάλυψε η ίδια η Ελένη Μενεγάκη κατά τη διάρκεια της εκπομπής της:

«Την έχω πετύχει σε μαγαζί που πάμε και τρώμε θαλασσινά! Όποτε την πετυχαίνω, αφήνω την παρέα μου και πάω και κάθομαι μαζί της. Κολλάω μαζί της, γελάω πάρα πολύ».

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

O Ροναλντίνιο παντρεύεται τις... γυναίκες της ζωής του! Και τις δύο!

Δεν μπορούσε να διαλέξει κι έτσι θα βάλει... "διπλο" στεφάνι
24/05/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Χαλαρές στιγμές λίγο πριν την πρεμιέρα της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε πως πέρασε το τελευταίο Σαββατοκύριακο πριν την έναρξη της εκπομπής..
16/09/2018 - 10:30

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με δυο άλογα και με τους γείτονές της (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλής παρουσιάστρια στην Άνδρο σε χαλαρές οικογενειακές διακοπές
30/08/2018 - 09:17

Η Αριστοτέλους στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη για τη νέα σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά σε ελλαδική εκπομπή για την Μελίνα και τον χαρακτηρισμό "Μενεγάκη της Κύπρου"
29/08/2018 - 09:21

Η Ελένη Μενεγάκη στην... κουζίνα! Δείτε την να ετοιμάζει πρωινό(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια με την πιο φρέσκια διάθεση και σε ρόλο νοικοκυράς
25/08/2018 - 14:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ