Ψυχαγωγία

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, που ήταν αφιερωμένο στη Μαρινέλλα, η γνωστή παρουσιάστρια, αποκάλυψε τι γίνεται κάθε φορά που συναντά τη γνωστή ερμηνεύτρια, τυχαία.  

Οι δύο κυρίες της ελληνικής σόουμπιζ που έχουν το ίδιο στέκι στο οποίο συχνάζουν για ψάρι, πολλές φορές έχει τύχει να συναντηθούν χωρίς να το συνεννοηθούν από πριν και κάθε φορά γίνεται...χαμός!

Δείτε την αποκάλυψε η ίδια η Ελένη Μενεγάκη κατά τη διάρκεια της εκπομπής της:

«Την έχω πετύχει σε μαγαζί που πάμε και τρώμε θαλασσινά! Όποτε την πετυχαίνω, αφήνω την παρέα μου και πάω και κάθομαι μαζί της. Κολλάω μαζί της, γελάω πάρα πολύ».

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

O Ροναλντίνιο παντρεύεται τις... γυναίκες της ζωής του! Και τις δύο!

Δεν μπορούσε να διαλέξει κι έτσι θα βάλει... "διπλο" στεφάνι
24/05/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η εξομολόγηση της για την σχέση της με τον χρόνο

Αποκάλυψε τις συνήθειες και τα μυστικά της...
11/12/2018 - 12:27

Ελένη Μενεγάκη: Η ερώτηση που την άφησε.. άφωνη!

Η τηλεόραση, η πολιτική και η διάψευση στις φήμες…
05/12/2018 - 08:44

Ε.Μενεγάκη:Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου και οι ευχές για τα γενέθλια του-ΦΩΤΟ

Ο γιος της έχει γενέθλια και του ευχήθηκε με τον πιο γλυκό τρόπο...
30/11/2018 - 12:04

Ελένη Μενεγάκη: Η εμφάνιση που αφιέρωσε στον Ματέο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σέξι φόρεμα που φόρεσε και η on air αφιέρωση στον σύντροφο της…
30/11/2018 - 09:39

Ελένη Μενεγάκη: Η αδημοσίευτη φωτογραφία της από το παρελθόν! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή φωτογραφία της Ελένης με χρυσό στενό φορέμα που έμεινε στο "συρτάρι"...
28/11/2018 - 18:27

Ε.Μενεγάκη:Αποκάλυψε το «πρόβλημα» που αντιμετωπίζουν στην οικογένεια της-ΒΙΝΤΕΟ

Ο διάλογος με τον Μάκη και το ψέμα που αναγκάστηκε να πει στα παιδιά της..