Ψυχαγωγία

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, που ήταν αφιερωμένο στη Μαρινέλλα, η γνωστή παρουσιάστρια, αποκάλυψε τι γίνεται κάθε φορά που συναντά τη γνωστή ερμηνεύτρια, τυχαία.  

Οι δύο κυρίες της ελληνικής σόουμπιζ που έχουν το ίδιο στέκι στο οποίο συχνάζουν για ψάρι, πολλές φορές έχει τύχει να συναντηθούν χωρίς να το συνεννοηθούν από πριν και κάθε φορά γίνεται...χαμός!

Δείτε την αποκάλυψε η ίδια η Ελένη Μενεγάκη κατά τη διάρκεια της εκπομπής της:

«Την έχω πετύχει σε μαγαζί που πάμε και τρώμε θαλασσινά! Όποτε την πετυχαίνω, αφήνω την παρέα μου και πάω και κάθομαι μαζί της. Κολλάω μαζί της, γελάω πάρα πολύ».

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

O Ροναλντίνιο παντρεύεται τις... γυναίκες της ζωής του! Και τις δύο!

Δεν μπορούσε να διαλέξει κι έτσι θα βάλει... "διπλο" στεφάνι
24/05/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αννα Βίσση:Μας δείχνει το σπίτι της στην Εκάλη και..στέλνει μήνυμα στην Μενεγάκη

Η αξέχαστη συνάντηση των δύο σταρ πριν από πολλά χρόνια, που άφησε εποχή!
22/06/2018 - 09:51

Και όμως... Συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη την μούντζωσε on air (BINTEO)

Δείτε την αντίδραση της και γιατί έκανε την σχετική χειρονομία
21/06/2018 - 15:06

Ελένη Μενεγάκη: Η απαίτηση στο ρετούς των περιοδικών και η πανάκριβη φωτογραφία

Ποιες γυναίκες της showbiz δεν χρειάζονται καθόλου ή ελάχιστο ρετούς
19/06/2018 - 09:41

Μενεγάκη: Σηκώθηκε ξαφνικά από την καρέκλα της κι άρχισε να τρέχει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι συνέβη στην παρουσιάστρια; Ο λόγος, αλλά και η αντίδραση των συνεργατών της
11/06/2018 - 14:30

Eλένη Μενεγάκη: Η αποκάλυψη για την συνήθεια της κόρης της... νυχτιάτικα(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια on air
07/06/2018 - 14:29

Ελένη Μενεγάκη: Oι φωτογραφίες που την κατηγόρησαν για photoshop...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε και η αλήθεια πίσω από τις περιβόητες φωτογραφίες και τον... κύκνο
04/06/2018 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιστιοφόρο ανετράπη στη θαλάσσια περιοχή του Φάρου στην Πάφο

Οι δύο επιβαίνοντες κατάφεραν να σωθούν και είναι καλά στην υγεία τους

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια (ΦΩΤΟ)

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων
Ελλάδα

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Πρεμιέρα για τις γυναίκες οδηγούς στη Σαουδική Αραβία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ιστορική αλλαγή στη νομοθεσία του βασιλείου της ασιατικής χώρας…

Ισχυρή έκρηξη στο Wuppertal της Γερμανίας

Τουλάχιστον 29 άτομα τραυματίστηκαν

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 16:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW