Ψυχαγωγία

"Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;" - Η Αστέρω μιλά για τη διαφορά ηλικίας με τον Λούη

Η Αστέρω Κυπριανού μίλησε στο περιοδικό Down Town και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, για τη σχέση της με τον Λούη Πατσαλίδη, για τους χαρακτηρισμούς που τις δίνει μέσα από την εκπομπή του ως μέγαιρα και γκρινιάρα αλλά και για τον έρωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Αστέρω Κυπριανού: "Δεν είμαι μέγαιρα - O Λούης φωνάζει μες το σπίτι και όχι εγώ"

Η ίδια δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη μεταξύ τους διαφορά ηλικίας που αποτέλεσε στην πρώτη σκέψη της ανασταλτικό παράγοντα.

jj

Τι θυμάσαι από το πρώτο σας ραντεβού;

Όταν ήρθε να με πάρει από το «Σατιρικό θέατρο» που δούλευα, πήγαμε για φαγητό και καθώς τρώγαμε τον ρώτησα «πόσο χρόνων είσαι;». Μόλις μου είπε την ηλικία του, δέθηκε το στομάχι μου κόμπος, άφησα το μαχαιροπίρουνο κάτω και δεν μπορούσα να βάλω άλλη μπουκιά στο στόμα.

kk

Δηλαδή, πόσο χρονών ήταν;

Μου είπε ότι ήταν 22 ετών. Και κατευθείαν, σκέφτηκα: «Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;». Βέβαια, εγώ σταμάτησα να τρώω, αλλά ο Λούης συνέχισε κανονικά το φαγητό του. Εκείνο το βράδυ, θα μπορούσε να έτρωγε και το δικό μου.

Πόσα χρόνια διαφορά έχετε;

Πέντε χρόνια. Αυτός, τότε, ήταν 22 κι εγώ 27. Τι λες τώρα; Ήταν πάρα πολύ μωρό για μένα, αν σκεφτείς ότι είχα ολοκληρώσει τις σπουδές μου στο τμήμα ιστορίας-αρχαιολογίας και μετά στο θέατρο. Εξωτερικά, φαινόταν πολύ μεγαλύτερος, παρόλο που δεν ήταν τόσο εύσωμος όσο σήμερα.

Επόμενο άρθρο

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Η αποκάλυψη για το ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και για το ποιος εναντιώθηκε στην απόφαση
27/05/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

Ο Λούης προκάλεσε γνωστή πολιτικό να ρίξει "τακουνιά" στον...Νικοπολίδη(ΦΩΤΟ)

Η Αναπληρωματική Κυβερνητική Εκπρόσωπος, Κλέλια Βασιλείου αποδέχθηκε την πρόκληση
07/12/2018 - 12:34

O Λούης "κοντράρει" πρωταθλήτρια της ρυθμικής και κερδίζει τις εντυπώσεις(ΦΩΤΟ)

Πατσαλίδης VS Χρυσταλένη Τρικωμίτη σε αγώνα με την Εθνική Ελλάδος του 2004
06/12/2018 - 12:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

To τρολ του Λούη για τις..κυπριακές στάσεις λεωφορείων που πρέπει να δεις-ΒΙΝΤΕΟ

Χωρίς παγκάκια και στέγαστρα η Κύπρος και ο Λούης δεν το άφησε ασχολίαστο