Ψυχαγωγία

"Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;" - Η Αστέρω μιλά για τη διαφορά ηλικίας με τον Λούη

Η Αστέρω Κυπριανού μίλησε στο περιοδικό Down Town και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, για τη σχέση της με τον Λούη Πατσαλίδη, για τους χαρακτηρισμούς που τις δίνει μέσα από την εκπομπή του ως μέγαιρα και γκρινιάρα αλλά και για τον έρωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Αστέρω Κυπριανού: "Δεν είμαι μέγαιρα - O Λούης φωνάζει μες το σπίτι και όχι εγώ"

Η ίδια δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη μεταξύ τους διαφορά ηλικίας που αποτέλεσε στην πρώτη σκέψη της ανασταλτικό παράγοντα.

jj

Τι θυμάσαι από το πρώτο σας ραντεβού;

Όταν ήρθε να με πάρει από το «Σατιρικό θέατρο» που δούλευα, πήγαμε για φαγητό και καθώς τρώγαμε τον ρώτησα «πόσο χρόνων είσαι;». Μόλις μου είπε την ηλικία του, δέθηκε το στομάχι μου κόμπος, άφησα το μαχαιροπίρουνο κάτω και δεν μπορούσα να βάλω άλλη μπουκιά στο στόμα.

kk

Δηλαδή, πόσο χρονών ήταν;

Μου είπε ότι ήταν 22 ετών. Και κατευθείαν, σκέφτηκα: «Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;». Βέβαια, εγώ σταμάτησα να τρώω, αλλά ο Λούης συνέχισε κανονικά το φαγητό του. Εκείνο το βράδυ, θα μπορούσε να έτρωγε και το δικό μου.

Πόσα χρόνια διαφορά έχετε;

Πέντε χρόνια. Αυτός, τότε, ήταν 22 κι εγώ 27. Τι λες τώρα; Ήταν πάρα πολύ μωρό για μένα, αν σκεφτείς ότι είχα ολοκληρώσει τις σπουδές μου στο τμήμα ιστορίας-αρχαιολογίας και μετά στο θέατρο. Εξωτερικά, φαινόταν πολύ μεγαλύτερος, παρόλο που δεν ήταν τόσο εύσωμος όσο σήμερα.

Επόμενο άρθρο

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Η αποκάλυψη για το ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και για το ποιος εναντιώθηκε στην απόφαση
27/05/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης τρόλαρε την συνάντηση Αναστασιάδη-Φουρέιρα... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φλερτ του Προέδρου, οι συμβουλές και τα προσόντα της Φουρέιρα
09/06/2018 - 11:32

Έτσι διαλέγει ο Αναστασιάδης τους... Υπουργούς του - Το τρολ του Λούη(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια δήλωση του Πρόδρομου Προδρόμου με δόση χιούμορ ήταν αρκετή για τον Λούη Πατσαλίδη
28/05/2018 - 14:09

Η καλοκαιρινή απόδραση του Λούη στην Πάφο-Δείτε τον με μαγιό στην πισίνα(ΦΩΤΟ)

Το καλοκαιρινό quiz του Λούη Πατσαλίδη στους foloowers τους
27/05/2018 - 14:42

Αστέρω Κυπριανού: "Δεν είμαι μέγαιρα - O Λούης φωνάζει μες το σπίτι και όχι εγώ"

"Είμαι κατά διαστήματα ερωτευμένη με τον Λούη - Κάνει δουλειές στο σπίτι"
26/05/2018 - 11:59

Η Αστέρω έβαλε τον Λούη να σφουγγαρίζει και αυτός την "κάρφωσε" σε όλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Λούη Πατσαλίδη σε ρόλο... Μαίρη Παναγιωταρά
25/05/2018 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιστιοφόρο ανετράπη στη θαλάσσια περιοχή του Φάρου στην Πάφο

Οι δύο επιβαίνοντες κατάφεραν να σωθούν και είναι καλά στην υγεία τους

Έφυγε από τη ζωή η 73χρονη που ξυλοκοπήθηκε από τον γιο της

Διερευνάται υπόθεση ανθρωποκτονίας εναντίον του 42χρονου γιου της

Το χρονικό του φονικού τα ξημερώματα στην Πέγεια (ΦΩΤΟ)

Ο καυγάς, το τροχαίο και η προσπάθεια εξαφάνισης αποτυπωμάτων
Ελλάδα

Θεσσαλονίκη: Νέο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία

Πορεία διαμαρτυρίας στα προξενεία των ΗΠΑ, ΠΓΔΜ και τα γραφεία ΣΥΡΙΖΑ και ΑΝΕΛ

Στην φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Πως ανταπαντά στο βαρύτατο κατηγορητήριο που συντάχθηκε σε βάρος του

Με γραβάτα μετέβη στο Ζάππειο ο Αλέξης Τσίπρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κόκκινη γραβάτα, φημολογείται πως είναι αυτή που του χάρισε ο Πρωθυπουργός της ΠΓΔΜ
Διεθνή

Πρεμιέρα για τις γυναίκες οδηγούς στη Σαουδική Αραβία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ιστορική αλλαγή στη νομοθεσία του βασιλείου της ασιατικής χώρας…

Ισχυρή έκρηξη στο Wuppertal της Γερμανίας

Τουλάχιστον 29 άτομα τραυματίστηκαν

Ποιο είναι το διακύβευμα των εκλογών στην Τουρκία;

Κύπριοι αναλυτές καταθέτουν την δική τους άποψη στο AlphanewsLive

tv news

Ένας ακόμα συγγενής των Τριαντάφυλλων έρχεται να ταράξει τη ζωή τους

Ή για την ακρίβεια,έρχεται αλλά τελικά η δική του η ζωή θα ταραχτεί! Σαβ/Κυρ «Το Σόι Σου»
Alpha TV Κύπρου

Στα 13 του χρόνια, νόσησε από καρκίνο στον εγκέφαλο.Πάλεψε και βγήκε νικητής...

Ο Γιάννης ήταν καθημερινά στόχος εκφοβισμού των συμμαθητών του... Κυριακή:Νέο Πάμε Πακέτο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/06/2018 - 16:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW