Ψυχαγωγία

"Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;" - Η Αστέρω μιλά για τη διαφορά ηλικίας με τον Λούη

Η Αστέρω Κυπριανού μίλησε στο περιοδικό Down Town και στον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Χάμπαλη, για τη σχέση της με τον Λούη Πατσαλίδη, για τους χαρακτηρισμούς που τις δίνει μέσα από την εκπομπή του ως μέγαιρα και γκρινιάρα αλλά και για τον έρωτά τους.

Διαβάστε επίσης: Αστέρω Κυπριανού: "Δεν είμαι μέγαιρα - O Λούης φωνάζει μες το σπίτι και όχι εγώ"

Η ίδια δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη μεταξύ τους διαφορά ηλικίας που αποτέλεσε στην πρώτη σκέψη της ανασταλτικό παράγοντα.

jj

Τι θυμάσαι από το πρώτο σας ραντεβού;

Όταν ήρθε να με πάρει από το «Σατιρικό θέατρο» που δούλευα, πήγαμε για φαγητό και καθώς τρώγαμε τον ρώτησα «πόσο χρόνων είσαι;». Μόλις μου είπε την ηλικία του, δέθηκε το στομάχι μου κόμπος, άφησα το μαχαιροπίρουνο κάτω και δεν μπορούσα να βάλω άλλη μπουκιά στο στόμα.

kk

Δηλαδή, πόσο χρονών ήταν;

Μου είπε ότι ήταν 22 ετών. Και κατευθείαν, σκέφτηκα: «Τι κάμνω εγώ με τον μιτσή;». Βέβαια, εγώ σταμάτησα να τρώω, αλλά ο Λούης συνέχισε κανονικά το φαγητό του. Εκείνο το βράδυ, θα μπορούσε να έτρωγε και το δικό μου.

Πόσα χρόνια διαφορά έχετε;

Πέντε χρόνια. Αυτός, τότε, ήταν 22 κι εγώ 27. Τι λες τώρα; Ήταν πάρα πολύ μωρό για μένα, αν σκεφτείς ότι είχα ολοκληρώσει τις σπουδές μου στο τμήμα ιστορίας-αρχαιολογίας και μετά στο θέατρο. Εξωτερικά, φαινόταν πολύ μεγαλύτερος, παρόλο που δεν ήταν τόσο εύσωμος όσο σήμερα.

Επόμενο άρθρο

Ανανιάδης-Γαζή: Χώρισαν ένα μήνα μετά τη γέννηση του παιδιού τους -Ποιος φταίει;

Η αποκάλυψη για το ποιος ζήτησε να χωρίσουν αλλά και για το ποιος εναντιώθηκε στην απόφαση
27/05/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης σε ρόλο... ηθοποιού στη σειρά "Η Φαμίλια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το τρέιλερ της νέας σειράς του Alpha Κύπρου που κάνει πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου
17/09/2018 - 20:39

Η επιθυμία του Λούη Πατσαλίδη για την εγκυμοσύνη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο γνωστός stand up comedian στο "αέρα" της εκπομπής
17/09/2018 - 18:34

Λούης Πατσαλίδης: "Θα κάνω τηλεόραση για ακόμη τέσσερα χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι παρεμβάσεις από πολιτικούς και παρουσιαστές στη σάτιρα του και τα ψέματα στην Αστέρω
17/09/2018 - 16:39

Αποκλειστικό: Αυτός θα είναι ο πρώτος καλεσμένος του "Λούης Night Show"(ΦΩΤΟ)

Μια συνάντηση που θα μας χαρίσει γέλιο μέχρι δακρύων...
12/09/2018 - 15:28

Λούης Πατσαλίδης: Η φωτογραφία με τα παιδιά του και το μήνυμα που στέλνει(ΦΩΤΟ)

Ο δημοφιλής stand yp comedian πανέτοιμος για το νέο του ξεκίνημα
07/09/2018 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο μάτι έβαλε το Τμήμα Φορολογίας τους...γκλαμουράτους γάμους (BINTEO)

Χρυσοφόρος για την Κυπριακή οικονομία ο γαμήλιος τουρισμός

Σε επίπληξη κατά του Υπουργείου Παιδείας προχωρεί η Επ. Προσωπικών Δεδομένων

Το προβληματικό στοιχείο που εντοπίζεται στο email που απεστάλη στους εκπαιδευτικούς

Ικανοποιείται αίτημα των οικογενειών των αγνοουμένων (BINTEO)

Λεπτομερής ιατροδικαστική έκθεση με τις συνθήκες και τα αίτια θανάτου κάθε αγνοούμενου
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ μετά από επίθεση

Όπως καταγγέλλει ο ίδιος, τον χτύπησαν μέλη της ακροδεξιάς οργάνωσης

Με εντολή Τσίπρα μέτρα στήριξης φοιτητών στις εστίες του Πανεπιστημίου Κρήτης

Πυροσβεστικές δυνάμεις παραμένουν στη περιοχή με πυροσβέστες να ελέγχουν όλους τους χώρους

Κλειστά αύριο πέντε σχολεία κοντά στο Πανεπιστήμιο Κρήτης

Δεν θα λειτουργήσουν εξαιτίας της πυρκαγιάς που ξέσπασε σε εγκαταστάσεις το πρωί
Διεθνή

Τα είπαν τηλεφωνικώς Πούτιν - Νετανιάχου για τους S-300

"Θα αυξήσουν τους κινδύνους στην περιοχή" δηλώνει ο Ισραηλινός Πρωθυπουργός

Αναμένεται να απολυθεί ο Αμερικανός Αναπληρωτής Γενικός Εισαγγελέας

Τι προηγήθηκε και τι ανέφερε σε συνέντευξη ο Αμερικανός Πρόεδρος

Φόβοι για την έκρηξη του ηφαιστείου "Κάτλα" στην Ισλανδία

Θα προκαλέσει τεράστια προβλήματα παγκόσμια αναφέρουν επιστήμονες

tv news

«Η Φαμίλια» κάνει πρεμιέρα την Πέμπτη στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα κωμική σειρά έρχεται να μας θεραπεύσει! Με τους Δημήτρη Σταρόβα,Χριστόδουλο Μαρτά..
Alpha TV Κύπρου

Ο καιρός περνά και η Μαρίνα γεννά στη φυλακή ένα υγιές κορίτσι, την Ελπίδα...

Παράλληλα η Κάτια χάνει τον Αλέξη... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη: Nέο επεισόδιο στον Αlpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/09/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ