Ψυχαγωγία

Τί κάνει ο Γιώργος Εφραίμ μακριά από τα γήπεδα; (ΦΩΤΟ)

Ο Γιώργος Εφραίμ "χτυπά" στο Instagram αλά κυπριακά...

Ο άσος του ΑΠΟΕΛ ανέβασε φωτογραφία στα social media μετά από πολύ καιρό (παραπάνω από τρεις μήνες). Ο διεθνής μας ποδοσφαιριστής μέσα στο βεβαρυμένο του αθλητικό πρόγραμμα, φαίνεται ότι βρίσκει χρόνο για την οικογένεια και φίλους για να απολαύσει όσο πιο χαλαρά γίνεται την Κυριακή του.

Ο ίδιος άναψε... φωτιές και ξεκίνησε το ψήσιμο σουβλακιών για το Κυριακάτικο τραπέζι. Άσιλα κυπριακή σούβλα από τα χέρια του Εφραίμ.

Δείτε τον σε ρόλο ψήστη και την φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram γράφοντας στην λεζάντα "CYCYCY"

Φυσικά, από ότι καταλαβαίνουμε τα σουβλάκια είναι το αγαπημένο του φαγητό αφού στο παρελθόν έχει ξαναανεβάσει φωτογραφία δείχνοντας μας, μια αγαπημένη του συνήθεια. Ήταν 31/12 του 2016 όταν έψηνε για το οικογενειακό τραπέζι και λίγο πριν καλωσορίει το καινούργιο έτος.

Επόμενο άρθρο

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Καλεσμένες οι...πρώην του στο γάμο (ΦΩΤΟ)

Δείτε όλες τις πρώην του Πρίγκιπα Χάρυ και τους πρώην της Μέγκαν που δεν έχουν πρόκληση
25/02/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ. Αριστοτέλους: Η "μουρμούρα" στον Γιώργο Εφραίμ και η επιθυμία της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η κρεβατομουρμούρα και το όνειρο της για την σχέση της μετά από χρόνια
04/12/2018 - 11:17

Το «παράπονο» της Αριστοτέλους στον Εφραίμ ενόψει… Χριστουγέννων! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «επίβλεψη» του συζύγου στο στόλισμα του δέντρου και όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής...
29/11/2018 - 17:57

Η Αριστοτέλους μιλά για την αδιαφορία του Γιώργου Εφραίμ όταν του μιλά(ΒΙΝΤΕΟ)

"Με έγραφε κανονικά..." - Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής και το "κόλπο" της!
22/11/2018 - 17:34

Αριστοτέλους-Εφραίμ:Αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν δημόσιες εμφανίσεις(ΦΩΤΟ)

Θα παρουσίαζαν μαζί εκπομπή στην τηλεόραση; Τί απαντά η παρουσιάστρια...
19/11/2018 - 16:44

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

O Γιώργος Εφραίμ στην εκπομπή της....Χριστιάνας Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της παρουσίας του και τα "πειράγματα" από την ομάδα της παρουσιάστριας
12/11/2018 - 17:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ο συναγερμός έχει ισχύ μέχρι τις 11:00 πμ αύριο

Τα σκυλάκια δεν είναι Χριστουγεννιάτικο δώρο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κάθε χρόνο συμβαίνει αυτό επειδή δεν έχουμε παιδεία"

Νομική συμβουλή ζήτησε ο ΠΙΣ για την ελεύθερη άσκηση ιδιωτικής ιατρικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα αποσταλούν και οι γραπτές απαντήσεις του ΠΙΣ πάνω στις τελικές προτάσεις
Ελλάδα

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Φωτογραφικός φακός αποθανάτισε σπάνιο λευκό τάρανδο (ΒΙΝΤΕΟ)

O τάρανδος δεν ήταν ντροπαλός και πόζαρε για τις φωτογραφίες

Το Πεκίνο καλεί τις ΗΠΑ να αποσύρουν το ένταλμα της διευθύντριας της Huawei

Η Μενγκ Ουάνγκζου, η οικονομική διευθύντρια της Huawei, συνελήφθη στον Καναδά την 1η Δεκ.

Κανονικά τη Τρίτη θα γίνει η ψηφοφορία για το Brexit λέει η Βρετανική Κυβέρνηση

Διαψεύδονται δημοσιεύματα που αναφέρονταν σε αναβολή

tv news

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Εφιαλτικό ερωτικό τρίγωνο στο «ΚΑΡΜΑ» του Alpha Κύπρου με ένα έγκλημα μένους...

Όταν το πάθος ξεφεύγει από τα όρια... Κυριακή Νέο Συγκλονιστικό Επεισόδιο (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/12/2018 - 23:15BAKE OFF GREECE