Ψυχαγωγία

Τόνια Σωτηροπούλου: "Φλέρταρα συχνά με την κατάθλιψη"(ΦΩΤΟ)

Η Τόνια Σωτηροπούλου αρκετές φορές στο παρελθόν έχει αναφερθεί στις δύσκολες στιγμές που πέρασε στο παρελθόν όσον αφορά την ψυχολογία της και με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας έστειλε για άλλη μια φορά το δικό της μήνυμα. Η αγαπημένη ηθοποιός μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση και αναφέρθηκε στις δικές τις «σκοτεινές» στιγμές με την κατάθλιψη, και τις νευρώσεις

Δείτε τα συγκλονιστική λόγια της Τόνιας Σωτηροπούλου:

Επόμενο άρθρο

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

H νέα επιτυχία του χειμώνα είναι .... αρσενική υπόθεση!
11/10/2018 - 19:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο εκνευρισμός της Τόνιας Σωτηροπούλου on camera(BINTEO)

Απάντησε τι θαυμάζει περισσότερο ο Κωστής Μαραβέγιας πάνω της και αν θα παντρευτούν…
19/10/2018 - 12:42

Μαραβέγιας-Σωτηροπούλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η μεγάλη απόφαση για μετακόμιση και τα σχέδια γάμου για το καλοκαίρι...
24/09/2018 - 11:00

Σωτηροπούλου – Μαραβέγιας: Η πρόταση γάμου, o αρραβώνας και το... μονόπετρο!

Το επόμενο βήμα στη σχέση τους έκανε το αγαπημένο ζευγάρι
31/07/2018 - 10:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα μπουντρούμια του Αττίλα ιερέας και άλλοι τρεις Ελληνοκύπριοι

Συνελήφθησαν σε κατεχόμενο χωριό με την κατηγορία της "κλοπής αρχαίου αντικειμένου"

Mήπως είδατε την 15χρονη Μαρία Μιχαέλλα Κυπριανού; (ΦΩΤΟ)

Καταγγέλθηκε στην Αστυνομία ως ελλείπον πρόσωπο από την οικία της στη Λευκωσία

Υπέκυψε στα τραύματά ο 86χρονος που παρασύρθηκε από όχημα στη Λεμεσό

Στο τροχαίο που σημειώθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου έχασε τη ζωή της και η σύζυγός του
Ελλάδα

Στο κελί για δεκατρία χρόνια 60χρονος που ασελγούσε σε 8χρονη

Σοκάρει η κατάθεση του ανήλικου θύματος που πάσχει από αυτισμό

Νέες μηνύσεις για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Ευθύνες κατά Δούρου, Ψινάκη, Καπάκη, ΕΛΑΣ και Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Προγραμματισμένη η συνάντηση του Έλληνα πρέσβη-Τσαβούσογλου στην Άγκυρα

"Η απόφαση για επέκταση της αιγιαλίτιδας ζώνης εναπόκειται αποκλειστικά στην Ελλάδα"
Διεθνή

Η διμερής συνάντηση Πούτιν - Ερντογάν

Οι δυο ηγέτες θα συμμετάσχουν στο περιθώριο της συνόδου για τη Συρία στην Κωνσταντινούπολη

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για τον εντοπισμό της σορού του Κασόγκι σε πηγάδι

Ραγδαίες είναι οι εξελίξεις στην υπόθεση του Σαουδάραβα δημοσιογράφου

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 20:20ALPHA NEWS