Ψυχαγωγία

Τόνια Σωτηροπούλου: "Φλέρταρα συχνά με την κατάθλιψη"(ΦΩΤΟ)

Η Τόνια Σωτηροπούλου αρκετές φορές στο παρελθόν έχει αναφερθεί στις δύσκολες στιγμές που πέρασε στο παρελθόν όσον αφορά την ψυχολογία της και με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας έστειλε για άλλη μια φορά το δικό της μήνυμα. Η αγαπημένη ηθοποιός μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση και αναφέρθηκε στις δικές τις «σκοτεινές» στιγμές με την κατάθλιψη, και τις νευρώσεις

Δείτε τα συγκλονιστική λόγια της Τόνιας Σωτηροπούλου:

Επόμενο άρθρο

Ο Κωνσταντίνος Κουφός επιστρέφει και δηλώνει... «Γνήσιο αρσενικό» (ΒΙΝΤΕΟ)

H νέα επιτυχία του χειμώνα είναι .... αρσενική υπόθεση!
11/10/2018 - 19:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τόνια Σωτηροπούλου: "Θέλω να μου φτιάξουν το νυφικό και το ρούχο του τάφου μου"

Η κοινή εμφάνιση με τον Μαραβέγια,η δήλωση που ξάφνιασε και οι σχεδιαστές που εμπιστεύεται
05/11/2018 - 15:34

Ο εκνευρισμός της Τόνιας Σωτηροπούλου on camera(BINTEO)

Απάντησε τι θαυμάζει περισσότερο ο Κωστής Μαραβέγιας πάνω της και αν θα παντρευτούν…
19/10/2018 - 12:42

Μαραβέγιας-Σωτηροπούλου: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η μεγάλη απόφαση για μετακόμιση και τα σχέδια γάμου για το καλοκαίρι...
24/09/2018 - 11:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 4 πρόσωπα στην Πάφο για κλοπές

Τέθηκαν υπό κράτηση για διευκόλυνση των ανακρίσεων

Καταζητούμενο πρόσωπο για διάρρηξη χρυσοχοείου και κλοπή στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Στην δημοσιότητα οι φωτογραφίες του για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Γιαγιά ηλικίας 102 ετών γίνεται η γηραιότερη skydiver (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Έσπασε όλα τα ρεκόρ για φιλανθρωπικό σκοπό

Με υπερηχητικούς πυραύλους ενισχύει τα μαχητικά της η Ρωσία

Τι αναφέρει πηγή του Ρωσικού Υπουργείου Άμυνας

Αυτή είναι η πρώτη "σέλφι" από τον Άρη

Η ΝΑSA έδωσε στη δημοσιότητα την πρώτη φωτογραφία του InSight

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ