Ψυχαγωγία

Τριαντάφυλλος:Τα talent shows κοροϊδεύουν τα παιδιά - Είχα καβαλήσει το καλάμι

O αγαπημένος τραγουδιστής Τριαντάφυλλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για τα talent shows αλλά και για το αν ο ίδιος την "ψώνισε" στην πορεία της καριέρας του.

Υπάρχουν πολλές καλές φωνές, από την Κύπρο και από την Ελλάδα που είναι μόνο για τα show. Αυτό εμένα με πειράζει, τα κοροϊδεύουν τα παιδάκια και παίρνουν τις διαφημίσεις. Πού είναι η Μαρία Ελένα Κυριάκου και ο Μάργαρης; Αν δεις τις εκπομπές και δείτε τι τάζουν στα παιδάκια θα πάθετε πλάκα.

Εγώ θα έκανα το παν για να βοηθήσω ένα παιδάκι αν το πίστευα και έβλεπε ελπίδα στα μάτια, δεν θα τον άφηνα έτσι μετά.

Όσο για το πώς αντιμετώπισε την δημοφιλία του ως τώρα, ειλικρινής όπως πάντα απάντησε

Παλιά είχα καβαλήσει το καλάμι. Στον κόσμο μου. Για 2-3 χρόνια ήμουν στον κόσμο μου. Πήγαινα κάπου και νόμιζα "Εγώ είμαι ο Τριαντάφυλλος".  Ανοησίες παιδικές. Καλό ήταν αυτό, έμαθα πράγματα. Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου.Όταν είσαι 17 χρονών δεν μπορείς να το διαχειριστείς όλο αυτό.

Επόμενο άρθρο

Οι λαμπεροί καλεσμένοι του Πρωτοχρονιάτικου show με την Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσημη πρόσκληση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στους τηλεθεατές για το show
07/12/2017 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι είναι το αρνί, τι το ρίφι και τι η... κατσέλα;

Δείτε το ξεκαρδιστικό βίντεο του "Με αγαπη Χριστιάνα" που μας λύνει όλες τις απορίες
15/12/2017 - 16:43

Με Αγάπη Χριστιάνα: Το 'καψαν στην Χριστουγεννιάτικη εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλέντι και το τραγούδι της Ιωάννας Λαμπροπούλου "ανήμερα των Χριστουγέννων"
11/12/2017 - 17:15

30 + 1 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τoν Τριαντάφυλλο

Τι κουβαλά πάντα μαζί του,και τι ήθελε να γίνει από μικρός που μέχρι και σήμερα το ζηλεύει
09/12/2017 - 10:12

Ο Άγιος Βασίλης για πρώτη φορά στην Κύπρο και στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Μοιράζει δώρα σε παιδάκια στο Νοσοκομείο Αμμοχώστου και το "Με αγάπη Χριστιάνα" ήταν εκεί
07/12/2017 - 16:30

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για μια χειμωνιάτικη εξόρμηση στις ορεινές περιοχές
07/12/2017 - 13:22

Εβελίνα Παπούλια: "Την πρώτη μέρα που παντρεύτηκα...χώρισα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγαπημένη ηθοποιός πιο αποκαλυπτική από ποτέ στο "Με Αγάπη Χριστιάνα"
05/12/2017 - 16:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ληστεία με λεία 550 ευρώ στη Λευκωσία

Άρπαξαν την ταμειακή μηχανή και έγιναν καπνός

Στάχτη αυτοκίνητο έξω από σπίτι στις Κόκκινες στη Λάρνακα

Προβληματισμένη η Αστυνομία για τα αίτια της πυρκαγιάς

Κινηματογραφική καταδίωξη τα ξημερώματα στην Αθηένου (BINTEO)

43χρονος οδηγός θεάθηκε να εξέρχεται από τη νεκρή ζώνη
Ελλάδα

Άλλοι 1.265 πρόσφυγες και μετανάστες τον Δεκέμβριο

Στη Λέσβο πέρασαν 600 άτομα, στη Χίο 460 και στη Σάμο 507

Ντράγκι: Στο χέρι της Ελλάδας το αν θα χρειαστεί τέταρτο πρόγραμμα

"Η ανεξαρτησία των στατιστικών αρχών και των στελεχών τους είναι πολύ σημαντική"

Καρτέρι θανάτου "έστησαν" σε ψυχίατρο στο Ηράκλειο Κρήτης

"Ξέρω ποιοί με πυροβόλησαν" ανέφερε στους ανακριτές ο 50χρονος
Διεθνή

Τραμπ: Η Ρωσία "δεν βοηθάει" στο θέμα της Β. Κορέας

τηλεφωνική επικοινωνία με τον Ρώσο ομόλογό του Βλαντιμίρ Πούτιν για το ζήτημα αυτό

Τουσκ: Ανάγκη να βρεθεί ομοφωνία για το προσφυγικό

Συμπεριλαμβανομένου του ζητήματος των υποχρεωτικών ποσοστώσεων

Ισχυρός σεισμός ταρακούνησε την Ινδονησία (ΦΩΤΟ)

Υπάρχουν αναφορές για κατεστραμμένα σπίτια στην πόλη Tasikmalaya

tv news

Ο Βαγγέλης «Απόπειρα δολοφονίας» στην καλεσμένη-ξαδέρφη του Τούλα;

Και αν όχι ποιος την χτύπησε;Συμμετέχει η Υρώ Μανέ.Νέο Επεισόδιο Το Σόϊ Σου 19:30(ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Ο Χριστόδουλος Μαρτάς μας μιλάει για τον έρωτα και η Αλεξία Αναστασίου

Κάνει αυτοκριτική και μιλά για όλα... Σαββατοκύριακο στις 16:00 Cup Of Joy (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/12/2017 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ