Ψυχαγωγία

Τριαντάφυλλος:Τα talent shows κοροϊδεύουν τα παιδιά - Είχα καβαλήσει το καλάμι

O αγαπημένος τραγουδιστής Τριαντάφυλλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για τα talent shows αλλά και για το αν ο ίδιος την "ψώνισε" στην πορεία της καριέρας του.

Υπάρχουν πολλές καλές φωνές, από την Κύπρο και από την Ελλάδα που είναι μόνο για τα show. Αυτό εμένα με πειράζει, τα κοροϊδεύουν τα παιδάκια και παίρνουν τις διαφημίσεις. Πού είναι η Μαρία Ελένα Κυριάκου και ο Μάργαρης; Αν δεις τις εκπομπές και δείτε τι τάζουν στα παιδάκια θα πάθετε πλάκα.

Εγώ θα έκανα το παν για να βοηθήσω ένα παιδάκι αν το πίστευα και έβλεπε ελπίδα στα μάτια, δεν θα τον άφηνα έτσι μετά.

Όσο για το πώς αντιμετώπισε την δημοφιλία του ως τώρα, ειλικρινής όπως πάντα απάντησε

Παλιά είχα καβαλήσει το καλάμι. Στον κόσμο μου. Για 2-3 χρόνια ήμουν στον κόσμο μου. Πήγαινα κάπου και νόμιζα "Εγώ είμαι ο Τριαντάφυλλος".  Ανοησίες παιδικές. Καλό ήταν αυτό, έμαθα πράγματα. Πρέπει να είσαι ο εαυτός σου.Όταν είσαι 17 χρονών δεν μπορείς να το διαχειριστείς όλο αυτό.

Επόμενο άρθρο

Οι λαμπεροί καλεσμένοι του Πρωτοχρονιάτικου show με την Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσημη πρόσκληση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στους τηλεθεατές για το show
07/12/2017 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

Το τσιφτετέλι της Χριστιάνας Αριστοτέλους και η κόντρα στο...ζεϊμπέκικο(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ακόμα τα αγόρια και τα κορίτσια να αναμετρούνται στο...ζεϊμπέκικο
19/02/2018 - 16:45

Με αγάπη Χριστιάνα: Το "έκαψαν" την Καθαρά Δευτέρα - Δείτε backstage video

Διασκέδαση, χορός και η πιο αγαπησιάρικη Καθαρά Δευτέρα
19/02/2018 - 12:09

Αντώνης Τσαπατάκης: "Έχω μανία να ζήσω - Όλοι έχουμε δικαίωμα στη ζωή"(BINTEO)

"Το σώμα μπορεί να φθαρεί, η ψυχή δε βάλλεται" - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους
09/02/2018 - 16:22

Τα δάκρυα του Παπαθεοχάρους και το δώρο της εκπομπής που τον συγκίνησε(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δημόσιο ευχαριστώ του δημοσιογράφου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
08/02/2018 - 18:24

Όταν η μαϊμού - Λούης τρόμαξε την ελεφαντίνα - Αριστοτέλους... (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναπάντεχη εισβολή του Λούη Πατσαλίδη στο "Με αγάπη Χριστιάνα" που έφερε γέλια
08/02/2018 - 15:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ