Ψυχαγωγία

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" χαρίζει στιγμές γέλιου σε όλους μας, αφού αποτελεί μια από τις πιο δεμένες παρέες και διασκεδαστικές εκπομπές στην Κυπριακή τηλεόραση.

Αλλά... όσο να γελούν με θέματα, με γκάφες άλλων αλλά και δικές τους πάντα ένα troll παραπάνω για αυτά που λένε τους αξίζει, γιατί πολύ απλά έχουν το χιούμορ να το δεχτούν και να το απολαύσουν.

Αρχικά, ο Τάσος Ευαγγέλου όπου μέσα από δηλώσεις του είπε ότι έχει κάνει μπλοκ άτομο επειδή τον "μάρκαραν" σε υπερβολικό βαθμό ερωτικά. Με μια άλλη ματιά, εμείς φανταστήκαμε τον Τάσο ως τον Mr. Καζανόβα που καμιά δεν του αντιστέκεται...

Το αποτέλεσμα... ο τέλειος άντρας της εβδομάδας!

Και τρώει και ψεύδεται...

Μπορεί ο Χάρης Παπαθεοχάρους να δέχεται bullying συχνά πυκνά ότι δεν αντιστέκεται στο φαγητό, αλλά άλλες μάλλον τρώνε κρυφά.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, μια μέρα εξέφρασε την απορία για το ποιος τρώει όλα τα αλμυρά και τα γλυκά που έχουν στο πάνελ καθημερινά. Ψέμματα ειπώθηκαν, κανένας δεν παραδέχθηκε ενοχή αλλά οι κάμερες γράφουν πολλές φορές και off air....

Και η απάντηση αναδεικνύει την ... φαταούλα της εβδομάδας!

Όσο για την Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Μπορεί να μην την βλέπουμε συχνά σε νυχτερινές εξόδους αλλά αποφάσισε να μας δείξει πώς διασκεδάζει και τι φιγούρες κάνει.

Μαζί της δε θα μπορούσε να ήταν άλλος από τον Χάρη Παπαθεοχάρους... Ο αγαπημένος δημοσιογράφος μας έδειχνε πώς χορεύει στα νυχτερινά μαγαζιά με την Χριστιάνα να προσπαθεί να τον κάνει να λικνιστεί σε πιο έξαλλους ρυθμούς.

Δείτε τον ξέφρενο χορό τους... λίγο πιο έξαλλο από το κανονικό αφού σίγουρα είναι οι τηλεοπτικοί χορευτές της εβδομάδας!

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η βόλτα της παρουσιάστριας με τη μικρή Μελίνα, τον Γιώργο Εφραίμ και τον αδερφό της...
15/10/2018 - 09:26

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στη δουλειά με το.. μπουρνούζι της!(ΦΩΤΟ)

Δείτε την νέα «ανατρεπτική» εμφάνιση της παρουσιάστριας..
04/10/2018 - 12:23

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους αναπολεί τα παιδικά της χρόνια!(ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια πήγε στην παιδική χαρά με την κορούλα της και θυμήθηκε τα παλιά!
30/09/2018 - 11:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: 46χρονος είχε στην κατοχή του αναβολικά, κοκαΐνη και κροτίδες

Συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση - Πρόστιμο 11.000 ευρώ από το Τμ. Τελωνείων

23χρονη πωλούσε στην Αγία Νάπα laughing gas

Στην κατοχή της βρέθηκαν πέντε φιάλες υποξείδιου του αζώτου

Λεμεσός: Κοινοτάρχης φέρεται να "πήρε" 44 χιλ. ευρώ από τα ταμεία του συμβουλίου

Υπόθεση κατάχρησης εξουσίας και οικειοποίησης χρημάτων διερευνά η Αστυνομία
Ελλάδα

Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ την αναθεώρηση του Συντάγματος

«Συγχαρητήρια φίλε μου Ζόραν Ζάεφ» γράφει ο Αλέξης Τσίπρας στο Twitter

Ορκίζεται αύριο ως Υπουργός Εξωτερικών ο Αλέξης Τσίπρας

Δεν θα δημοσιεύσει την 9σέλιδη επιστολή Κοτζιά καθώς φέρει την ένδειξη "αυστηρά προσωπικό"

Τσίπρας: Θα προστατεύσω τα μεγάλα επιτεύγματα της κυβέρνησης

Ελληνο-ισπανική πρόταση για τη δημιουργία Ευρωπαϊκού Ταμείου κατά της ανεργίας
Διεθνή

Η Σαουδική Αραβία παραδέχεται ότι ο Κασόγκι σκοτώθηκε μέσα στο προξενείο της

Έχουν συλληφθεί «18 πρόσωπα», όλα τους Σαουδάραβες, στο πλαίσιο των ερευνών

ΠΓΔΜ: Εγκρίθηκε η πρόταση Ζάεφ για την αναθεώρηση του Συντάγματος

Το κοινοβούλιο ενέκρινε την έναρξη των διαδικασιών

Βρετανία: 20 άνδρες καταδικάστηκαν για αποπλάνηση και βιασμό νεαρών κοριτσιών

Κρίθηκαν ένοχοι για πάνω από 120 αδικήματα - Ποινές κάθειρξης από 5 μέχρι 18 έτη

tv news

Η Όλγα στέλνει τη Βάσω στην απομόνωση και αυτό θα φέρει ανεπιθύμητες συνέπειες..

Νέα επεισόδια "Τατουάζ" από αυτή τη Δευτέρα σε Νέα Ώρα στον Alpha Κύπρου! (Περίληψη)
Alpha TV Κύπρου

Η «Μουρμούρα» επιστρέφει …με δύο Κυπριακά ζευγάρια στον Alpha Κύπρου! (TRAILER)

Μία τέτοια μουρμούρα,όχι μόνο τη συνηθίζεις,αλλά τη λατρεύεις! Από Δευτέρα 22 Οκτωβρίου..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/10/2018 - 13:50ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ