Ψυχαγωγία

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" χαρίζει στιγμές γέλιου σε όλους μας, αφού αποτελεί μια από τις πιο δεμένες παρέες και διασκεδαστικές εκπομπές στην Κυπριακή τηλεόραση.

Αλλά... όσο να γελούν με θέματα, με γκάφες άλλων αλλά και δικές τους πάντα ένα troll παραπάνω για αυτά που λένε τους αξίζει, γιατί πολύ απλά έχουν το χιούμορ να το δεχτούν και να το απολαύσουν.

Αρχικά, ο Τάσος Ευαγγέλου όπου μέσα από δηλώσεις του είπε ότι έχει κάνει μπλοκ άτομο επειδή τον "μάρκαραν" σε υπερβολικό βαθμό ερωτικά. Με μια άλλη ματιά, εμείς φανταστήκαμε τον Τάσο ως τον Mr. Καζανόβα που καμιά δεν του αντιστέκεται...

Το αποτέλεσμα... ο τέλειος άντρας της εβδομάδας!

Και τρώει και ψεύδεται...

Μπορεί ο Χάρης Παπαθεοχάρους να δέχεται bullying συχνά πυκνά ότι δεν αντιστέκεται στο φαγητό, αλλά άλλες μάλλον τρώνε κρυφά.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, μια μέρα εξέφρασε την απορία για το ποιος τρώει όλα τα αλμυρά και τα γλυκά που έχουν στο πάνελ καθημερινά. Ψέμματα ειπώθηκαν, κανένας δεν παραδέχθηκε ενοχή αλλά οι κάμερες γράφουν πολλές φορές και off air....

Και η απάντηση αναδεικνύει την ... φαταούλα της εβδομάδας!

Όσο για την Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Μπορεί να μην την βλέπουμε συχνά σε νυχτερινές εξόδους αλλά αποφάσισε να μας δείξει πώς διασκεδάζει και τι φιγούρες κάνει.

Μαζί της δε θα μπορούσε να ήταν άλλος από τον Χάρη Παπαθεοχάρους... Ο αγαπημένος δημοσιογράφος μας έδειχνε πώς χορεύει στα νυχτερινά μαγαζιά με την Χριστιάνα να προσπαθεί να τον κάνει να λικνιστεί σε πιο έξαλλους ρυθμούς.

Δείτε τον ξέφρενο χορό τους... λίγο πιο έξαλλο από το κανονικό αφού σίγουρα είναι οι τηλεοπτικοί χορευτές της εβδομάδας!

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτά είναι τα νέα κατοικίδια της Αριστοτέλους και είναι σκέτη γλύκα!(ΦΩΤΟ)

Δυο παπάκια σε μια μικρή λιμνούλα έχουν κλέψει την καρδιά της οικογένειας
16/07/2018 - 21:03

X. Αριστοτέλους: Οι βόλτες με την κορούλα της και τα... νυχτοπερπατήματα (ΦΩΤΟ)

Δείτε μαμά και κόρη να κάνουν βόλτα στην όμορφη Κακοπετριά
15/07/2018 - 12:01

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ανανέωσε τη συνεργασία της με τον Alpha Kύπρου

Θα συνεχίσει να ομορφαίνει τα απογεύματά μας, με το πιο αληθινό και ζεστό χαμόγελό της
09/07/2018 - 13:50

Η ξεκαρδιστική έρευνα του Χάρη στον Λούη Πατσαλίδη για την... απιστία(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβουλές για το πως θα αποκαλύψετε την απιστία χωρίς να χωρίσετε
07/07/2018 - 14:11

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κανάλι με... μπουρνούζι και τη μικρή Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατρεπτική εμφάνιση που έκανε νωρίς το πρωί στα γραφεία της εκπομπής της
06/07/2018 - 11:58

Έτσι πάει διακοπές η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας αποκάλυψε πως της αρέσει να πηγαίνει διακοπές και τι παίρνει πάντα μαζί της!
30/06/2018 - 10:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αεροδρόμιο Λάρνακας: Επιβάτης ταξίδευε με κοσμήματα αξίας 13.000 ευρώ

Εντοπίστηκαν από το Τμήμα Τελωνείων κατά τη διάρκεια του ελέγχου επιβατών

Τελέστηκαν τα αποκαλυπτήρια του μνημείου για τις μάνες αγνοουμένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτιαγμένο από λάβα ηφαιστείου της Σαντορίνης, τοποθετήθηκε στον Τύμβο Μακεδονίτισσας

Ορκίστηκαν πίστη στην πατρίδα οι νέοι εθνοφρουροί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρίγη συγκίνησης για συγγενείς και φίλους νεοσυλλέκτων οπλιτών της 2018 ΕΣΣΟ
Ελλάδα

Στο "κόκκινο" Αθήνα - Μόσχα μετά την ακύρωση της επίσκεψης Λαβρόφ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκτακτη σύσκεψη Τσίπρα - Κοτζιά στο Μέγαρο Μαξίμου

Σκληρή απάντηση του ελληνικού ΥΠΕΞ για τις δηλώσεις Ζαχάροβα

"Χαρακτηριστικό δείγμα ασέβειας προς τρίτη χώρα, καθώς και έλλειψης κατανόησης"

Σεισμός 4,2 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ "ταρακούνησε" τα Ιωάννινα

Σημειώθηκε 23 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της πόλης και είχε εστιακό βάθος πέντε χιλιομέτρων
Διεθνή

Συζητήσεις Τραμπ για επίσκεψη Πούτιν στην Ουάσιγκτον

Ο Αμερικανός Πρόεδρος ζήτησε από ανώτερο υπάλληλο να προσκαλέσει τον Ρώσο Πρόεδρο

Βέλγιο: Χάος στον εναέριο χώρο λόγω προβλήματος σε υπολογιστή

Τι δήλωσε εκπρόσωπος του αεροδρομίου των Βρυξελλών

Ισπανία: Απέσυρε τα διεθνή εντάλματα σύλληψης κατά του Πουτζντεμόν

Ο πρώην Πρόεδρος της Καταλονίας επρόκειτο να εκδοθεί στην Ισπανία

tv news

Το ταξίδι που ετοίμασε ο Μηνάς για να κάνει έκπληξη στη Βούλα..

Δεν πήγε ούτε κατά προσέγγιση όπως το φανταζόταν…Παρασκευή: Νέο Επεισόδιο «Μουρμούρα»
Alpha TV Κύπρου

Μια πραγματική ιστορία που άγγιξε εκατομμύρια τηλεθεατές «Hachiko» & «Νήσος»

Αγαπημένες ξένες και ελληνικές ταινίες αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/07/2018 - 01:4510Η ΕΝΤΟΛΗ