Ψυχαγωγία

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" χαρίζει στιγμές γέλιου σε όλους μας, αφού αποτελεί μια από τις πιο δεμένες παρέες και διασκεδαστικές εκπομπές στην Κυπριακή τηλεόραση.

Αλλά... όσο να γελούν με θέματα, με γκάφες άλλων αλλά και δικές τους πάντα ένα troll παραπάνω για αυτά που λένε τους αξίζει, γιατί πολύ απλά έχουν το χιούμορ να το δεχτούν και να το απολαύσουν.

Αρχικά, ο Τάσος Ευαγγέλου όπου μέσα από δηλώσεις του είπε ότι έχει κάνει μπλοκ άτομο επειδή τον "μάρκαραν" σε υπερβολικό βαθμό ερωτικά. Με μια άλλη ματιά, εμείς φανταστήκαμε τον Τάσο ως τον Mr. Καζανόβα που καμιά δεν του αντιστέκεται...

Το αποτέλεσμα... ο τέλειος άντρας της εβδομάδας!

Και τρώει και ψεύδεται...

Μπορεί ο Χάρης Παπαθεοχάρους να δέχεται bullying συχνά πυκνά ότι δεν αντιστέκεται στο φαγητό, αλλά άλλες μάλλον τρώνε κρυφά.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, μια μέρα εξέφρασε την απορία για το ποιος τρώει όλα τα αλμυρά και τα γλυκά που έχουν στο πάνελ καθημερινά. Ψέμματα ειπώθηκαν, κανένας δεν παραδέχθηκε ενοχή αλλά οι κάμερες γράφουν πολλές φορές και off air....

Και η απάντηση αναδεικνύει την ... φαταούλα της εβδομάδας!

Όσο για την Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Μπορεί να μην την βλέπουμε συχνά σε νυχτερινές εξόδους αλλά αποφάσισε να μας δείξει πώς διασκεδάζει και τι φιγούρες κάνει.

Μαζί της δε θα μπορούσε να ήταν άλλος από τον Χάρη Παπαθεοχάρους... Ο αγαπημένος δημοσιογράφος μας έδειχνε πώς χορεύει στα νυχτερινά μαγαζιά με την Χριστιάνα να προσπαθεί να τον κάνει να λικνιστεί σε πιο έξαλλους ρυθμούς.

Δείτε τον ξέφρενο χορό τους... λίγο πιο έξαλλο από το κανονικό αφού σίγουρα είναι οι τηλεοπτικοί χορευτές της εβδομάδας!

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Δείτε την να κάνει... πατίνι μέσα στο σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις Κυριακές είναι πιο παιχνιδιάρα από κάθε άλλη μέρα
22/04/2018 - 15:48

Όταν η Αριστοτέλους παρουσίασε το "Πάμε Πακέτο" - Η δήλωση και το τρολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε παίκτης του "Πιο αδύναμου Κρίκου" και ο σχολιασμός του Πατσαλίδη
21/04/2018 - 13:47

O κήπος της Χριστιάνας Αριστοτέλους και το...ακαπέλα τραγούδι(BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά καλημέρα και όσα το τραγούδι του Ρουβά μαζί με την ομάδα της
21/04/2018 - 13:01

Oι τσακωμοί Χριστιάνας Αριστοτέλους - Γιώργου Εφραίμ και η αντίδρασή του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ποδοσφαιριστής βρήκε τον τρόπο να αντιμετωπίζει την παρουσιάστρια
16/04/2018 - 18:26

Γιατί η Χριστιάνα Αριστοτέλους φοράει ιατρική μάσκα μέσα στο σπίτι της; (ΦΩΤΟ)

Με μία φωτογραφία από την κουζίνα του σπιτιού της, μας αποκάλυψε πως τελικά "την άρπαξε"
15/04/2018 - 12:15

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στην εκπομπή με τη κόρη της, Μελίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ώρα της κουζίνας δε μπορούσε να πάρει από πάνω τα μάτια της...
10/04/2018 - 15:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμαρχος Λεμεσού και με "βούλα" ο Νίκος Νικολαΐδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολίασαν την απόφαση ο πρώην και νυν δήμαρχος Λεμεσού

Διχασμένοι οι βουλευτές για την ανέγερση του νέου κτιρίου της Βουλής (BINTEO)

Θα συζητηθεί την Τετάρτη στο Προεδρικό στο πλαίσιο της συνάντησης Συλλούρη-Αναστασιάδη

Άστεγος στα Λατσιά ζητά στέγη και εργασία (BINTEO)

Λύση ψάχνουν οι υπηρεσίες ευημερίας, την επόμενη ημέρα της δημοσιοποίησης της ιστορίας του
Ελλάδα

Ανελκύστηκε το "μαύρο" κουτί του Mirage 2000-5

Αναμένεται να δώσει στοιχεία χρήσιμα για τον θάνατο του σμηναγού Γιώργου Μπαλταδώρου

Μπουλούτ: Στείλαμε βίντεο στην Ελλάδα από το μάζεμα των ελληνικών σημαιών

"Αν η Τουρκία έκανε πόλεμο στην Ελλάδα, θα ήταν σαν έναν ώριμο άνδρα που χτυπά ένα βρέφος"

Διαψεύδει ο Φώτης Κουβέλης τους ισχυρισμούς Μπουλούτ

"Δεν υπάρχει βίντεο που να δείχνει Τούρκους να κατεβάζουν ελληνικές σημαίες"
Διεθνή

Πακιστάν: Τριπλή επίθεση βομβιστών-καμικάζι με 6 αστυνομικούς νεκρούς

Ένας βομβιστής-καμικάζι πυροδότησε τα εκρηκτικά κοντά σε φορτηγό της αστυνομίας

Καναδάς: Κατηγορήθηκε για 10 πρώτου βαθμού φόνους ο ύποπτος του αιματοκυλίσματος

Είχε πάρει θέση και επαινούσε τον Elliot Rodger που είχε πέσει με το όχημά του σε πεζούς

Τουρκία: Διεργασίες αντιπολίτευσης για τον αντίπαλο του Ερντογάν

"Μολύνατε το κοινοβούλιο" λέει στο CHP ο Ερντογάν

tv news

Η μητέρα του Φώτη του βρίσκει καινούργια δουλειά στην Αγγλία.Αυτός ενθουσιάζεται

Πως αντιδρά η Χριστίνα σε όλο αυτό; Τρίτη: Νέο Επεισόδιο Μουρμούρα (TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα πάει με τον Νικόλα στο Μπουένος Άιρες. Mια εμπειρία που θα τη σημαδέψει..

Ξαφνιάζεται και τρομάζει..Τι κρύβει τελικά ο Νικόλας; Τρίτη:Νέο Επεισόδιο Τατουάζ (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 24/04/2018 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ