Ψυχαγωγία

Το τρολάρισμα στο "Με αγάπη Χριστιάνα"-Η φαταούλα, οι χορευτές και ο γόης-ΒΙΝΤΕΟ

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" χαρίζει στιγμές γέλιου σε όλους μας, αφού αποτελεί μια από τις πιο δεμένες παρέες και διασκεδαστικές εκπομπές στην Κυπριακή τηλεόραση.

Αλλά... όσο να γελούν με θέματα, με γκάφες άλλων αλλά και δικές τους πάντα ένα troll παραπάνω για αυτά που λένε τους αξίζει, γιατί πολύ απλά έχουν το χιούμορ να το δεχτούν και να το απολαύσουν.

Αρχικά, ο Τάσος Ευαγγέλου όπου μέσα από δηλώσεις του είπε ότι έχει κάνει μπλοκ άτομο επειδή τον "μάρκαραν" σε υπερβολικό βαθμό ερωτικά. Με μια άλλη ματιά, εμείς φανταστήκαμε τον Τάσο ως τον Mr. Καζανόβα που καμιά δεν του αντιστέκεται...

Το αποτέλεσμα... ο τέλειος άντρας της εβδομάδας!

Και τρώει και ψεύδεται...

Μπορεί ο Χάρης Παπαθεοχάρους να δέχεται bullying συχνά πυκνά ότι δεν αντιστέκεται στο φαγητό, αλλά άλλες μάλλον τρώνε κρυφά.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, μια μέρα εξέφρασε την απορία για το ποιος τρώει όλα τα αλμυρά και τα γλυκά που έχουν στο πάνελ καθημερινά. Ψέμματα ειπώθηκαν, κανένας δεν παραδέχθηκε ενοχή αλλά οι κάμερες γράφουν πολλές φορές και off air....

Και η απάντηση αναδεικνύει την ... φαταούλα της εβδομάδας!

Όσο για την Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Μπορεί να μην την βλέπουμε συχνά σε νυχτερινές εξόδους αλλά αποφάσισε να μας δείξει πώς διασκεδάζει και τι φιγούρες κάνει.

Μαζί της δε θα μπορούσε να ήταν άλλος από τον Χάρη Παπαθεοχάρους... Ο αγαπημένος δημοσιογράφος μας έδειχνε πώς χορεύει στα νυχτερινά μαγαζιά με την Χριστιάνα να προσπαθεί να τον κάνει να λικνιστεί σε πιο έξαλλους ρυθμούς.

Δείτε τον ξέφρενο χορό τους... λίγο πιο έξαλλο από το κανονικό αφού σίγουρα είναι οι τηλεοπτικοί χορευτές της εβδομάδας!

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage φωτογραφίες από το Πρωτοχρονιάτικο show(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεμα επέλεξε και το stage στις "Νότες" που γίνεται το sjow
11/12/2017 - 21:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το highlight του γάμου της Αριστοτέλους - O ύπνος και... το milkshake (BINTEO)

Όσα αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια μέσα από την εκπομπή της
22/01/2018 - 18:34

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "εισέβαλλε" στον Alpha όπως δεν περίμενε κανείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί απάντησε στην ερώτηση ποια σταρ αντιγράφει και ο λόγος της εμφάνισης της
19/01/2018 - 13:59

Χάρης Παπαθεοχάρους - Τάσος Ευαγγέλου: Εκτός από συνεργάτες και... γείτονες!

Η "ιστορική" μετακόμιση και τα πειράγματα της Χριστιάνας την ώρα της εκπομπής
18/01/2018 - 17:31

Ένα ψόφιο περιστέρι έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Η αστεία ιστορία που διηγήθηκε η παρουσιάστρια και οι αντιδράσεις των συνεργατών της
16/01/2018 - 17:05

Η παρέμβαση ιερέα στην εκπομπή της Αριστοτέλους για να δώσει εξηγήσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο πάτερ Χαράλαμπος αντέδρασε για το εξώγαμο Έλληνα ιερέα και αιτιολόγησε τη θέση του
12/01/2018 - 19:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόσυρση αγωγής: Πάλι φίλοι Χριστόφιας και Μιλτιάδης (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχω παρατηρήσει ότι οι δηλώσεις μου ενώπιον δικαστηρίου έχουν παρερμηνεύτηκαν"

Απόπειρα φόνου: 72χρονη ξυλοκοπήθηκε άγρια από το γιο της (BINTEO)

Χειροπέδες στον 42χρονο οποίος αρνείται κάθε ανάμιξη

Επεισόδια με τις "ευλογίες" του Ερντογάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση με πέτρες και επίθεση κατά της τ/κ εφημερίδας "Αφρίκα" και Σενέρ Λεβέντ
Ελλάδα

Χασίς βάρους 39 κιλών εντοπίστηκαν στο αυτοκίνητο 56χρονου

Σε έρευνα που ακολούθησε στο σπίτι του βρέθηκαν μικροποσότητες ναρκωτικών

Μαζικό συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Για 500 χιλιάδες μιλάνε οι διοργανωτές και τι ζητούν

Πυρπολήθηκε διατηρητέο κτίριο που βρισκόταν υπό κατάληψη στη Θεσσαλονίκη

Το κτίριο στέγαζε τα τελευταία χρόνια την κατάληψη Libertatia τα τελευταία χρόνια
Διεθνή

Συρία- Τουρκία: Τουλάχιστον 18 νεκροί στις επιχειρήσεις της Άγκυρας στο Αφρίν

Επιπλέον 23 άνθρωποι τραυματίστηκαν κατά τη διάρκεια των τουρκικών επιχειρήσεων

Ένταση στην Κνεσέτ στη διάρκεια ομιλίας του Αμερικανού Αντιπροέδρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Άραβες Βουλευτές οδηγήθηκαν εκτός της αίθουσας του Κοινοβουλίου

Συνεχίζει η τουρκική προέλαση στη Συρία

Αλλάζει ο χάρτης στα σύνορα Τουρκίας-Συρίας

tv news

Η Φαίη και ο Δαμιανός προσπαθούν να παγιδεύσουν το Βλάση μέσω δημοσιευμάτων...

Ο Λεωνίδας προσπαθεί να κρύψει το πάθος που ζει...Tρίτη: Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

Ο Θεοχάρης βρίσκεται κομμένος στα δύο και δεν μπορεί να αποφασίσει τι θέλει...

Τόνυ & Άννα κάνουν σοβαρή κουβέντα που θα αλλάξει τα πάντα. Τρίτη:Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/01/2018 - 06:15ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ