Ψυχαγωγία

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

H θερμοκρασία της Κύπρου έχει πέσει κατακόρυφα τις τελευταίες ημέρες και σε πολλές περιοχές αγγίζει και τον μηδέν βαθμό Κελσίου.

Κρύο τσουχτερό... και το Τρόοδος ντύθηκε στα άσπρα από νωρίς φέτος, χαρίζοντας ένα μαγευτικό τοπίο για εξόρμηση. Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε εκεί στις πρώτες κιόλας νιφάδες χιονιού που έπεσαν και μας έδειξε το Τρόοδος σε μια..όμορφη και χειμωνιάτικη εκδοχή του.

Δείτε την μαγευτική εξόρμηση, τις τσικουδιές της Εριλένας για να ζεσταθεί, αλλά και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν καθώς και τί πρέπει να προσέχουμε με τέτοιο καιρό αν θέλουμε να επισκεφτούμε τις ορεινές περιοχές.

Επόμενο άρθρο

Το νέο Χριστουγεννιάτικο τραγούδι για τους πλημμυροπαθείς της Μάνδρας Αττικής

Oι Έλληνες καλλιτέχνες ενώνουν τις φωνές τους για τον πιο ιερό και όμορφο σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)
07/12/2017 - 13:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλέξανδρος Παρίσης: «Έχω υπάρξει αρκετά αφελής στο παρελθόν»(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο νέος του ρόλος στη «Μουρμούρα» και όσα θα δούμε στην αποψινή πρεμιέρα..
22/10/2018 - 17:43

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

Ο Ηλίας Μάστορας έφτιαξε ειδικές μπάλες με κουδουνάκια για τυφλά παιδιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αξιοθαύμαστη πρωτοβουλία του Ηλία για τυφλά παιδιά στο "Με αγάπη Χριστιάνα"...
16/10/2018 - 17:36

Σε συναγερμό οι αρχές μετά από τραυματισμό άνδρα στο Τρόοδος

Εντοπίστηκε σε απόμερο σημείο στις ορεινές περιοχές με υποθερμία και εκδορές
13/10/2018 - 17:59

Yπό έλεγχο δασικές πυρκαγιές στο Τρόοδος από πτώση κεραυνών

Επί ποδός το Τμήμα Δασών για την κατάσβεσή τους
09/10/2018 - 20:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος 2019 και αν... οι κάμερες τροχαίας στους δρόμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την εγκατάσταση και το κόστος τους

"Ήμασταν στο σπίτι με τα μωρά όταν ερχόταν ο ανεμοστρόβιλος" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία κατοίκου Αγίων Τριμιθιάς

Παραδέχθηκε ότι έκλεψε 44.000 ευρώ ο πρώην κοινοτάρχης Ασώματου

Κατηγορήθηκε γραπτώς και αφέθηκε ελεύθερος για να κληθεί αργότερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Πυρά κατά του Αλέξη Τσίπρα εξαπέλυσε η Νέα Δημοκρατία

"Να δοθεί στη δημοσιότητα η επιστολή παραίτησης Κοτζιά" αναφέρει σχετική ανακοίνωση

Βερολίνο: Στηρίζουμε όπως μπορούμε Αθήνα και Σκόπια

«Mε την υλοποίηση της συμφωνίας θα ξεπερνιόταν ένα σημαντικό εμπόδιο»

Κοτζιάς: Το δικό μου στόμα δεν κλείνει, ούτε εκβιάζω ούτε εκβιάζομαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη δημόσια τοποθέτηση μετά την παραίτηση του από το Υπουργείο Εξωτερικών
Διεθνή

Τα λένε στην Ουάσινγκτον Γκουτέρες - Πομπέο

Ο ΓΓ των ΗΕ θα πραγματοποιήσει συναντήσεις με αξιωματούχους της κυβέρνησης

Βρέθηκε η σορός του Κασόγκι στην οικία του Σαουδάραβα πρόξενου

Τι αναφέρουν πηγές σε ξένο πρακτορείο ειδήσεων

Σεισμός 6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ στην Ταϊβάν

Ο σεισμός έγινε αισθητός και στην πρωτεύουσα Ταϊπέι

tv news

Η ύπουλη κίνηση της Νικόλ αφήνει τους πάντες άφωνους και κυρίως την Άννα...

Δεν θα διστάσει να συγκρουστεί μαζί της... Δείτε την Τρίτη στο διπλό επεισόδιο "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης παίρνει σαν δώρο από τους δικούς του, καινούργιο αυτοκίνητο...

Τα προβλήματα ξεκινούν!! Τρίτη Νέο Επεισόδιο "Μουρμούρα" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/10/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ