Ψυχαγωγία

Το Τρόοδος στα... λευκά -Η εξόρμηση του "Με αγάπη Χριστιάνα" και οι...ζιβανίες

H θερμοκρασία της Κύπρου έχει πέσει κατακόρυφα τις τελευταίες ημέρες και σε πολλές περιοχές αγγίζει και τον μηδέν βαθμό Κελσίου.

Κρύο τσουχτερό... και το Τρόοδος ντύθηκε στα άσπρα από νωρίς φέτος, χαρίζοντας ένα μαγευτικό τοπίο για εξόρμηση. Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε εκεί στις πρώτες κιόλας νιφάδες χιονιού που έπεσαν και μας έδειξε το Τρόοδος σε μια..όμορφη και χειμωνιάτικη εκδοχή του.

Δείτε την μαγευτική εξόρμηση, τις τσικουδιές της Εριλένας για να ζεσταθεί, αλλά και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν καθώς και τί πρέπει να προσέχουμε με τέτοιο καιρό αν θέλουμε να επισκεφτούμε τις ορεινές περιοχές.

Επόμενο άρθρο

Το νέο Χριστουγεννιάτικο τραγούδι για τους πλημμυροπαθείς της Μάνδρας Αττικής

Oι Έλληνες καλλιτέχνες ενώνουν τις φωνές τους για τον πιο ιερό και όμορφο σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)
07/12/2017 - 13:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περσείδες: Η ευχή Αναστασιάδη και το νέο αστεροσκοπείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδήλωση του Κυπριακού Οργανισμού Αστρονομίας στο βοτανικό κήπο Τροόδους
13/08/2018 - 20:55

Νέα επιστολή Χαμπιαούρη τις επόμενες ημέρες με τις κυβερνητικές θέσεις

Ύστατη έκκληση στις εκπαιδευτικές οργανώσεις να προσέλθουν στο διάλογο
13/08/2018 - 13:25

Η ευχή του Πρόεδρου Αναστασιάδη στις "Περσείδες" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στον Βοτανικό Κήπο Τροόδους για να παρακολουθήσει το μοναδικό ουράνιο φαινόμενο
12/08/2018 - 21:32

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" επέστρεψε στον Alpha Κύπρου!(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής γύρισε στα γραφεία της για ένα σπουδαίο λόγο
30/07/2018 - 12:32

Με αγάπη Χριστιάνα: Η Αριστοτέλους και η παρέα της "έριξαν αυλαία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκίνηση, πάρτι και όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την ημερομηνία επιστροφής
06/07/2018 - 17:29

Το νέο κούρεμα του Χάρη και το... "ξεμάλιασμα" της Χ. Αριστοτέλους (BINTEO)

Γιατί η γνωστή παρουσιάστρια ζήτησε να... ξαναξεκινήσει η εκπομπή από την αρχή;
03/07/2018 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 Αυγούστου 1996: Οι σφαίρες του Αττίλα δολοφόνησαν τον Σολωμό Σολωμού (ΦΩΤΟ)

Αναδρομή στα τραγικά γεγονότα της Δερύνειας που συγκλόνισαν τη διεθνή κοινή γνώμη

"Δυστυχώς έτσι αντιλαμβάνεται τη δημοκρατία ο κ.Φαίδωνος!"

Εκφράζουν δημόσια τη δυσαρέσκεια τους η Επαρχιακή Επιτροπή και η Δημοτική Ομάδα ΔΗΚΟ

Κινηματογραφική διάρρηξη και καταδίωξη τα ξημερώματα στην Πάφο

Μπήκε να κλέψει, τον κατάλαβαν, έκλεψε αυτοκίνητο και το τράκαρε
Ελλάδα

Αισιοδοξία για την κατάσβεση της πυρκαγιάς στην Εύβοια

Στο σημείο εξακολουθούν να κάνουν ρίψεις από αέρος δύο αεροσκάφη και ένα ελικόπτερο

Yπόθεση Σκριπάλ: Αβάσιμες για τη Μόσχα οι κατηγορίες εναντίον της

Η Ουάσινγκτον ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα επιβάλει νέες κυρώσεις

Στους 95 οι νεκροί από την πυρκαγιά στο Μάτι

Κατέληξε ένας 63χρονος εγκαυματίας ο οποίος νοσηλευόταν διασωληνωμένος
Διεθνή

Επισκέφθηκε το Μάιο "μυστικά" και "εκτάκτως" την Αίγυπτο ο Νετανιάχου

Συζήτησε με τον Πρόεδρο της χώρας, Άμπντελ Φάταχ αλ Σίσι για πιθανή εκεχειρία στη Γάζα

Ο Τραμπ παγώνει την παράδοση των F-35 στην Τουρκία

Υπόγραψε το νομοσχέδιο για τον αμυντικό προϋπολογισμό

tv news

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Μια φυσιολογική οικογένεια που θα λατρέψετε από την πρώτη στιγμή...

Η νέα κωμική σειρά του Alpha Κύπρου, που έρχεται για να μας...θεραπεύσει! Δείτε το teaser
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/08/2018 - 11:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ