Ψυχαγωγία

Τζώρτζια Παναγή:Με έχουν μπερδέψει για πρωταγωνίστρια αισθησιακών ταινιών-ΒΙΝΤΕΟ

Η Τζώρζια Παναγή κάθισε στον καναπέ του Cup of Joy με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου και τον Άθω Αντωνίου για μια αποκαλυπτική συνέντευξη στον δημοφιλή τραγουδιστή.

Αλλά στη ζωή τίποτα δε πρέπει να προγραμματίζεις. Εκεί που περιμέναμε τον "Βάζω και έναν Πάριο" να πέφτει θύμα των ερωτήσεων και να αποκαλύπτεται, έγινε ακριβώς το αντίθετο.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια ειλικρινής όπως πάντα τα είπε όλα. Παραδέχθηκε δημοσίως ότι έχει προσποιηθεί εν ώρα σεξουαλικής "δράσης" ενώ αποκάλυψε ότι την έχουν μπερδέψει και με πρωταγωνίστρια αισθησιακών ταινιών. 

Δείτε τα σχετικά αποσπάσματα και τον πιο αστείο διάλογο ενός ταξιτζή που αναστατώθηκε από μια ανερχόμενη... παρουσιάστρια που ήθελε  να πάει σε στούντιο.

Τελικά Τζώρτζια πόσο απολαμβάνεις την δουλειά σου;

Επόμενο άρθρο

Παντρεύτηκε η Αθηνά Οικονομάκου κρυφά από όλους - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου η αγαπημένη ηθοποιός
18/11/2017 - 15:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόσο πρέπει να διαρκεί το σεξ;

Από δευτερόλεπτα μέχρι και...
12/12/2017 - 10:15

Σεξ: Τόσο επιθυμούν και τόσο παίρνουν άντρες και γυναίκες

Πόση ώρα έχουμε για...προκαταρκτικά;
10/12/2017 - 12:00

H ''καυτή'' γιατρός της Σπαρτάκ κόβει το σεξ από τους παίκτες της ομάδας !

''Δεν είναι καλό πριν από τους αγώνες'', τονίζει η Βικτόρια Γκαμέεβα
06/12/2017 - 16:45

Έρευνα: Κάντε σεξ μόνο το βράδυ!

Το όφελος για την υγεία μας
06/12/2017 - 08:55

Ιαπωνία: Μένουν παρθένοι μέχρι και τα 35

Τι είναι αυτό που τους κρατάει μακριά από το σεξ;
05/12/2017 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλοπή αξίας...ενός εκατομμυρίου δολαρίων στη Λεμεσό

Χειροπέδες σε 37χρονο για κλοπή δύο κοσμημάτων

Μπουρλότο μοτοσικλέτα 41χρονου, τα ξημερώματα στη Λεμεσό

Χρειάστηκε να γίνει προληπτική εκκένωση της πολυκατοικίας λόγω των καπνών

Αντιδράσεις για τα κατασκευαστικά έργα στη παραλία De Costa (ΒΙΝΤΕΟ)

Νόμιμες οι ενέργειες μας δηλώνει ο Δήμος Παραλιμνίου
Ελλάδα

Κοτζιάς: μιλήσαμε με ειλικρίνεια και ανοιχτά με τον Ερντογάν

Χαρακτηρίζει πετυχημένη την επίσκεψη του Τούρκου Προέδρου ο Έλληνας ΥπΕΞ

Δεμένα τα πλοία στα λιμάνια στην Πέμπτη

Συμμετοχή της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας στην 24ωρη απεργία της ΓΣΕΕ

Δύο συλλήψεις για το ατύχημα με τρενάκι στο Αίγιο

Εκτροχιάστηκε βαγόνι και τραυματίστηκαν μητέρα με τα τρία ανήλικα παιδιά της
Διεθνή

Στην τελική ευθεία ο σχηματισμός της νέας αυστριακής κυβέρνησης

Συμφωνία μεταξύ των δύο κομμάτων στο θέμα της ευρωπαϊκής πολιτικής

Πλήγμα για την Τερέζα Μέι και "αντάρτικο" Συντηρητικών

Έχασε τους ψήφους των Βουλευτών της στη βρετανική βουλή

Περνάει στην επόμενη φάση των διαπραγματεύσεων το Brexit

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο σημείωσε ότι έχει σημειωθεί επαρκής πρόοδος στις διαπραγματεύσεις

tv news

Μετά απ’ όσα μαθαίνει η Άννα,θεωρώντας τον εαυτό της θύμα του 'Αλεξ...

Τηλεφωνεί κι η αγάπη της μετατρέπεται σε οργή.Διπλό Eπεισόδιο Τατουάζ στις 21:15(TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Η επιστροφή των νεόνυμφων Ζούβας και Σύλβια στην έπαυλη...

Και η εκρηκτική αντίδραση του Δαμιανού... Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου (ΤRAILER)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/12/2017 - 08:40ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ