Ψυχαγωγία

X. Μπόμπα: Απαντά αν θα μπει στο Survivor καθώς και πως έγινε η πρόταση γάμου

Η Χριστίνα Μπόμπα έδωσε συνέντευξη σε Ελλαδικό περιοδικό και μίλησε για την πρόταση γάμου από τον Σάκη,την ζωή της στον Άγιο Δομίνικο αλλά και μετά από το παιχνίδι.

Πιο ερωτευμένη από ποτέ δηλώνει ότι απολαμβάνειτην αγάπη του κόσμου αλλά και πως η πρόταση γάμου ήταν ρομαντική και μια έκπληξη για όλους αν και το περίμενε.

Διαβάστε μέρος της συνέντευξης

μπομπα

Η πρόταση γάμου πώς έγινε;

Έγινε στο αποχαιρετιστήριο πάρτι-έκπληξη που είχα ετοιμάσει στον Σάκη, πριν αναχωρήσει για τον Άγιο Δομίνικο.

Και ενώ του κάνεις εσύ πάρτι-έκπληξη, σου σκάει μεγαλύτερη έκπληξη εκείνος και σου κάνει πρόταση γάμου;

Ναι. Ήταν κάτι σαν inception, έκπληξη μέσα στην έκπληξη. Ίσως κάποιος να του είπε πως του ετοιμάζω πάρτι-έκπληξη και το σχεδίασε βάσει αυτού.

Σου έκανε την πρόταση μπροστά σε όλους;

Ναι! Οι καλεσμένοι, που ήταν όλοι φίλοι μας, δεν γνώριζαν πως ο Σάκης θα κάνει πρόταση γάμου.

Γονάτισε;

Ναι! Ήταν πολύ ρομαντικό.

Είπες κατευθείαν «ναι», έτσι; Δεν τον άγχωσες;

Ναι, εννοείται πως δέχτηκα αμέσως.

Περίμενες την πρόταση γάμου;

Είχαμε καταλάβει από πολύ νωρίς πως η σχέση μας είναι σοβαρή. Προσωπικά, είπα από την πρώτη στιγμή «αυτός είναι!». Οπότε υπήρχε στον αέρα.

χριστινα

Η Χριστίνα στη συνέχεια μίλησε και για την ζωή μέσα και εκτός παιχνιδιού και απαντά στις φήμες για συμμετοχή της στο Survivor.

Πώς ήταν η ζωή σου εκεί;
Η ημέρα μου κυλούσε όμορφα, έκανα διακοπές. Διάβαζα, έκανα yoga, brainstorming, μιλούσα με ανθρώπους που με ενέπνεαν για τα επόμενα βήματά μου.

Σε κουράζει αυτό;
Όχι, βέβαια, με χαροποιεί. Υπάρχει κάτι καλύτερο από το να σου δίνουν αγάπη;

Κάποια στιγμή είχε γραφτεί πως θα μπεις στο παιχνίδι.
Αυτό είναι λίγο αστείο. Πέρα από το γεγονός πως δεν υπήρξε ποτέ τέτοιο σενάριο, ούτε εγώ θα έμπαινα. Δεν το έχω με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του παιχνιδιού, να πρέπει να αγωνίζομαι καθημερινά υπό τις συγκεκριμένες συνθήκες και να αντεπεξέρχομαι σε αυτό. Πραγματικά μπράβο σε εκείνους που το κάνουν. Επίσης, είναι πασιφανές, θεωρώ, πως δεν μπορεί να μπει στο παιχνίδι η σύντροφος του παρουσιαστή. Θα ήταν και άδικο.

Βλέποντάς το απ'έξω…
Ήταν ένα ευχάριστο σοκ. Και πριν από το Survivor αγαπούσαν τον Σάκη, τον πλησίαζαν, του μιλούσαν. Ο κόσμος τον αγαπάει, γιατί είναι αυθεντικός. Πλέον αναγνωρίζουν κι εμένα, μας αντιμετωπίζουν σαν ζευγάρι, μας εύχονται «ό,τι καλύτερο», με πολύ θετική διάθεση.

Επόμενο άρθρο

Aφροδίτη Γεωργίου: Το μονόπετρο, ο γάμος και ο έρωτας που δεν κρύβεται (ΦΩΤΟ)

Ανέβασε φωτογραφία στο Instagram πιο ερωτευμένη από ποτέ
29/07/2017 - 11:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι πέρασαν οι διάσημοι την Τσικνοπέμπτη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Άλλοι στην Καραϊβική, άλλοι στο σπίτι με κοψίδια και άλλοι με.... πυρετό!
09/02/2018 - 14:19

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

Χριστίνα Μπόμπα: Αποκάλυψε πρώτη φορά πού και πότε θα γίνει ο γάμος της (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρώτα λόγια της το γάμο της χρονιάς οn camera - Όλα όσα δήλωσε
22/01/2018 - 13:51

Στην παραλία και με μαγιό αποχαιρέτησαν το 2018 ο Σ.Τανιμανίδης και η Χ. Μπόμπα

Οι διακοπές και οι βόλτες τους με τα ποδήλατα σε εξωτική παραλία της Ινδίας
01/01/2018 - 10:47

Τανιμανίδης-Μπόμπα: Αποκαλύφθηκε πότε και που θα γίνει ο γάμος τους

Το πιο διάσημο ζευγάρι του 2017 ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας το 2018 σε... νησί
31/12/2017 - 10:26

Σάκης Τανιμανίδης - Χριστίνα Μπόμπα: Οι Χριστουγεννιάτικες διακοπές τους

Το ερωτευμένο ζευγάρι παραμένει Ελλάδα και ψηφίζει... οικογενειακές διακοπές
23/12/2017 - 12:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί αναζητούνται για τα επεισόδια στο Μακάρειο Στάδιο (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δημοσιεύει τις φωτογραφίες τους με σκοπό τον εντοπισμό τους

Πυκνή τροχαία κίνηση και αλλεπάλληλα ατυχήματα στον αυτοκινητόδρομο (ΦΩΤΟ)

Οι οδηγοί καλούνται όπως είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και συμμορφώνονται με τις υποδείξεις

Υπό οκταήμερη κράτηση 38χρονος για υπόθεση κλοπής λογισμικού

Φέρεται να αντέγραψε λογισμικό αξίας 7,500 ευρώ και να το πούλησε σε τρίτους
Ελλάδα

Ελλάδα: "Ανοικτό" το ενδεχόμενο αναβολής της Συνόδου της Βάρνας

Πρόκειται για "συνάντηση ηγετών", και άλλες κυβερνήσεις δεν συμμετέχουν

Μεγαλύτερη από 3 δισ. ευρώ η ζημιά του ελληνικού Δημοσίου από τη Novartis

Η έρευνα φαίνεται να διαθέτει στοιχεία που οδηγούν σε αναθεώρηση προς τα πάνω

Απομακρύνονται αγάλματα από το κέντρο των Σκοπίων που παραπέμπουν σε αλυτρωτισμό

Στις τρεις τα ξημερώματα γερανοί του Δήμου κατέβασαν το άγαλμα του "Κιόσετο"
Διεθνή

Η Πιονγκγιάνγκ τα βάζει με τον ΓΓ του ΟΗΕ Αντόνιο Γκουτέρες

Εξαιτίας του περιεχομένου της ομιλίας του στο Μόναχο

Πιθανό σκάνδαλο στη Γερμανία με ξέπλυμα «μαύρου» ρωσικού χρήματος

Και μάλιστα ενδεχομένως εν γνώσει του υπουργού Οικονομικών της Βαυαρίας

ΗΠΑ: Να εγκαταλείψει η Αλβανία τη διχαστική ρητορική του παρελθόντος

Η αμερικανική πρεσβεία στα Τίρανα εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για τα σχόλια του κ. Ράμα

tv news

Tα βαφτίσια όπως πρέπει να γίνονται..Καλεσμένη του Λούη η Χριστιάνα Αριστοτέλους

Δείτε τη Χριστιάνα σε ρόλο τραγουδίστριας! «Λούης Night Show» Αυτή την Παρασκευή (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι πιο δύσκολες ώρες για τη Ρενάτα και τον Αχιλλέα έχουν φτάσει..Η ιδέα που θα..

Καταστρέψει τη ζωή της και θα σώσει την εταιρία...Παρασκευή:Nέο επεισόδιο Έλα στη θέση μου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/02/2018 - 17:25ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ