Ψυχαγωγία

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

H Mίνα Αρναούτη δεν είναι πλέον ξανθιά!

Αν και μόλις πριν από δύο μήνες την είδαμε να κάνει το μεγάλο βήμα και να γίνεται ξανθιά, η ίδια δεν άντεξε και χθες επέστρεψε και πάλι στο καστανό!

Η γνωστή παρουσιάστρια, όχι μόνο αποχωρίστηκε την ξανθιά της χαίτη, αλλά έδωσε και λίγο μήκος σκούρο πλέον μαλλί της, που ομολογουμένως της ταιριάζει πολύ, αφού το look της δείχνει πλέον ακόμα πιο νεανικό και δροσερό.

Το τελικό αποτέλεσμα φαίνεται πως άρεσε και στην ίδια αφού δεν έχασε ευκαιρία να το μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Η ίδια πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τα insta stories που ακολουθούν ποζάροντας  με το νέο της look:

α

α

Επόμενο άρθρο

Αλεξανδρος Λυκουρέζος - Νατάσα Καλογρίδη: Αυτός την χώρισε!

Οι λόγοι που τον οδήγησαν στον χωρισμό και όσα δήλωσε στενό φιλικό τους πρόσωπο
10/08/2018 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη της Ιωάννας Τριάνταφυλλίδου

Έκόψε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
12/12/2017 - 11:46

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Δείτε την να ποζάρει με το ολοκαίνουριο και ανανεωμένο της look
10/12/2017 - 09:46

Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Δείτε την πλήρως ανανεωμένη Βάσω Λασκαράκη να ποζάρει με το ολοκαίνουργιό της look
09/11/2017 - 10:07

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Δείτε την να ποζάρει μετά την αλλαγή, τόσο ξανθιά δεν την έχουμε ξαναδεί ποτέ!
28/10/2017 - 10:16

Αγνώριστη έγινε η Άννα Βίσση με το ολοκαίνουριο της look

Tόλμησε να κάνει αυτό που πολλές φοβούνται και της πάει κυριολεκτικά απίστευτα
26/10/2017 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Πατέρας και δίδυμοι γιοι απέσπασαν με απειλές 23.000 ευρώ

Και οι τρεις συνελήφθησαν και ανακρίνονται από τις αρχές

Εντοπίστηκε άνδρας να επιπλέει χωρίς αισθήσεις στο Κόννο

Μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Αυτή είναι η επιστολή των εκπαιδευτικών προς τον Υπ. Παιδείας

"Η δική μας βούληση εστιάζεται στην ομαλή έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς"
Ελλάδα

Ρέγκλινγκ: Σήμερα για την Ελλάδα υπάρχει σίγουρα πολύ περισσότερη εμπιστοσύνη

Η ανάπτυξη έχει επιστρέψει, η ανεργία εξακολουθεί να είναι υψηλή αλλά σημαντικά χαμηλότερη

Η Ελλάδα βγαίνει από τα Μνημόνια

Από την κρίση του 2009 στην έξοδο του 2018

Γερμανοί αναλυτές: Η Ελλάδα ξανά σε τροχιά ανάπτυξης

«Η λανθασμένη σκληρή πολιτική λιτότητας επιδείνωσε δραματικά την κρίση»
Διεθνή

Η Μάλτα απελαύνει στην Ιταλία 120 μετανάστες που ζούσαν σε παλιό βουστάσιο

Οι άνθρωποι αυτοί ταξίδεψαν νόμιμα στη Μάλτα αλλά δεν διαθέτουν άδεια εργασίας

Αφγανιστάν: Ο πρόεδρος Γάνι ανακοίνωσε υπό όρους εκεχειρία με τους Ταλιμπάν

Μέχρι στιγμής δεν είναι σαφές αν οι ισλαμιστές αντάρτες έχουν αποδεχτεί την πρόταση του

Τραμπ: «Μακαρθισμός» η έρευνα του ειδικού εισαγγελέα Μιούλερ

"Δεν έχω τίποτα να κρύψω και απαιτώ διαφάνεια" δηλώνει ο Αμερικανός Πρόεδρος

tv news

Το «Μπλε» φιλοδοξεί να αγγίξει τον θεατή με τη συγκίνηση που θα προκαλέσει...

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα, έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου (TEASER(
Alpha TV Κύπρου

«Πολίτικη Κουζίνα»με τον Γιώργο Χωραφά & «My Sister's Keeper»με την Cameron Diaz

Βραβευμένες Ελληνικές και Ξένες ταινίες για εσάς, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/08/2018 - 20:15ALPHA NEWS