Ψυχαγωγία

Ξεχάστε την ξανθιά χαίτη της Μίνας Αρναούτη (ΦΩΤΟ)

H Mίνα Αρναούτη δεν είναι πλέον ξανθιά!

Αν και μόλις πριν από δύο μήνες την είδαμε να κάνει το μεγάλο βήμα και να γίνεται ξανθιά, η ίδια δεν άντεξε και χθες επέστρεψε και πάλι στο καστανό!

Η γνωστή παρουσιάστρια, όχι μόνο αποχωρίστηκε την ξανθιά της χαίτη, αλλά έδωσε και λίγο μήκος σκούρο πλέον μαλλί της, που ομολογουμένως της ταιριάζει πολύ, αφού το look της δείχνει πλέον ακόμα πιο νεανικό και δροσερό.

Το τελικό αποτέλεσμα φαίνεται πως άρεσε και στην ίδια αφού δεν έχασε ευκαιρία να το μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Η ίδια πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τα insta stories που ακολουθούν ποζάροντας  με το νέο της look:

α

α

Επόμενο άρθρο

Αλεξανδρος Λυκουρέζος - Νατάσα Καλογρίδη: Αυτός την χώρισε!

Οι λόγοι που τον οδήγησαν στον χωρισμό και όσα δήλωσε στενό φιλικό τους πρόσωπο
10/08/2018 - 09:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: Η συγκατοίκηση, ο έρωτας, το ανατρεπτικό νέο look και ο...γάμος!(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένη από ποτέ, ανανεωμένη και το επόμενο βήμα στη σχέση της
07/11/2018 - 11:47

Mελίνα Ασλανίδου: Έκοψε τα μαλλιά της και έγινε αγνώριστη! (ΦΩΤΟ)

Έκανε το μεγάλο βήμα, έκοψε τα μακριά της μαλλιά και της πάει απίστευτα!
16/05/2018 - 16:28

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη της Ιωάννας Τριάνταφυλλίδου

Έκόψε τα μαλλιά της και έχει γίνει αγνώριστη-Δείτε την να ποζάρει με το ανανεωμένο look
12/12/2017 - 11:46

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Δείτε την να ποζάρει με το ολοκαίνουριο και ανανεωμένο της look
10/12/2017 - 09:46

Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Δείτε την πλήρως ανανεωμένη Βάσω Λασκαράκη να ποζάρει με το ολοκαίνουργιό της look
09/11/2017 - 10:07

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Δείτε την να ποζάρει μετά την αλλαγή, τόσο ξανθιά δεν την έχουμε ξαναδεί ποτέ!
28/10/2017 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Ανάκληση της απόφασης της Αλβανίας για παραχώρηση γης που ανήκει σε Έλληνες

Η Ελλάδα εκφράζει την ανησυχία της σχετικά με την απόφαση του υπουργικού της Αλβανίας

«Ο αδερφός μου»: Το συγκλονιστικό βίντεο που έγινε viral (BINTEO)

Το συγκινητικό βίντεο για άτομα με αναπηρίες που κάνει τον γύρο του διαδικτύου...

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του
Διεθνή

Γιαγιά ηλικίας 102 ετών γίνεται η γηραιότερη skydiver (ΒΙΝΤΕΟ+ΦΩΤΟ)

Έσπασε όλα τα ρεκόρ για φιλανθρωπικό σκοπό

Με υπερηχητικούς πυραύλους ενισχύει τα μαχητικά της η Ρωσία

Τι αναφέρει πηγή του Ρωσικού Υπουργείου Άμυνας

Αυτή είναι η πρώτη "σέλφι" από τον Άρη

Η ΝΑSA έδωσε στη δημοσιότητα την πρώτη φωτογραφία του InSight

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Σέκερης έρχεται αντιμέτωπος με μια αλήθεια που θα τον σοκάρει.

Η Ελένη με την Όλγα προσπαθούν να πείσουν τον Αλέξανδρο... Τετάρτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Μάρθα αποφασίζει να αποκαλύψει στη Μαρίνα το μυστικό που κρύβει για το Μήνα...

H δικαστική απόφαση για τα παιδιά βγήκε... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/12/2018 - 11:45ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ