Ψυχαγωγία

Το ξέφρενο hens της... Αθηνάς Οικονομάκου λίγες ημέρες πριν τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

H Aθηνά Οικονομάκου παντρεύεται στις 6 Οκτωβρίου στη Μύκονο, τον αγαπημένο της Φίλιππο Μιχόπουλο, με θρησκευτικό γάμο. 

Το ζεύγος έχει ήδη παντρευτεί με πολιτικό γάμο στο Γύθειο, λίγο πριν τον ερχομό του γιου τους.

Και πριν από κάθε γάμο για την νύφη επιφυλάσσεται ένα αξέχαστο hens party με τις φίλες της. Το πάρτυ της γλυκιάς ηθοποιού έγινε στην Τήνο με την κοριτσοπαρέα να ξεσηκώνουν τα σοκάκια του νησιού και ενδυματολογικά να είναι όλες ασορτί, επιλέγοντας σορτσάκι, φλοράλ μπλούζα και υπέροχα καπέλα.

Δείτε φωτογραφίες από το πάρτυ.

hens

kk

kk

kk

auhna

Επόμενο άρθρο

Βake Off Greece:Πρεμιέρα απόψε στον Alpha - Αυτοί είναι οι 18 διαγωνιζόμενοι!

Στις 21.15 αρχίζει ο μεγαλύτερος διαγωνισμός ζαχαροπλαστικής
23/09/2018 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: "Ο Φίλιππος περνάει σε δεύτερη μοίρα"

Η ηθοποιός μίλησε για τους άντρες της ζωής της και τις προτεραιότητες της...
13/12/2018 - 13:48

Η Αθηνά Οικονομάκου «τρέλανε» τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Τα παιχνίδια με τον Μάξιμο με χριστουγεννιάτικη διάθεση...
11/12/2018 - 11:49

Η Αθηνά Οικονομάκου μας δείχνει το νέο της.. χόμπι! (ΦΩΤΟ)

Η νέα "εμμονή" και οι φωτογραφίες από την πρώτη της προπόνηση...
29/11/2018 - 09:21

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την «λαμπερή» ζωή της

Η πιο συγκινητική εικόνα της ζωής της, η ψυχανάλυση και η κατάθλιψη...
20/11/2018 - 09:43

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα οι καρδιαγγειακές παθήσεις στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εθελοντές γιατροί Κύπρου βρέθηκαν στην Πύλα και εξέτασαν πέραν των 40 κατοίκων

Kάλαντα στα Αραβικά ακούστηκαν στο Μακάριο Νοσοκομείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λιλιπούτειοι ασθενείς δέχτηκαν δώρα, ευχές και χαμόγελα από τον Άγιο Βασίλη

Στις Κεντρικές φυλακές αστυνομικός για άσεμνη επίθεση (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Ανώτατο Δικαστήριο ανέτρεψε την πρωτόδική απόφαση και ζήτησε την άμεση φυλάκισή του
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 84χρονος γεωργός στις Σέρρες (ΦΩΤΟ)

Το τρακτέρ του, κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με τρένο

Στους 100 οι νεκροί από τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι

Έχασε τη μάχη για τη ζωή 73χρονος εγκαυματίας που νοσηλευόταν από τον περασμένο Ιούλιο

Συνταξιούχοι ζητούν την κατάργηση του νόμου Κατρούγκαλου (ΦΩΤΟ)

Λόγω της πορείας διαμαρτυρίας παραμένει κλειστός ο σταθμός «Σύνταγμα» του Μετρό
Διεθνή

Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη τάφου στην Αίγυπτο (ΦΩΤΟ)

Κατασκευάσθηκε πριν από 4.400 χρόνια και εντοπίστηκε στην νεκρόπολη της Σακάρα

Μειωμένη αριθμητικά η κινητοποίηση των κίτρινων γιλέκων (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία του Παρισιού εκτιμά ότι πραγματοποιήθηκαν 95 προσαγωγές

Ο Τραμπ ανακοίνωσε την αποχώρηση του ΥΠΕΣ από την κυβέρνηση

Για ποιους λόγος ο Ράιαν Ζίνκε είχε βρεθεί στο παρελθόν στο στόχαστρο έρευνας

tv news

«Το Τατουάζ» Ο Νικόλας κοιμάται με την Αθηνά, όταν πιάνει φωτιά το σπίτι τους...

Mία τεράστια έκπληξη περιμένει την Άννα στο Λονδίνο... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Έγκλημα ερωτικού πάθους στο «ΚΑΡΜΑ» Η απόρριψη που έγινε φόνος σε κοινή θέα...

Ένα μονόπλευρο ερωτικό πάθος... Κυριακή Νέο Επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/12/2018 - 06:15DEAL