Ψυχαγωγία

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα στο πλαίσιο της προβολής ενός θέματος με τους Ελληνίδες διάσημες που υιοθέτησαν παιδάκι.

Η ίδια δεν άντεξε σε κάποιες εικόνες αλλά και σε μια στιγμή που της θύμισε από το παρελθόν όταν ενώ προσπαθούσε να κοιμίσει την κόρη της διάβαζε ένα κείμενο για τα παιδάκια που κοιτούν και αδημονούν στα ορφανοτροφεία να τους πάρει μια οικογένεια. Η παρουσιάστρια συγκινήθηκε ενώ με δάκρυα στα μάτια δεν μπορούσε σε κάποια φάση να συνεχίσει την κανονική ροή των λεγομένων της.

Με είχε διαλύσει η περιγραφή, με είχε ισοπεδώσει. Τα παιδάκια καταλαβαίνουν πολλά πράγματα. Κοιτάζουν με τα μεγάλα ματάκια τους και περιμένουν να δουν αν είναι η μέρα που θα φύγουν αυτά από το ορφανοτροφείο. Είναι μεγάλες οι αδικίες που συμβαίνουν στη ζωή. Πιστεύω στον Θεό αλλά έχει για όλους ο Θεός;

Δείτε το σχετικό απόσπασμα μετά το ρεπορτάζ της Βαρβάρας Ζαχαρίου

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Παπαδόπουλος:Ξεσπά κατά του Σφακιανάκη και αποχωρεί από το σχήμα(ΦΩΤΟ)

"Αποχωρώ με λύπη, είχε δίκιο τελικά η Δέσποινα Βανδή..."
06/12/2018 - 17:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το… «ενοχλητικό» παιχνίδι του "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «σπαστικοί» ήχοι, η αντίδραση της Χριστιάνας και τα ξεκαρδιστικά σχόλια του Λούη...
08/12/2018 - 17:16

«Στόλισαν» την Χριστιάνα Αριστοτέλους… χριστουγεννιάτικο δέντρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η «εισβολή» στο στούντιο, τα λαμπάκια και η αντίδραση της παρουσιάστριας….
08/12/2018 - 11:19

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ήμουν σε επεισόδια με δακρυγόνα....Φοβόμουν πάρα πολύ"

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την εμπειρία της από διαδηλώσεις
07/12/2018 - 23:02

Λαμπερά show με εκπλήξεις για Χριστιάνα Αριστοτέλους και Λούη Πατσαλίδη!

Έρχονται τον Δεκέμβριο πιο γιορτινοί από ποτέ!
02/12/2018 - 17:01

Πιο σέξυ από ποτέ! Η εντυπωσιακή φωτογράφιση της Χριστιάνας Αριστoτέλους(ΦΩΤΟ)

Backstage υλικό με την παρουσιάστρια λίγους μήνες πριν γεννήσει...
01/12/2018 - 12:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση έκτακτης ανάγκης για συντριβή αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Η Αστυνομία ενημερώνει το κοινό που δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας

ΟΚΥπΥ: Σηκώνει μανίκια και ενημερώνει συντεχνίες για αυτονόμηση και συμβόλαια

Αποστέλλει γραπτώς τις τελικές του προτάσεις ο ΠΙΣ σε Υπουργό Υγείας και ΟΑΥ

Αλλαγή σκυτάλης στην Προεδρία της Συνομοσπονδίας Γονέων Δημοτικής Εκπαίδευσης

Ποια είναι η νέα σύνθεση της Εκτελεστικής Γραμματείας και τι δηλώνει ο νέος Πρόεδρος
Ελλάδα

Στο Μαρακές για το Παγκόσμιο Σύμφωνο για τη μετανάστευση ο Αλέξης Τσίπρας

Η ομιλία του Έλληνα Πρωθυπουργού για τις θέσεις της Ελλάδας και οι διμερείς επαφές του

Εγκλημα στη Ρόδο: Σε ξεχωριστές φυλακές οι δύο κατηγορούμενοι

Η μεταφορά τους πραγματοποιήθηκε υπό άκρα μυστικότητα, ακόμη δεν έχει καταλαγιάσει η οργή

Ελλάδα: Φυλακισμένος κατάπιε σχεδόν 32 γραμμάρια ηρωίνη σε σακουλάκια

Φαίνεται πως αρκετοί τρόφιμοι το κάνουνε αυτό για να τα πωλήσουν σε συγκρατούμενούς τους
Διεθνή

Τουρκία: Καταγγέλλουν υποκρισία της ΕΕ στο θέμα των κίτρινων γιλέκων

Πυρά κατά της γαλλικής αστυνομίας και της στάσης που τήρησε η ΕΕ

Ευρωπαϊκό Δικαστήριο: "Η Βρετανία μπορεί να ακυρώσει μονομερώς το Brexit"

Η απόφαση του ΔΕΕ ένα 24ωρο πριν την κρίσιμη ψηφοφορία του Βρετανικού Κοινοβουλίου

Σεντένο: "Η Ιταλία να έχει την ίδια αντιμετώπιση με όλες τις χώρες"

Εξέφρασε την ελπίδα, να υποβληθεί αναθεωρημένο σχέδιο προϋπολογισμού στην ΕΕ

tv news

Η Μαρίνα είναι τρομοκρατημένη από τη συνάντησή της με τον Χριστόφορο...

Φοβάται ότι θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Άλεξ υποψιάζεται ότι η Άννα έχει εραστή! Κάνει επίθεση αφήνοντας την άναυδη...

Ο Νικόλας ανακαλύπτει το πραγματικό του Δούκα... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα