Ψυχαγωγία

Υβόννη Μπόσνιακ: Η σύζυγος του Aντώνη Ρέμου, είναι και κούκλα και μορφωμένη!

Μπορεί να ετοιμάζεται πυρετωδώς να ντυθεί νυφούλα, ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ούτε για μία στιγμή, πως ξεχνάει τον ρόλο της ως μανούλα! Ο λόγος φυσικά για την Υβόννη Μπόσνιακ, που τον Σεπτέρμβριο θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας στο πλευρό του Αντώνη Ρέμου!

Το ευτυχισμένο ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας! Το μοντέλο και σχεδιάστρια, παραχώρησε μια συνέντευξη εφ' όλης της ύλης στο "Omikron" και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον τρόπο με τον οποίο μεγαλώνει τη  μονάκριβή τους κόρη, Ελένη.

Ακολουθεί απόσπασμα από τη συνέντευξη:

Μεγαλωμένη στη Γερμανία – ακολουθείς, να υποθέσω και με τη μικρή αυστηρό πρόγραμμα, πειθαρχία και συνέπεια; Ή προσπαθείς να την έχεις και κάπως ελεύθερη, να αισθάνεται και ανεξάρτητη;

«Τα παιδιά, γενικότερα, χρειάζονται ένα σταθερό πρόγραμμα για να μεγαλώσουν σωστά. Μην ξεχνάς ότι έχω σπουδάσει Παιδαγωγική οπότε και από άποψη σπουδών, προσπαθώ να έχει λίγο απ’ όλα το μεγάλωμα της κόρης μου, να υπάρχει μια ισορροπία. Είναι εξάλλου πολύ μικρή για να νιώθει “ανεξάρτητη” και “ελεύθερη” αλλά, όσο είναι εφικτό, κάτι γίνεται».

Α

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Υβόννη Μπόσνιακ: Η απάντηση της για τη δεύτερη εγκυμοσύνη (ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της σχεδιάστριας και το μήνυμα που έστειλε..
08/10/2018 - 12:06

Αντώνης Ρέμος-Υβόννη Μπόσνιακ: To μέρος που επέλεξαν για ταξίδι του μέλιτος!

Η κορούλα τους έμεινε στην Αθήνα και μαζί με τον Eros Ramazzotti σάλπαραν για...
22/09/2018 - 18:24

Το πρώτο μήνυμα της Υβόννης μετά τον γάμο!(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της και το συγκινητικό μήνυμα στον σύζυγο της...
18/09/2018 - 10:46

Όσα έγιναν στο γαμήλιο πάρτι του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ!(ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό το γαμήλιο γλέντι κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...
16/09/2018 - 10:00

Παντρεύτηκαν ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα απο τον γάμο της χρονιάς...
15/09/2018 - 17:31

Υβόννη Μπόσνιακ:Άφησε τον Ρέμο και πήγε για hens με φίλες της στη...Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Με concept "Baywatch" έκλεψαν την παράσταση - Παρούσα και η Μαρία Μπεκατώρου
26/08/2018 - 11:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν έχω χρήματα για να μείνω κάπου" φώναζε επιβάτης της Cobalt (BINTEO)

Η τελευταία ανακοίνωση της εταιρείας και τα μηνύματα προς όσους επρόκειτο να ταξιδέψουν

Η επίσημη ανακοίνωση της Cobalt για το κλείσιμο της

Τι αναφέρει για όσους ετοιμάζονταν να ταξιδέψουν τις επόμενες ημέρες με τις αερογραμμές

Mε το ίδιο αεροσκάφος η πρώτη αναχώρηση και η τελευταία άφιξη της Cobalt...

"Τίτλοι τέλους" με τη πτήση Heathrow-Λάρνακα 15 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα γης 17ης Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας: "Δεν θα ανεχθώ καμία διγλωσσία και καμία προσωπική στρατηγική" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος" απαντά ο παραιτηθέντας Κοτζιάς

Νίκος Κοτζιάς: "Βαθιά να με θάψουν θέλησαν, ξέχασαν ότι είμαι σπόρος"

Η απάντηση του παραιτηθέντα Υπουργού Εξωτερικών στον Αλέξη Τσίπρα

Δεκτή έγινε η παραίτηση του Υπουργού Εξωτερικών της Ελλάδος Νίκου Κοτζιά

Τη θέση αναλαμβάνει ο ίδιος ο Πρωθυπουργός της χώρας Αλέξης Τσίπρας
Διεθνή

Η στιγμή που ο ένοπλος εισβάλλει στο κολλέγιο και σκορπίζει το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μακελειό στην Κριμαία με 18, κυρίως έφηβους, νεκρούς και δεκάδες τραυματίες

Αποχωρεί από τη θέση του ο ειδικός απεσταλμένος των Ηνωμένων Εθνών για τη Συρία

Οι λόγοι της παραίτησης του, η ημερομηνία της απόσυρσης του και το έργο του

Σε συναγερμό οι βρετανικές αρχές λόγω ύποπτου δέματος

Εντοπίστηκε τυχαία από την Αστυνομία σε δρόμο κοντά στο υπουργείο εσωτερικών

tv news

Η Άννα θορυβείται από τις πληροφορίες του Αλέξανδρου σχετικά με τον Τόνυ...

Κινητοποιεί τη Μαργκώ για να μάθει..Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδιά "Τατουάζ"
Alpha TV Κύπρου

Στα γυρίσματα όλοι θα αντιμετωπίσουν τις ομοιότητες της Νάντιας και της Μαρίνας

Η Κάτια«ξεθάβει»τη ζωγραφιά της Μαρίνας«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δείτε αυτή την εβδομάδα(VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/10/2018 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ