Ψυχαγωγία

Υβόννη Μπόσνιακ: Η σύζυγος του Aντώνη Ρέμου, είναι και κούκλα και μορφωμένη!

Μπορεί να ετοιμάζεται πυρετωδώς να ντυθεί νυφούλα, ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ούτε για μία στιγμή, πως ξεχνάει τον ρόλο της ως μανούλα! Ο λόγος φυσικά για την Υβόννη Μπόσνιακ, που τον Σεπτέρμβριο θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας στο πλευρό του Αντώνη Ρέμου!

Το ευτυχισμένο ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας! Το μοντέλο και σχεδιάστρια, παραχώρησε μια συνέντευξη εφ' όλης της ύλης στο "Omikron" και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον τρόπο με τον οποίο μεγαλώνει τη  μονάκριβή τους κόρη, Ελένη.

Ακολουθεί απόσπασμα από τη συνέντευξη:

Μεγαλωμένη στη Γερμανία – ακολουθείς, να υποθέσω και με τη μικρή αυστηρό πρόγραμμα, πειθαρχία και συνέπεια; Ή προσπαθείς να την έχεις και κάπως ελεύθερη, να αισθάνεται και ανεξάρτητη;

«Τα παιδιά, γενικότερα, χρειάζονται ένα σταθερό πρόγραμμα για να μεγαλώσουν σωστά. Μην ξεχνάς ότι έχω σπουδάσει Παιδαγωγική οπότε και από άποψη σπουδών, προσπαθώ να έχει λίγο απ’ όλα το μεγάλωμα της κόρης μου, να υπάρχει μια ισορροπία. Είναι εξάλλου πολύ μικρή για να νιώθει “ανεξάρτητη” και “ελεύθερη” αλλά, όσο είναι εφικτό, κάτι γίνεται».

Α

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Υβόννη Μπόσνιακ με… κοντό ξανθό μαλλί! (ΦΩΤΟ)

Εντυπωσιακή αλλαγή στο hairstyle της…
07/12/2018 - 15:02

Αγνώριστη η Υβόννη Μπόσνιακ - Δείτε πως ήταν σε ηλικία 17 ετών! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το παρελθόν με κοντό ξανθό μαλλί…
16/11/2018 - 09:11

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

Ο Αντώνης Ρέμος αποκάλυψε την αλήθεια! Είναι η Υβόννη Μπόσνιακ... έγκυος;

Όσα δήλωσε στην συνέντευξη Τύπου με την Δέσποινα Βανδή
31/10/2018 - 09:55

Υβόννη Μπόσνιακ: Η εμφάνιση που πυροδότησε ξανά τις φήμες εγκυμοσύνης!(ΦΩΤΟ)

Η νέα βραδινή έξοδος του ζευγαριού και η φουσκωμένη κοιλίτσα..
30/10/2018 - 13:10

Υβόννη Μπόσνιακ: Η απάντηση της για τη δεύτερη εγκυμοσύνη (ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της σχεδιάστριας και το μήνυμα που έστειλε..
08/10/2018 - 12:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο ΓΝ Λευκωσίας μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο

Συγκρούστηκε με όχημα στην Παλλουριώτισσα

ΠτΔ: Κάθε ευνομούμενο κράτος πρέπει να προστατεύει τα προσωπικά δεδομένα όλων

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης παρέλαβε την ετήσια έκθεση από την Αρμόδια Επίτροπο

Στα χέρια του Προέδρου Αναστασιάδη η ετήσια έκθεση του ΚΟΑΠ

Το 95.8% των δικαιούχων των Εκταρικών Επιδοτήσεων έχουν ήδη πληρωθεί
Ελλάδα

Που στρέφονται οι έρευνες για την βομβιστική επίθεση στον ΣΚΑΪ; (ΦΩΤΟ)

"Τέλεια έκρηξη" χαρακτηρίζει την επίθεση η Αντιτρομοκρατική

Καταδικάζει την έκρηξη βόμβας στα γραφεία του ΣΚΑΪ το Στέιτ Ντιπάρτμεντ

"Αναμένουμε ότι οι υπεύθυνοι θα προσαχθούν σύντομα στη δικαιοσύνη"

Αυτοί είναι οι ύποπτοι για το τρομοκρατικό χτύπημα στον ΣΚΑΪ (ΦΩΤΟ)

Ο "σγουρομάλλης" και ο "ξανθός" έκαναν τα προειδοποιητικά τηλεφωνήματα
Διεθνή

Στο χαμηλότερο ρεκόρ στην Προεδρία του η δημοτικότητα του Μακρόν

Υποχώρησε κατά πέντε μονάδες σε ένα μήνα φθάνοντας το 27%

Πρόταση μομφής κατά της Μέι κατέθεσε ο Κόρμπιν

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός απέρριψε το ενδεχόμενο δεύτερου δημοψηφίσματος

tv news

«To Τατουάζ» Ο Νικόλας κάνει ερωτική εξομολόγηση και πρόταση γάμου στην Αθηνά...

Η Σάσα κάνει μια αιφνιδιαστική επίσκεψη στο σπίτι της Όλγας... Τρίτη: Διπλό επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια βρίσκει την ιατρική γνωμάτευση της Έλλης...

Ένα περίεργο γράμμα για την Ελπίδα φτάνει στο σπίτι της Μάρθας... Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/12/2018 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ